Pomiń ekran blokady Androida bez konta Google

Pomiń ekran blokady Androida bez konta Google

Czy kiedykolwiek zapomniałeś kodu odblokowującego Androida? Dzieje się tak z wieloma użytkownikami każdego dnia. Niestety jest to bardzo powtarzający się problem, ale dzisiaj zobaczymy sposób na ominięcie ekranu blokady Androida bez konta Google. Ekran blokady Androida to jeden z najbardziej kontrowersyjnych aspektów naszych smartfonów. Z jednej strony zapewnia poufność i bezpieczeństwo naszych danych, ale z drugiej strony może też być wadą, jeśli o nich zapomnisz.

Jak odblokować ekran blokady Androida bez konta Google?

Zobaczmy, jakie są najlepsze metody na ominięcie ekranu blokady smartfona z Androidem bez przechodzenia przez konto Google.

Metoda 1 – Omiń ekran blokady Androida za pomocą Tenorshare 4uKey Android

Zapomniany wzór odblokowania Androida, a także problem z PINem zdarzają się każdemu, wszyscy tego doświadczyliśmy. Wcześniej, jeśli musiałeś udać się do technika i wydać pieniądze na odblokowanie go, teraz jest oprogramowanie, które może pomóc Ci odblokować chroniony hasłem telefon z Androidem za pomocą zaledwie kilku kliknięć.

Dziś mówimy o Tenorshare 4uKey na Androida (dostępny również na iOS), który dzięki prostemu interfejsowipozwala chronić najpopularniejsze smartfony, takie jak Motorola, Huawei, Samsung , Xiaomi, LG, HTC itp.

Musisz wiedzieć, że bez naszej wiedzy Google stosuje również drugą ochronę o nazwie FRP. Zauważysz, że nie możesz używać smartfona bez konta Google (Gmail). Jest łatwy w użyciu. Jeśli chcesz sformatować urządzenie, musisz podać hasło do konta Google . Ma to utrudnić życie złodziejom, którzy kradną telefony komórkowe i natychmiast je formatują. Jednocześnie jest to miecz obosieczny, często zakładamy odpowiednie konto, bo jest to obowiązkowe, a potem zapominamy hasła. Tenorshare 4uKey jest również w stanie usunąć blokadę konta Google (FRP) z urządzeń z systemem Android.

Zobaczmy, jak korzystać z 4uKey:

 1. Najpierw pobierz 4uKey na Androida i zainstaluj go na swoim komputerze, a następnie podłącz zablokowany smartfon do komputera za pomocą kabla.
 1. Otwórz oprogramowanie i kliknij „ Usuń blokadę Google (FRP) ” na głównym ekranie.
Omiń ekran blokady Androida bez konta Google

Źródło obrazu: Tenorshare

 1. Kliknij „ Start ”, a następnie kliknij urządzenie, gdy tylko zostanie ono rozpoznane przez oprogramowanie.
Omiń ekran blokady Androida bez konta Google

Źródło obrazu: Tenorshare

 1. Aktywuj smartfon z Androidem w trybie odzyskiwania. Następnie przejdź do trybu pobierania, aby zainstalować nowe oprogramowanie.
Omiń ekran blokady Androida bez konta Google

Źródło obrazu: Tenorshare

 1. Po zakończeniu pobierania postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na 4uKey, aby kontynuować. Twój smartfon zostanie odblokowany w zaledwie kilku krokach.
Omiń ekran blokady Androida bez konta Google

Źródło obrazu: Tenorshare

Jak widać, w kilku krokach ominąłeś dostęp za pomocą konta Google i odblokowałeś smartfon.

Metoda 2 – Usuń plik hasła za pomocą ADB

Ta opcja działa, jeśli debugowanie USB było w przeszłości włączone. Telefon musi być podłączony do komputera kablem USB.

 1. Najpierw otwórz wiersz polecenia w katalogu instalacyjnym ADB.
 1. Wystarczy wpisać polecenie „ adb shell rm /data/system/gesture.key ” i nacisnąć Enter, aby usunąć plik hasła. Następnie uruchom ponownie urządzenie, aby zakończyć proces.
Omiń ekran blokady Androida bez konta Google

Źródło obrazu: Tenorshare

Metoda 3 — Uruchom w trybie awaryjnym, aby ominąć ekran blokady konta Google

To jeden z najłatwiejszych sposobów na ominięcie ekranu blokady. Bardziej efektywne jest również użycie aplikacji innej firmy do odblokowania ekranu blokady niż standardowej aplikacji.

 1. Uruchom telefon w trybie awaryjnym, naciskając i przytrzymując przycisk zasilania na smartfonie.
 1. Możesz się zalogować, omijając blokadę Google. Ponadto możesz również zresetować wszystkie swoje dane.
 1. Po zwolnieniu blokady wystarczy ponownie uruchomić urządzenie.

Spowoduje to tymczasowe wyłączenie ekranów blokady innych firm. Jest to jeden z najłatwiejszych sposobów na ominięcie ekranu blokady, ponieważ skutecznie omija ekran blokady dla aplikacji innych firm, ale nie dla ekranów blokady urządzenia.

Metoda 4 — Zwiń interfejs ekranu blokady, aby ominąć hasło

Ten proces powoduje awarię interfejsu użytkownika ekranu blokady w celu uzyskania dostępu do urządzenia. Działa na urządzeniach z 5.0-5.11. Jeśli Twoje urządzenie ma inny system, wypróbuj metody wymienione powyżej.

 1. Aby zawiesić interfejs ekranu blokady, kliknij raz przycisk awaryjny i wpisz 10 gwiazdek na tarczy zegarka.
 1. Skopiuj i wklej gwiazdki w tej samej ćwiartce, aż zniknie opcja Wklej.
 1. Wróć do ekranu blokady i kliknij ikonę skrótu do aparatu.
 1. Po naciśnięciu paska powiadomień kliknij ustawienia.
 1. Następnie zostaniesz poproszony o podanie hasła i powtórzenie tego samego.
 1. Przytrzymaj i wybierz Wklej i powtarzaj, aż interfejs blokady ekranu ulegnie awarii.
Omiń ekran blokady Androida bez konta Google

Źródło obrazu: Tenorshare

Jest to niezwykle prosty proces, który nie wymaga żadnych specjalnych narzędzi, ale ta metoda działa tylko na urządzeniach z Androidem 5.0 i 5.11. Nie jest to również odpowiednia metoda ominięcia ekranu blokady.

Zapomnienie kodu odblokowującego może uniemożliwić korzystanie z urządzenia. Jeśli wpiszesz nieprawidłowy kod zbyt wiele razy z rzędu, zobaczysz komunikat informujący, że Twoje urządzenie jest wyłączone. Jeśli nie pamiętasz kodu PIN, musisz wyczyścić pamięć urządzenia oraz wszystkie dane i ustawienia, w tym hasło. Bez kopii zapasowej żadne dane nie mogą zostać zapisane na urządzeniu.

Tenorshare 4uKey to proste narzędzie do odblokowywania ekranów iPhone'a bez przywracania przez iTunes i bez konta Google. Niezależnie od tego, czy jest to 4-cyfrowy kod PIN , 6-cyfrowy kod PIN , niestandardowy kod numeryczny lub alfanumeryczny kod PIN, Touch ID lub informacje Face ID, Tenorshare 4uKey może je usunąć w ciągu kilku minut. Ponadto Tenorshare 4uKey może również odblokować Twój Apple ID, gdy Apple ID jest wyłączony.

Wniosek

Jak widać, istnieje kilka metod na ominięcie ekranu blokady na urządzeniach z Androidem. Wszystko zależy od tego, które narzędzia lub aplikacje najlepiej omijają ekran blokady na Androidzie. Dzięki 4uKey na Androida możesz łatwo i szybko usunąć dowolne hasło z urządzenia, a nawet dowolną blokadę FRP (weryfikacja konta Google) w zaledwie kilku krokach.

Post Pomiń ekran blokady Androida bez konta Google po raz pierwszy pojawił się na Androidmag.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech