Przewodnik po grach Strażników Destiny 2 2023: medaliony, zbroje, nowy karabin zwiadowczy i egzotyka

Przewodnik po grach Strażników Destiny 2 2023: medaliony, zbroje, nowy karabin zwiadowczy i egzotyka

Coroczne wydarzenie Destiny 2 Guardian Games powróciło w 2023 roku i zawiera pewne poprawki, nowe nagrody do zdobycia oraz kartę wydarzenia. Jak zawsze, jest to wydarzenie oparte na klasach, w którym Tytani kontra Czarnoksiężnicy kontra Łowcy o prawa do przechwalania się przez następny rok. Oto pełne podsumowanie tego, co musisz wiedzieć o zdobywaniu medalionów, punktowaniu w trybie supremacji i zdobywaniu nowego karabinu zwiadowczego, egzotycznego wróbla i katalizatora pozornego spadkobiercy.

Jak rozpocząć gry Strażników

Aby rozpocząć, odwiedź Wieżę i porozmawiaj z Evą Levante. Wieża została ozdobiona mnóstwem dekoracji przypominających igrzyska, a Eva będzie głównym sprzedawcą podczas całego wydarzenia. Eva da ci nowy przedmiot klasowy Guardian Games, który powinieneś mieć na wyposażeniu podczas wydarzenia. Ukończenie aktywności z wyposażonym w ten przedmiot klasowy zapewni ci medaliony, czyli walutę używaną do pchania twojej klasy ku zwycięstwu i zdobywania nagród. Należy również pamiętać, że przedmiot klasowy jest wymagany do robienia postępów w niektórych zleceniach oferowanych przez Evę.Nowa zbroja z Guardian Games i karabin zwiadowczy Strand Eva w końcu pozwolą ci porozmawiać z Zavalą i Shaxxem, aby dopełnić zakres wydarzenia, ale będziesz chciał się upewnić, że kupisz swoją pierwszą kartę od Evy. To odblokuje możliwość kupowania nagród Guardian Games i pozwoli ci zacząć od podstaw wydarzenia. Twoim pierwszym prawdziwym zadaniem jest wyzwanie związane z wydarzeniem, aby zdobyć medalion, a następnie wymienić go w kiosku w Wieży. Możesz wskoczyć do szybkiego meczu w Tyglu lub dowolnej aktywności. Gdy to zrobisz, wróć do Wieży i odwiedź podium za Evą. Odwiedź odpowiedni węzeł swojej klasy, aby zgromadzić wszystkie medaliony, które zdobyłeś, aby ukończyć ten etap zadania i przyczynić się do postępów swojej klasy — wszyscy gracze z tej samej klasy będą przyczyniać się do sprawy podczas wydarzenia.To pierwsze wyzwanie wydarzenia powinno zarobić trochę nagród (więcej o tych poniżej) i odblokujesz dostęp do pozostałych 16 wyzwań związanych z wydarzeniem.

Jak zdobyć złote i platynowe medaliony

Zakończenie czynności

Jak wspomniano powyżej, będziesz zdobywać medaliony niezależnie od uprawianej aktywności, o ile nosisz przedmiot klasowy Guardian Games. Ale chociaż medaliony z brązu zdobędziesz przede wszystkim poprzez ukończenie standardowych czynności, istnieje również kilka innych sposobów na zdobycie medalionów o wyższej rzadkości.

Karty pretendentów/platynowe

The podstawową metodą zdobywania złotych i platynowych medalionów są karty Contender (1000 migotów) i platynowe karty (1500 migotów) które sprzedaje Eva. Zapewniają one losowy cel powiązany z konkretną odmianą kupionej karty — na przykład Tygiel może poprosić cię o zdobycie ciosów Pustki lub Słońca w Tyglu. Te karty można kupować wielokrotnie, ale haczyk polega na tym, że możesz mieć tylko jedną PvE i jedną, która obejmuje Tygiel i Gambit na raz, co oznacza, że ​​nie możesz ich układać w stos. W większości karty te i tak obejmują różne czynności; na przykład nie byłbyś w stanie pracować nad celami utraconego sektora podczas rajdu. Karty pretendentów zapewniają złoty medalion po ukończeniu, podczas gdy karty platynowe nagradzają platynowe medaliony. Możesz gromadzić nagrody od Evy i innych dostawców, ale będą one nagradzać tylko mieszanką PD i jasnego pyłu, a nie czymkolwiek, co konkretnie przyspieszy twoje postępy w Guardian Games.

Wyzwania związane z wydarzeniami

Wyzwania związane z wydarzeniami to kolejna droga do medalionów, choć jest ich tylko ograniczona liczba. Wyzwania związane z wydarzeniami z nagrodami w postaci złotych medali:Brąz – Bankowe medaliony; te o wyższej randze zapewniają większy postęp. Srebro – medaliony bankowe; karty o wyższej randze zapewniają większe postępy W kartach – Ukończ 15 kart pretendentów i platynowych kart od Evy Pociągnij za sznurki – Pokonuj cele lub pomagaj członkom drużyny obrażeniami i umiejętnościami Strand Przyjazna rywalizacja – Ukończ mecze w Tyglu, Gambicie lub Supremacji Cloudrunning – Ukończ aktywności w wyzwaniach Neptune Event z platynowym medalionem nagrody: Dobre gry — Pokonuj cele w meczach Supremacy lub na playlistach Guardian Games Gotowy do wyzwania — Ukończ operacje Guardians Games Nightfalls Zbieracz herbów — Zdobywaj punkty w trybie Supremacy, zbierając herby pokonanych przeciwników

Punktowanie pochodni

Jako dodatkową zachętę możesz przepracować Walka o supremację poszukiwanie. Wiąże się to ze zdobywaniem punktów w aktywnościach Guardian Games, zaczynając od meczów supremacji, aż do osiągnięcia określonych progów — zaczynając od brązu i przechodząc w górę. Wykonując te kroki, możesz zapalić pochodnie punktacji w Wieży, które zapewnią ci nagrody i poświaty, które pomogą ci wyróżnić się z tłumu i zaprezentować swój wkład w swoją klasę.

Karta wydarzenia

Tak jak w przeszłości, karta wydarzenia jest opcjonalnym aspektem tego wydarzenia sezonowego. Każdy otrzymuje kartę wydarzenia i może pracować nad związanymi z nim wyzwaniami i triumfami wydarzenia, przy czym te ostatnie mogą odblokować nowy tytuł Champ (a także tytuł Biesiadnika, który obejmuje ukończenie wszystkich 16 wyzwań z czterech wydarzeń sezonowych). Możesz jednak również zdecydować się na ulepszenie swojej karty wydarzenia za 1000 Srebrników, co natychmiast zapewnia trzy nagrody: emotkę Mistrzowskiego Tańca, Wróbla Barnstorma, i moduł cieniujący Coronal Bloom. Poza tym bilety na wydarzenia, które zdobywasz za ukończenie wyzwań związanych z wydarzeniem, możesz wykorzystać do odblokowania innych nagród: muszli ducha Gridiron Shell, emotki Rzutki, efektu transmisji Kolorowych okruchów i Projekcji kolekcjonera medali. Wszystkie te przedmioty dostępne w ramach karty wydarzenia mają wyłącznie charakter kosmetyczny. Jeśli nie masz pewności, jaki postęp osiągniesz, możesz poczekać z ulepszeniem karty wydarzenia do późniejszej części wydarzenia.

Nagrody: Nowy karabin zwiadowczy, zbroja, przedmiot egzotyczny i nie tylko

Niezależnie od karty wydarzenia możesz zdobyć szereg nagród, po prostu grając. Z każdym wyzwaniem związanym z wydarzeniem wiążą się różne nagrody, jak opisano powyżej, oraz dwie bronie dostępne w ramach Igrzysk Strażników. Pierwszą z nich jest powracający pistolet maszynowy Pustki Tytuł. Chociaż nie jest to nowa broń, ma nowe możliwości profitów, z których najbardziej godnym uwagi jest Repulsor Brace.TaraxipposTaraxippos Druga broń jest zupełnie nowa: Taraxippos. Jest to pierwszy karabin zwiadowczy Strand w Destiny 2, który mieści się w slocie na broń kinetyczną. Obie bronie mają opcjonalny wybór cechy pochodzenia w piątej kolumnie, która obejmuje nową opcję, Zawodnik z klasą. Powoduje to, że zabójstwa tą bronią zapewniają energię umiejętności klasowych. Powinieneś otrzymać oba pistolety niedługo po rozpoczęciu działań w Guardian Games, ale będziesz chciał dalej szlifować, aby uzyskać idealne rzuty profitów. W ramach Guardian Games istnieje nowy egzotyczny wróbel do zdobycia o nazwie Luminous Paragon. Można to uzyskać, wypełniając wyzwanie wydarzenia Platinum, które polega na zdobyciu znacznej liczby medalionów na podium w trakcie wydarzenia. Zdobycie wystarczającej liczby medalionów zapewni ci zadanie Rywalizacja Catalyst. W ten sposób znajdziesz się na ścieżce do odblokowania katalizatora Pozorny spadkobierca, który najwyraźniej można zdobyć tylko podczas Zawodów Strażników.Ponadto Nowością jest zestaw ozdób zbroi dla każdej klasy. Można je kupić bezpośrednio w sklepie Eververse za 1500 sztuk srebra, podobnie jak równoważne zestawy ozdób Strażników z lat 2021 i 2022. Alternatywnie każdy z tych trzech zestawów na klasę można kupić za 6000 jasnego pyłu – spora suma, ale dobry sposób na zdobycie tych kosmetyków za walutę zarobioną w grze.Nowe ozdoby zbroi z Igrzysk Strażników 2023 dla Łowców, Tytanów i CzarnoksiężnikówNowe ozdoby zbroi Igrzysk Strażników 2023 dla Łowców, Tytanów i Czarnoksiężników Wreszcie, istnieje kilka innych nagród, które możesz zdobyć za wyzwania znajdujące się w Nawigatorze. Ukończenie pięciu meczów Supremacy w danym tygodniu zapewni ci nagrodę Pinnacle, a postęp zostanie podwojony, jeśli dołączysz za pośrednictwem playlisty Supremacy. (Twoje standardowe cotygodniowe wyzwanie Pinnacle „rozegraj trzy mecze w Tyglu” również przechodzi przez te mecze.) Dodatkowo możesz zdobyć potężną nagrodę poziomu 1, wymieniając co tydzień 25 medalionów na podium.

Zwierzchnictwo

Supremacy to nowy tryb gry w Destiny 2, który powraca z oryginalnego Destiny. Ci, którzy grali w Call of Duty’s Kill Confirmed lub wielu jego naśladowców, będą tutaj jak w domu. Jest to drużynowy tryb w stylu deathmatch, w którym punkty są zdobywane tylko poprzez zebranie przedmiotu upuszczonego przez zabitych wrogów. Wrogom można odebrać te punkty, zbierając przedmioty upuszczone przez poległych członków drużyny, co sprawia, że ​​konieczne jest nie tylko zabijanie i unikanie śmierci, ale także podejmowanie taktycznych decyzji dotyczących tego, jak i kiedy zbierać te herby. Omówione tutaj produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać część przychodów, jeśli kupisz coś polecanego na naszej stronie.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
games