Pakiet Big Apple w Vodafone: Zupełnie nowy iPhone 15 z taryfą 60 GB za 1 euro

Pakiet Big Apple w Vodafone: Zupełnie nowy iPhone 15 z taryfą 60 GB za 1 euro

Vodafone ma obecnie mocny pakiet taryfowy z iPhonem 15. Młodzi ludzie mogą otrzymać zupełnie nowy smartfon Apple z 60 GB 5G, a także zryczałtowane stawki za wszystkie sieci i SMS-y – i to po absolutnie oszczędnościowej cenie. Przyjrzeliśmy się bliżej ofercie i ujawniliśmy, dlaczego jest to bardzo dobra oferta.

Vodafone Young: iPhone 15 z taryfą 60 GB w okazyjnej cenie

Vodafone właśnie dostał bardzo dobrą ofertę na iPhone’a 15, który został wprowadzony na rynek zaledwie w zeszłym tygodniu. Nadal jesteś poniżej 28 lat stary, dostaje smartfon Apple 58,99 euro miesięcznie (Zobacz ofertę w Vodafone). Istnieje również bardzo potężna taryfa Limit danych 60 GB w sieci 5G. Bądź tylko wyjątkowy 1 euro obciążony dodatkową opłatą. Cena połączenia i koszty wysyłki są zniesione. Dostarczony będzie zupełnie nowym urządzeniem od 22 września.

Czy jesteś powyżej 28 lat stary, możesz rzucić okiem na taryfę 50 GB danych za 79,99 euro miesięcznie (zobacz taryfę Vodafone).

Zobacz ofertę Vodafone

Szczegóły taryfy w skrócie:

Sieć: Vodafon
Taryfa: GigaMobil M Young Allnet i ryczałt za SMS-y
Limit danych 60 GB w sieci 5G (maks. pobieranie 500 Mbit/s) Roaming w UE obejmujący minimalny okres obowiązywania umowy 24 miesiące, okres wypowiedzenia 1 miesiąc
Tylko dla wszystkich do 28 roku życia

Apple iPhone 15 z umową Vodafone: dlatego warto skorzystać z tej oferty

Koszty pakietu taryfowego w skrócie

Opłata podstawowa
(miesięczny)
58,99 Euro

Dodatkowa opłata
(jednorazowo, na początek umowy) 1 euro

Opłata za połączenie
(jednorazowo, na początku umowy) bezpłatnie

Wysyłka
(jednorazowo) bezpłatnie

Koszty całkowite po 24 miesiącach
1.416,76 Euro

Wartość urządzenia
(aktualna najlepsza cena online według idealo.de) 949 euro

Efektywna taryfa kosztowa
(Całkowity koszt pomniejszony o wartość urządzenia i premię) 467,76 euro

Efektywne koszty taryfowe miesięcznie
19,49 Euro

Do oferty w Vodafone

The Apple iPhone 15 w wersji 128 GB zaczyna się od sugerowanej ceny detalicznej wynoszącej 949 euro. Jeśli odejmiesz tę wartość od całkowitych kosztów w okresie 24 miesięcy, stanie się jasne, że faktycznie tu jesteś 19,49 euro miesięcznie płaci wyłącznie za taryfę.

Zobacz ofertę Vodafone

To właśnie oferuje Ci nowy iPhone 15

Nowy iPhone 15 charakteryzuje się: bardziej kompaktowa i lżejsza konstrukcja z węższymi krawędziami wyświetlacza i zmienioną obudową. Po raz pierwszy tył jest kolorowy do wyboru pięć wersji kolorystycznych podstawka. Wyświetlacz oferuje rozdzielczość 2556 × 1179 pikseli i szczytową jasność 2000 nitów. Jeden Główny aparat 48 Mpixwspierany przez zaawansowaną technologię, zapewnia ostry obraz i ulepszone możliwości fotograficzne.

iPhone 15 jest wyposażony w Bioniczny chip A16 wyposażone. „Dynamiczna wyspa„Funkcja wyświetlająca centralne informacje i powiadomienia jest teraz zintegrowana we wszystkich modelach. To także nowość Port USB typu C, co umożliwia łatwiejszą obsługę z innymi urządzeniami Apple i obsługuje szybszy transfer danych. Bateria wykonana z kobaltu pochodzącego z recyklingu ma wytrzymać jeden dzień na jednym ładowaniu.

Nie chcesz przegapić kolejnych aktualności ze świata technologii, gier i popkultury? Brak aktualnych testów i poradników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech