PS5 w MediaMarkt: Disc Edition z drugim kontrolerem i taryfą dostępne natychmiast

PS5 w MediaMarkt: Disc Edition z drugim kontrolerem i taryfą dostępne natychmiast

Nadal szukasz PlayStation 5? W MediaMarkt możesz teraz zabezpieczyć upragnioną konsolę, w tym taryfę na telefon komórkowy. W ofercie nie tylko edycja płytowa, ale także drugi kontroler i gra Gran Turismo 7. Podpowiemy, czy umowa jest tego warta.

PS5 z drugim kontrolerem i Gran Turismo 7 w MediaMarkt

Możesz je zdobyć w MediaMarkt PS5 (wydanie płytowe)a 2. Kontroler oraz Wielkie zwiedzanie 7 dla 39,99 euro miesięcznie (zobacz w MediaMarkt). W sieci o2 obowiązuje również taryfa 60 GB. Za konsolę i opłatę za połączenie płacisz tylko 58,99 euro. Do tego dochodzi również bonus wymiany 100 euro. Taryfa obejmuje ryczałt Allnet i SMS oraz 60 GB z przepustowością do 300 Mb/sw sieci LTE i 5G.

Do oferty w MediaMarkt

Jeśli jesteś zainteresowany, nie wahaj się zbyt długo, ponieważ oferta jest ważna tylko do wyczerpania zapasów. Saturn ma podobną ofertę, ale tam płacisz dodatkowy koszt wysyłki 3,95 euro.

Szczegóły taryfy pakietu PS5 w MediaMarkt w skrócie

Koszty pakietu taryfowego w skrócie

Opłata podstawowa
(miesięczny)
39,99 euro

dodatkowa opłata
(jednorazowo, na początku umowy) 19 euro

opłata za połączenie
(jednorazowo, na początku umowy) 39,99 euro

Wysyłka
(jednorazowo) za darmo

Całkowity koszt po 24 miesiącach
(w przypadku wypowiedzenia z końcem minimalnego okresu umowy,
miesięczny i doliczane jednorazowe koszty)
1.018,75 Euro

Konsola wartości urządzenia, kontroler i gra
825 euro

zmień bonus
100 Euro

efektywna taryfa kosztowa
(Całkowite koszty pomniejszone o wartość urządzenia) 93,75 euro

Efektywna taryfa kosztowa na miesiąc
3,90 Euro

Do oferty w MediaMarkt

Szczegóły taryfy na pierwszy rzut oka

Sieć: o2 Taryfa: Bezpłatnie L
60 GB Wolumen danych 5G (maks. 300 MBit/s) Allnet i SMS w roamingu ryczałtowym z minimalnym okresem 24-miesięcznym, 1-miesięcznym okresem wypowiedzenia

Sony PS5 z taryfą w MediaMarkt: czy oferty są tego warte?

Wyciągniemy kalkulator i obliczymy, dlaczego oferta jest tego warta: wydanie na dysk PlayStation 5 wciąż nie jest dostępne w sklepach i można je kupić za mniej niż 720 euro. Drugi kontroler kosztuje co najmniej 63 euro, a Gran Turismo 7 około 40 euro. Jeśli odejmiesz te kwoty, w tym premię za zmianę w wysokości 100 euro, od całkowitych kosztów po 24 miesiącach, pozostaniesz 93,75 euro pozostawiony dla czystej taryfy. W efekcie płacisz tylko 3,90 Euro miesięcznie za taryfę komórkową z objętością danych 60 GB, niesamowita cena.

Do oferty w MediaMarkt

Jeśli możesz pogodzić się z podpisaniem umowy na 24 miesiące, taryfa Mediamarkt jest zdecydowanie dobrym sposobem na zdobycie PlayStation 5. Więcej sposobów na zdobycie jednej z upragnionych konsol znajdziesz w naszym artykule „Zamów PS5: ceny i dostępność”.

Kalkulacja z niską ceną działa tylko wtedy, gdy anulujesz pod koniec minimalnego okresu umowy. Jeśli zapomnisz o tym, umowa nie zostanie przedłużona o kolejny rok, ale można ją anulować co miesiąc.

Wreszcie masz PS5? W tym miejscu przedstawiamy ekskluzywne gry na konsolę NextGen firmy Sony Wideo zanim:

Nie chcesz przegapić nowych wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i poradników? Śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech