Banger MediaMarkt: Google Pixel 7a z taryfą tańszą niż bez + przydatny prezent

Banger MediaMarkt: Google Pixel 7a z taryfą tańszą niż bez + przydatny prezent

W MediaMarkt możesz kupić najnowszego następcę serii smartfonów Google Pixel z taryfą w absolutnie okazyjnej cenie. Pixel 7a dostępny jest w sieci o2 z taryfą 6 GB za jedyne 14,99 euro miesięcznie. Do tego dochodzi cenny dodatek. Ujawniamy, dlaczego warto skorzystać z tej transakcji.

MediaMarkt: Skompletuj Google Pixel 7a z taryfą 6 GB z zyskiem

Z Piksel 7a Google wypuściło niedawno szczególnie ciekawy smartfon, który możecie już sprawdzić Sklep z urządzeniami AGD można zabezpieczyć wyliczonym zyskiem. Do telefonu komórkowego, wyposażonego w doskonały aparat, dołączona jest taryfa na sieć o2 Zryczałtowana opłata za Allnet i SMS oraz 6 GB danych tylko raz 14,99 Euro miesięcznie (zobacz ofertę w MediaMarkt). Dodatkowo pobierana jest jednorazowa opłata w wysokości 55,94 EUR za cenę połączenia, dopłatę i wysyłkę. Dostajesz to za to Google Pixel Buds Pro o wartości 153 euro za darmo (do akcji w Google). Poniższe obliczenia pokazują, dlaczego jest to prawdziwa okazja.

Do oferty w MediaMarkt

Szczegóły taryfy w skrócie

Sieć: o2
Stawki: Podstawowe 15
6GB LTE– Wolumen danych (maks. 50 Mbit/s) Allnet i SMS – ryczałtowa stawka za roaming w UE, obejmujący minimalny okres 24 miesiące, okres wypowiedzenia 1 miesiąc
Google Pixel Buds Pro o wartości 153 euro za darmo

Pixel 7a z umową: dlatego oferta jest tego warta

Koszty pakietu taryfowego w skrócie

Opłata podstawowa (miesięczny)
14,99 Euro

dodatkowa opłata (jednorazowo na początku umowy) 11 euro

opłata za połączenie (jednorazowo, na początek umowy) 39,99 euro

Wysyłka (jednorazowo) 4,95 euro

Całkowity koszt po 24 miesiącach
(w przypadku rozwiązania umowy po upływie minimalnego okresu umowy,
doliczane koszty miesięczne i jednorazowe)
415,70 Euro

wartości urządzenia
(aktualne najlepsze ceny online według idealo.de) 431,10 euro (telefon komórkowy) + 152,99 (słuchawki)

efektywna taryfa kosztowa
(Całkowite koszty minus wartości urządzenia i bonusy) -168,39 euro

Efektywna stawka kosztowa miesięcznie
-7,02 Euro

Zobacz ofertę

Według porównania cen Idealo, Pixel 7a kosztuje obecnie co najmniej 431 euro, wliczając wysyłkę od renomowanych sprzedawców. Google Pixel Buds Pro kosztują około 153 euro. Jeśli odejmiemy wartości urządzeń od całkowitych kosztów w ciągu minimalnego okresu 24 miesięcy, w przypadku czystej taryfy pozostanie -168,39 euro. Odpowiedni -7,02 euro miesięcznie. Otrzymujesz urządzenia razem z potężną taryfą 6 GB efektywnie taniej niż kupowanie ich pojedynczo.

Wskazówka: Anuluj taryfę w odpowiednim czasie pod koniec minimalnego okresu obowiązywania umowy, tylko wtedy niska cena również się sprawdzi. Ale nie martwcie się, jeśli o tym zapomnicie, umowa nie zostanie przedłużona o kolejny rok, ale będzie można ją rozwiązać co miesiąc od początku 2022 roku.

Do oferty w MediaMarkt

Google Pixel 7a: telefon średniej klasy z najlepszymi funkcjami

Wprowadzenie Google Pixela 7a

Pixel 7a ma potężną moc Procesor Tensor G2 wyposażony i posiada imponujący aparat. Choć smartfon wyceniony jest na klasę średnią, to nowość Przedni aparat 64 MP wyjątkowa jakość obrazu, która przewyższa nawet Samsunga Galaxy S23 lub Xiaomi 13. Dodatkowo Pixel 7a niezwykle wytrzymały zaprojektowany i oferuje praktyczne funkcje, takie jak tryb noktowizyjny i magiczna gumka z Google’a.

Wskazówki dotyczące czytania

JEDNOSTKA ZAWARTOŚCI GIGA

Nie chcesz przegapić kolejnych aktualności ze świata technologii, gier i popkultury? Brak aktualnych testów i poradników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android