Samsung blast: Galaxy S22 z taryfą Vodafone praktycznie za darmo

Samsung blast: Galaxy S22 z taryfą Vodafone praktycznie za darmo

Na Saturnie jest pierwszorzędna okazja taryfowa ze smartfonem Samsung: Galaxy S22 z umową 15 GB można dostać w sieci Vodafone w okazyjnej cenie. Obliczyliśmy wszystkie koszty i zdradziliśmy, dlaczego warto skorzystać z oferty.

Saturn: Samsung Galaxy S22 z taryfą Vodafone w okazyjnej cenie

To Samsunga Galaxy S22 możesz po prostu włączyć w Saturn 15 GB wolumenu danych LTE w sieci Vodafone i Allnet-Flat za jedyne 26,99 euro miesięcznie bezpieczne (zobacz ofertę na Saturnie). Istnieje również 12-miesięczna subskrypcja na Disney+ o wartości 89,99 euro za darmo (Wszystkie informacje o kampanii). Jak pokazuje poniższa kalkulacja, kontrakt na smartfona z wyższej półki od Samsunga dostaje się tutaj praktycznie za darmo.

Szczegóły taryfy w skrócie

Taryfa: Zielona sieć LTE Freenet: Vodafone
15 GB LTE– Ilość danych (maks. 50 MBit/s) Allnet-Flat, koszt SMS-a 0,19 euro Roaming w UE, w tym minimalny okres 24 miesięcy, 1-miesięczny okres wypowiedzenia
50 Euro Bonus za przenoszenie numeru

Samsung Galaxy S22 z umową: dlatego oferta w Saturn jest godna uwagi

Koszty pakietu taryfowego w skrócie

Opłata podstawowa
(na miesiąc)
26,99 Euro

dodatkowa opłata
(jednorazowo, na początku umowy) 49 euro

opłata za połączenie
(jednorazowo, na początku umowy) 39,99 euro

Wysyłka
(jednorazowo) 0 euro

Całkowity koszt po 24 miesiącach
(w przypadku rozwiązania umowy z końcem minimalnego okresu obowiązywania umowy,
miesięczny i dodane koszty jednorazowe)
736,75 Euro

Walory urządzenia: smartfon + słuchawki + Disney+
(aktualne najlepsze ceny online według idealo.de) 574 euro + 90 euro (Disney)

efektywna taryfa kosztowa
(Koszty całkowite pomniejszone o wartość urządzenia i bonusy) 22,75 euro

Efektywna taryfa kosztowa miesięcznie
0,95 Euro

Do oferty w Saturnie

Według porównania cenowego idealo, Galaxy S22 ze 128 GB pamięci i 8 GB pamięci RAM kosztuje obecnie co najmniej 574 euro (wliczając koszty wysyłki). Jeśli od sumy kosztów po 24 miesiącach odejmiesz wartość smartfona, abonament Disney+ i premię za zabranie ze sobą numeru telefonu, otrzymasz Efektywna cena za miesiąc 0,95 euro tylko dla taryfy. Otrzymujesz więc bardzo dobrą cenę za taryfę, jeśli potrafisz rozsądnie korzystać ze smartfona i abonamentu Disney+.

Kalkulacja z niską ceną działa tylko wtedy, gdy anulujesz pod koniec minimalnego okresu obowiązywania umowy. Jeśli o tym zapomnisz, umowa nie zostanie przedłużona o kolejny rok, jak poprzednio, ale będzie można ją anulować co miesiąc.

Dla kogo Samsung Galaxy S22 z umową się opłaca?

Jeśli możesz sobie pozwolić na 15 GB danych miesięcznie, to jest to bardzo dobra oferta dla każdego, kto chciałby nazwać high-endowym smartfonem swoim własnym z S22.

S22 osiąga szczególnie dobre wyniki jasny wyświetlacz o przekątnej 6,1 cala jak również wysokowydajny Procesor z 8 rdzeniami CPU i częstotliwością zegara 2800 MHz jak i jeden RAM 8 GB. Rozdzielczość wyświetlacza sprawia, że ​​serca mobilnych graczy biją szybciej i Nagrywanie wideo w rozdzielczości 8K uzupełnia ten medialny profesjonalista.

Więcej o Samsungu Galaxy S22 dowiecie się w teście GIGA lub w tym filmie:

Nie chcesz przegapić więcej wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i przewodników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech