Która wersja Androida jest aktualna i zainstalowana?

Która wersja Androida jest aktualna i zainstalowana?


Jaka jest obecnie dostępna wersja Androida? Jak mogę sprawdzić, które z nich zainstalowałem i jak je zaktualizować? Tutaj możesz dowiedzieć się, jak to zrobić.

Oferty na Androida

Nasz przewodnik pokazuje, jak dowiedzieć się, którą wersję Androida masz obecnie zainstalowaną Wideo:

Tutaj możesz zobaczyć historię i Ewolucja wszystkich wersji Androida:

Jaka jest aktualna i najnowsza wersja Androida?

Androida 12 to aktualnie najnowsza wersja Androida iw zależności od modelu smartfona otrzymasz ją jako aktualizację. Jeśli dostępna jest nowa wersja systemu operacyjnego dla Twojego urządzenia, możesz zainstalować nową aktualizację Androida w ten sposób.

W międzyczasie pojawiła się już 4. beta wersja Androida 13. Znane są już innowacje Androida 13 i które urządzenia otrzymają je pierwsze. Oficjalna data premiery Androida 13 to prawdopodobnie jesień 2023 roku.

Nie ładne imię: Począwszy od Androida 10 (Q), Google po raz pierwszy od dłuższego czasu zrezygnował z sufiksu nazwy opisującego cukierka.

WersjaNowa funkcjaUwolnienieAndroida 13
(jeszcze nie wydany) Wiele schematów kolorów do wyboru Ulepszony schowek Skaner kodów QR jako własne szybkie ustawienie Ustawianie, które aplikacje mogą wysyłać powiadomienia Dostęp aplikacji do poszczególnych plików zamiast do całej biblioteki multimediów Ustawianie, która aplikacja używa jakiego języka Jesień 2023 Android 12 Bardziej przyjazny dla użytkownika interfejs Większa „prywatność” Nowe formaty plików (AVIF, HEVC) Wibracje dopasowujące się do muzyki Blokowane niezaufane zdarzenia dotykowe Aplikacje nie mogą zamykać okien dialogowych systemu Bezpieczne powiadomienia na ekranie blokady Media Aktualizacje Drm Zgodne transkodowanie multimediów Łatwiejsze rozmycia, filtry kolorów i inne efekty Wstawianie bogatych treści Ulepszenia zachowania obrazu w obrazie 4. Październik 2021Android 11Tymczasowe uprawnienia aplikacji Czaty mają własny obszar powiadomień Bluetooth pozostaje włączony w trybie samolotowym Natywne nagrywanie ekranu Wycisz powiadomienia podczas nagrywania wideoHistoria powiadomień18 lipca 2020Android 103 września 2019Android 9.0Nowa nawigacja za pomocą gestówNowa regulacja głośnościPoprawione szybkie ustawieniaNowy przycisk na pasku nawigacji do obracania wyświetlacza (w zależności od sytuacji)Nowość opcje powiadomieńObsługa NotchesUlepszone zrzuty ekranu, w tym podświetlanieUlepszony tryb oszczędzania energiiNowe kodeki dla HDR i HEIFŁata bezpieczeństwa: Stan 6 sierpnia 2018 rokuAndroid 8.1Wskaźnik baterii urządzeń Blutooth w szybkich ustawieniachŁata bezpieczeństwa: Stan styczeń 20186 grudnia 2017Android 8.0Ponowne wyświetlanie powiadomień późniejPoprawione ustawieniaOptymalizacja baterii21. Sierpień 2017Android 7.1.2Informacje o aplikacjach zużywających baterięGesty odcisków palcówUlepszenia BluetoothNowy przełącznik zadań i program uruchamiający piksele dla Pixel CPoziom poprawki zabezpieczeń z 5 maja 2017 r.4 kwietnia 2017 r.Android 7.1.1Skróty programu uruchamiającegoKlawiatura obrazkowa do korzystania z GIF-ów i naklejekNowe emotikony1 maja 2017 r.Poziom poprawki bezpieczeństwa kwiecień 2017 r.5 grudnia 2016 r.1Android Tryb nocnyPobierz i zainstaluj aktualizacje w tleTryb Daydream VR (tylko Google Pixel)Pokaż pasek powiadomień gestem przesunięcia nad czytnikiem linii papilarnych4. Październik 2016Źródło: Wikipedia

Którą wersję Androida mam zainstalowaną?

otwiera “Pomysły„. Na dole stukasz w punkt”przez telefon” Lub “O tablecie„. W zależności od producenta kropka może mieć również postać „Informacje telefoniczne” Lub “informacje o oprogramowaniu” są nazywane Wersja Androida wyświetlana jest aktualnie zainstalowana wersja systemu operacyjnego; w naszym przykładzie Android 6.0.1. W starszych wersjach Androida wystarczy dotknąć „Aktualizacje systemu‘, aby sprawdzić dostępność aktualizacji i je zainstalować. W nowszych wersjach Androida stuknij ikonę Pomysły NA “System„ > „Aktualizacja systemu„.
W ten sposób możesz znaleźć aktualnie zainstalowaną wersję Androida.W ten sposób możesz znaleźć aktualnie zainstalowaną wersję Androida.

GIGA poleca

Więcej ciekawych artykułów

Nie chcesz przegapić więcej wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i przewodników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android