Producent pochodzi z Berlina: zaprezentowano głośnik Bluetooth z wymienną baterią

Producent pochodzi z Berlina: zaprezentowano głośnik Bluetooth z wymienną baterią

Berlińska marka od kilku lat z sukcesem uczestniczy w niezwykle konkurencyjnym rynku głośników Bluetooth. Teraz przywraca funkcję, o której inni producenci już dawno zapomnieli: baterię nowego głośnika „D Fine Evo” można wymienić.

Dockin D Fine Evo: Średniej wielkości głośnik Bluetooth z wymienną baterią

Nazwa „Dockin” powinna już zyskać pewną świadomość: doskonałe wyniki testów w prasie branżowej, liczne pozytywne recenzje klientów z Amazonu – marka ugruntowała się i jest uważana za poważną alternatywę dla JBL, Bose i Sony. Nowa Dockin D Fine Evo podąża śladami Dockin D Fine (bez „Evo”, wydany w 2016 r.) pod względem wzornictwa, nawet wymiary (28,5 × 10 × 10,3 cm) odpowiadają wymiarom przodka.

D Fine Evo ma 28,5 cm szerokości i waży niecałe 2 kg. Projekt wygląda nieco konserwatywnie, ale jest całkiem funkcjonalny (źródło zdjęcia: Dockin)

Na szczęście technicznie sporo się wydarzyło. The Żywotność baterii do 15 godzin przewyższa poprzednika (ok. 10-12 godzin) i jest teraz bardziej na równi z obecną konkurencją.

Najważniejszą cechą, a obecnie niemal unikalnym punktem sprzedaży, jest wymienna bateria modelu D Fine Evo. Większość głośników Bluetooth ma teraz wbudowane baterie, do których nie jest łatwo dostępny. Z punktu widzenia zrównoważony rozwój to dobrze, bo to materiał eksploatacyjny. Wymiana tego elementu oznacza dłuższą żywotność całego produktu. Odpowiednia bateria zamienna kosztuje około 35 euro (patrz Amazon).

Dockin D Fine też to potrafi lub Powerbank można wykorzystać na przykład do ładowania smartfona w podróży. Ta funkcja jest przydatna i można ją znaleźć również w innych pudełkach, takich jak JBL Charge 5 (zobacz na Amazon) lub Teufel Rockster Cross (zobacz na Teufel).

Aplikacja Dockin oferuje zaawansowane ustawienia aparatu D Fine Evo (źródło zdjęcia: Dockin)

Dockin zapewnia również dopasowanie Aplikacja mobilna (na Androida i iOS) oferująca zaawansowane ustawienia, takie jak korektor. Dwa D Fine Evo można ze sobą połączyć. W „trybie imprezy” oba głośniki odtwarzają zsynchronizowane odtwarzanie, natomiast w „trybie stereo” każdy głośnik odtwarza jeden z dwóch kanałów stereo, co może oznaczać znacznie lepsze wrażenia dźwiękowe (pod warunkiem, że siedzisz mniej więcej pośrodku).

Dockin D Fine Evo: cena, dostępność, dane techniczne

Dockin D Fine jest teraz dostępny dla 139,95 euro dostępne bezpośrednio u producenta i na Amazonie.

Wymiary i waga: 28,5 × 10 × 10,3 cm / 1930 g 2-drożny dźwięk stereo Korektor dźwięku za pośrednictwem aplikacji (Android / iOS) do 15 godzin pracy na baterii Zintegrowany power bank i wymienna bateria Ochrona przed wodą i kurzem (certyfikat IP55)

Nie chcesz przegapić kolejnych aktualności ze świata technologii, gier i popkultury? Brak aktualnych testów i poradników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech