Samsung cracker: Galaxy S21 FE z taryfą Vodafone tańszy niż bez

Samsung cracker: Galaxy S21 FE z taryfą Vodafone tańszy niż bez

Jeśli interesuje Cię Galaxy S21 FE z umową w sieci Vodafone, powinieneś rzucić okiem na DeinHandy. Można tam dostać topowego smartfona Samsunga z otelo Allnet-Flat i pojemnością danych 20 GB LTE w bezkonkurencyjnej cenie. Obliczyliśmy wszystkie koszty i ujawniliśmy, dlaczego powinieneś uderzyć.

Mocny pakiet: Galaxy S21 FE z taryfą 20 GB

Najlepsze smartfony z umową w Sieć Vodafone nie muszą być drogie, o czym świadczy następująca oferta: DeinHandy oferuje obecnie edycję dla fanów Samsung Galaxy S21 z umową „otelo Allnet Flat” tylko dla 19,99 Euro dostępne na miesiąc. Jest tylko dodatkowa opłata w wysokości 4,95 euro, możesz otrzymać zwrot ceny połączenia w wysokości 19,99 euro w aplikacji otelo. Dzięki kampanii Samsunga jest też to Galaxy Buds 2 gratis na szczycie.

Do oferty DeinHandy

Taryfa obejmuje 20 GB danych LTE z prędkością do 50 Mbit/s oraz ryczałtową stawkę Allnet i SMS. Dzięki temu otrzymujesz kompleksowy, beztroski pakiet w absolutnie okazyjnej cenie. Ale uwaga: oferta jest ważna tylko przez kilka dni.

Szczegóły taryfy na pierwszy rzut oka

Taryfa: otelo Allnet-Flat Classic sieć: Vodafone
20 GB LTE (maks. 50 Mbit/s) Allnet i SMS w roamingu ryczałtowym w UE z 24-miesięcznym okresem obowiązywania umowy, 1-miesięcznym okresem wypowiedzenia

Galaxy S21 FE z umową Vodafone: Dlatego oferta jest tego warta

Koszty pakietu taryfowego w skrócie

Opłata podstawowa
(na miesiąc)
19,99 Euro

dodatkowa opłata
(jednorazowo, na początku umowy) 4,95 euro

opłata za połączenie
(jednorazowo, na początku umowy) Możliwość zwrotu pieniędzy przez aplikację

Wysyłka
(jednorazowo) 0 euro

Całkowity koszt po 24 miesiącach
(w przypadku wypowiedzenia z końcem minimalnego okresu umowy,
miesięczny i doliczane jednorazowe koszty)
482,55 euro

wartości urządzenia
(aktualne najlepsze ceny online według idealo.de) 480 euro (telefon komórkowy) + 80 euro (pąki)

efektywna taryfa kosztowa
(Całkowite koszty minus wartości urządzeń) -77,45 euro

Efektywna taryfa kosztowa na miesiąc
-3,23 euro

Zobacz ofertę

Zgodnie z porównaniem cenowym idealo, Galaxy S21 FE (128 GB) kosztuje obecnie co najmniej 480 euro, a Buds 2 około 80 euro. Dzięki umowie otelo z DeinHandy otrzymujesz topowy smartfon od Samsunga, w tym Galaxy Buds 2, taniej niż bez. A absolutnie najlepsza oferta, którego nie możesz przegapić, jeśli szukasz taniego pakietu taryfowego Samsung. Jedyny minus: dostajesz tutaj telefon komórkowy 5G, ale taryfa obejmuje tylko wolumen danych LTE.

Zobacz ofertę na swojej komórce

Kalkulacja z niską ceną działa tylko wtedy, gdy anulujesz w odpowiednim czasie pod koniec minimalnego okresu umowy. Jeśli o tym zapomnisz, umowa nie zostanie przedłużona o kolejny rok, ale można ją anulować co miesiąc. Jeśli zrobisz Preferowana sieć Telkompowinieneś raczej przyjrzeć się aktualnej ofercie MediaMarkt z Galaxy S21 FE.

Galaxy S21 FE 5G: test i wideo

Samsung Galaxy S21 FE ma 6,4-calowy wyświetlacz AMOLED o rozdzielczości FHD+, który obsługuje 120 Hz, co zapewnia znacznie płynniejszą reprodukcję obrazu. Pod względem wielkości plasuje się między Galaxy S21 a S21 Plus. Jako procesor jest Procesor Qualcomm Snapdragon 888 z zeszłego roku, co dla większości powinno być więcej niż wystarczające, jeśli chodzi o wydajność. Smartfon 5G ma również 6 GB pamięci RAM oraz 128 GB Pamięć wewnętrzna. Więcej o urządzeniu dowiesz się w naszej szczegółowej recenzji Samsunga Galaxy S21 FE.

Możesz zobaczyć, do czego zdolny jest Galaxy S21 FE w naszym praktycznym filmie:

Nie chcesz przegapić nowych wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i poradników? Śledź nas na Facebooku (GIGA Tech, GIGA Games) lub Twitterze (GIGA Tech, GIGA Games).

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech