Rage Against The Machine 2023: Trasa koncertowa czy album?  Co robi zespół?

Rage Against The Machine 2023: Trasa koncertowa czy album? Co robi zespół?

Rage Against The Machine był jednym z najbardziej wpływowych zespołów lat 90. W 2000 roku metalowcy rozstali się, zanim 2019 ogłosili nowe koncerty na kolejny rok. Z powodu Corony trasa została przesunięta o 2 lata, ale w międzyczasie wszystkie występy na żywo, z których jeden miał odbyć się w Hanowerze, zostały odwołane. A co z nową trasą Rage Against The Machine w 2023 roku?

Pierwotnie zespół miał zagrać w Hanowerze 3 września 2022 roku w stałym składzie wokalisty Zacka de la Rocha i gitarzysty Toma Morello. Wszystkie występy zostały odwołane z powodu kontuzji.

Dlaczego koncerty Rage Against The Machine 2023 zostały odwołane?

Ustalono nowe daty trasy Rage Against The Machine Tour na 2023 rok nie ogłoszono. Obecnie nie jest jasne, czy zespół będzie można zobaczyć ponownie na żywo. W 2019 roku fani wciąż wiwatowali, gdy ogłoszono ponowne spotkanie politycznych rockmanów z przedłużoną światową trasą koncertową. Początkowo RATM miał wystąpić na festiwalu Lollapalooza w Berlinie w 2020 roku.

Sprawdź nowy gadżet Rage Against The Machine w EMP

Pandemia sprawiła jednak, że festiwalowy wygląd został zachwiany. Latem 2022 roku odwołano również nową europejską trasę koncertową. Odwołanie wycieczki „Ogłoszenie Służby Publicznej” uzasadnia się kontuzja Zacka de la Rochy, co uniemożliwia długie podróże. Oprócz europejskiej trasy koncertowej w 2022 roku, koncerty w Ameryce Południowej, które były zaplanowane na 2023 rok, również zostały odwołane niedługo później.

Oświadczenie z odwołaniem i powodem z lata 2022:

Rage Against The Machine 2023: Nowe koncerty czy płyta?

Poza kilkoma koncertami w USA, zespół nie wystąpił na żywo. Już na drugiej trasie koncertowej 11 lipca 2022 w Chicago zerwał ścięgno Achillesa z de la Rocha. Kolejne terminy w USA i Kanadzie ukończył na wózku inwalidzkim, ale zagraniczna trasa koncertowa z 38 występami musiała zostać odwołana.

Według członka zespołu, Toma Morello, obecnie nie jest jasne, czy w ogóle będą jakieś nowe koncerty. W wywiadzie dla „Rolling Stone”, który ukazał się pod koniec marca 2023 roku, gitarzysta brak konkretnej odpowiedzi na pytanie o przyszłość zespołu. Stwierdza, że ​​sam nie wie, czy i jak mogłoby się potoczyć dalej:

„Jeśli pojawią się nowe daty koncertów, ogłosimy je jako zespół. nie wiem. Wiem tyle samo co ty, szczerze mówiąc. W tej chwili jesteśmy w stanie uzdrowienia”.

Ludzie Słońca [Vinyl Single]

Teraz cena może być wyższa. Cena od 05.03.2023 16:55

Jednocześnie Morello zwraca uwagę, że nie ma oficjalnego oświadczenia zespołu na temat przyszłości. Po informacje o dalszym istnieniu zespołu odsyła do kanałów społecznościowych (patrz RATM na Instagramie). Uważa, że ​​fani zasługują na więcej występów na żywo i jest daleki od zakończenia współpracy z zespołem. Tom Morello koncentruje się obecnie na swoich solowych projektach. Ostatnio nagrał piosenki z amerykańskim raperem Post Malone i zwycięzcami ESC „Maneskin”. Latem można go zobaczyć na żywo ze swoim zespołem „Freedom Fighters”. Zacka de la Rocha można również usłyszeć z przerwami w Rage Against The Machine. Śpiewał razem z piosenką „Ju $ t” na albumie Run The Jewels z 2020 roku. Zespół miał również towarzyszyć Rage Against The Machine podczas odwołanej trasy koncertowej.

W październiku 2022 roku ukazał się „Irreversible Damage”, nowy singiel grupy „Algier”, w której brał również udział de la Rocha.

Nie oczekujcie nowego albumu Rage Against The Machine ani świeżych piosenek w 2023 roku. Kiedy ogłoszono reaktywację w 2019 roku, mówiono już, że spotkają się tylko na występy na żywo. Od tego czasu plany dotyczące nowych piosenek nie zostały wyrażone.

Wprowadzony do Rock and Roll Hall of Fame

Twórczo, nie ma nic nowego w Rage Against The Machine. Zespół może spodziewać się wprowadzenia do Rock and Roll Hall of Fame w 2023 roku. Oprócz RATM, w tym roku wśród nowych członków znaleźli się raper Missy Elliot, George Michael, Kate Bush i Sheryl Crow, a także legendy muzyki country Willie Nelson i The Spinners. Zespół dziękuje Facebookowi za przyjęcie, a przede wszystkim za uwagę osób odpowiedzialnych za „Hall of Fame”. W swoim poście wymienia pewne sytuacje i wydarzenia, które jej zdaniem uniemożliwiłyby jej wprowadzenie do Hall of Fame.

GIGA poleca

Inne rekomendacje wydarzeń

Nie chcesz przegapić więcej wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i przewodników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech