Readly: Koszt i zawartość

Readly: Koszt i zawartość

Jeśli lubisz czytać czasopisma i gazety, powinieneś zapoznać się z ofertą „Czytaj”. Tam masz dostęp do tysięcy czytelnych treści za pośrednictwem aplikacji za miesięczną opłatą. Subskrypcja obejmuje ponad 7000 cyfrowych czasopism i gazet. Ile kosztuje Readly i co zyskujesz?

Wersja:2.2.7

Języki Niemiecki

Platformy: Android

Magazyny Readly możesz czytać zarówno w przeglądarce na komputerze, jak i przez aplikację na smartfonie i tablecie. Oprócz aktualnych numerów, w przypadku większości tytułów można przywoływać również historyczne wydania z przeszłości.

Readly 2 miesięczny bezpłatny test

Ile Readly kosztuje miesięcznie?

Usługa Readly jest rezerwowana na zasadzie subskrypcji. W przeciwieństwie do wielu zwykłych subskrypcji czasopism, nie ma minimalnego okresu. W związku z tym dostęp można zakończyć co miesiąc. Oto koszty w Readly:

11,99 euro miesięcznie
Często zdarzają się kampanie, w których można bezpłatnie przetestować usługę magazynu lub za 0,99 euro przez kilka pierwszych miesięcy. Tam są tylko jedna opcja subskrypcji w Readly. Nie możesz więc wybierać między różnymi wariantami o różnych kosztach i zawartości. Readly nie oferuje zniżek dla studentów. Z dostępem możesz na maksymalnie 5 różnych tabletach i smartfonów jednocześnie. To może różne profile zostać utworzony, w którym różni użytkownicy mogą oznaczać swoje ulubione czasopisma jako ulubione.

Jakie są doświadczenia z usługą? Nasz szczegółowy test dokładnie przygląda się usłudze:

Jakie gazety i czasopisma znajdują się w ofercie Readly?

Lista wszystkich czasopism i czasopism byłaby zbyt obszerna. Readly oferuje ponad 7000 tytułów w ponad 35 kategoriach. Treść nie ogranicza się do tytułów w języku niemieckim, więc otrzymujesz także kilka wydań międzynarodowych, głównie w języku angielskim. Wśród nich znajdziesz wiele popularnych czasopism, gazet i czasopism. Najpopularniejsze tytuły to:

National Geographic Hörzu Rolling Stone Sport Bild Bild komputerowy Time Magazine (angielski) Motorsport Aktualny Metal Hammer Wypróbuj za darmo przez 2 miesiące Musikexpress Reviersport Handballwoche Basket Sports Illustrated (wydanie niemieckie) Power Wrestling Classic Rock Autobild Girlfriend Cosmopolitan Spectrum: Brain & Spirit Wszystkie magazyny na Czytelny widok

Aplikacja Magazyn Czytelnie wyjaśnione

gazety codzienne:

Bild Bild am Sonntag BZ BZ am Sonntag Die Welt Welt am Sonntag Morgenpost Neue Zürcher Zeitung różne wydania wiadomości w języku szwedzkim, angielskim, francuskim i innych językach obcych Zobacz wszystkie gazety w Readly

Przegląd wszystkich treści można znaleźć na stronie Readly. Możesz także przeglądać różne treści bez subskrypcji lub rejestracji i uzyskać przegląd tego, co jest do przeczytania. Jeśli chcesz wypróbować usługę, zarejestruj się na pierwszy miesiąc, który możesz otrzymać za darmo lub 0,99 €. Jeśli treść Ci się nie podoba, po prostu anuluj subskrypcję bez ponoszenia dodatkowych kosztów po pierwszym miesiącu. Jeśli podoba Ci się to, co otrzymujesz, cena subskrypcji Readly zależy od Ciebie za 11,99 euro miesięcznie.

GIGA poleca

Więcej ciekawych artykułów

Nie chcesz przegapić więcej wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i przewodników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech