Wskazówka dla osób znających smartfony w MediaMarkt: Najlepszy pakiet z taryfą 13 GB i tabletem za darmo

Wskazówka dla osób znających smartfony w MediaMarkt: Najlepszy pakiet z taryfą 13 GB i tabletem za darmo

Szukasz taniej taryfy na telefon komórkowy w połączeniu z topowym smartfonem? W takim razie MediaMarkt ma teraz dla Ciebie odpowiednią ofertę. Kupisz tam zupełnie nowego Honora 90 wraz z taryfą 13 GB w absolutnej oszczędności. Obliczyliśmy ofertę i powiemy Ci, dlaczego jest to najlepsza oferta.

MediaMarkt: Honor 90 z taryfą 13 GB za 19,99 euro miesięcznie

Honor 90 jest na rynku dopiero kilka miesięcy, a już pojawiły się pierwsze dobre oferty taryfowe na najnowszy model z wyższej półki od Honora. W MediaMarkt smartfon w wersji 512 GB można dostać z dopiskiem „Basic 20”. taryfa w o2 -Net po prostu za jedyne 19,99 Euro Podstawowa opłata miesięczna (zobacz ofertę w MediaMarkt). Ponadto obowiązuje jednorazowa opłata w wysokości 93,94 euro za dodatkową opłatę, cenę połączenia i wysyłkę. Są uwzględnione 13 GB Wolumen danych i jeden Allnet i SMS – stawka ryczałtowa. Jest też Honor Pad X9 warty 179 euro. Poniższa faktura pokazuje, dlaczego ta oferta jest świetną okazją.

Zobacz ofertę w MediaMarkt

Szczegóły taryfy w skrócie

Taryfa: Sieć Basic 20: o2
13 GB Ilość danych LTE (maks. 50 Mbit/s) Zryczałtowana stawka Allnet i SMS w roamingu UE obejmująca minimalny okres 24 miesiące, okres wypowiedzenia 1 miesiąc
Honor Pad X9 o wartości 195 euro za darmo

Honor 90 z umową z MediaMarkt: Dlatego oferta jest tego warta

Koszty w skrócie

Opłata podstawowa
(miesięczny)
19,99 Euro

Dodatkowa opłata
(jednorazowo, na początek umowy) 49 euro

Opłata za połączenie
(jednorazowo, na początek umowy) 39,99 euro

Wysyłka
(jednorazowo) 4,95 euro

Koszty całkowite po 24 miesiącach
(w przypadku rozwiązania umowy z końcem minimalnego okresu obowiązywania umowy,
miesięczny i jednorazowe koszty dodane)
573,70 Euro

Wartości urządzenia
(aktualne najlepsze ceny w Internecie według idealo.de) 460 euro (telefon komórkowy) + 179 euro (tablet)

Efektywna taryfa kosztowa
(Całkowity koszt pomniejszony o wartości urządzenia i bonusy) -65,30 euro

Efektywne koszty taryfowe miesięcznie
-2,72 € Euro

Do oferty w MediaMarkt

Honor 90 z 512 GB pamięci i 12 GB RAM Według porównania cen Idealo, kosztuje on obecnie co najmniej 460 euro u renomowanych dealerów. Tablet kosztuje około 179 euro. Jeśli odejmiesz te wartości od całkowitego kosztu taryfy w okresie 24 miesięcy, stanie się jasne, że nie tylko otrzymasz taryfę za darmo, ale także zarobisz ponad 60 euro.

Faktura z niską ceną działa tylko w przypadku anulowania umowy po upływie minimalnego okresu obowiązywania umowy. Jeśli o tym zapomnisz, umowa nie zostanie przedłużona na kolejny rok jak dotychczas, ale będzie można ją wypowiedzieć co miesiąc.

Dla kogo jest warty Honor 90 z umową?

To dobra oferta dla każdego, kto lubi korzystać z Honora 90 Najlepszy smartfon chcą to nazwać swoim własnym i szukają taniej umowy na telefon komórkowy.

Honor 90 prezentuje się jako dobrze wyposażony smartfon ze średniej półki. Wyróżnia się atrakcyjnym designem klasy premium, który charakteryzuje się wyświetlaczem z podwójną krawędzią, wysoką rozdzielczością i wysoką wydajnością Jasność do 1600 nitów czeka. Tutaj niewątpliwie mamy wyświetlacz należący do klasy smartfonów premium. The Panel 6,7-Zoll OLED oferuje również płynny wyświetlacz dzięki swojemu Częstotliwość odświeżania 120 Hz.

Jeden aparat 200 MP robiący przyzwoite zdjęcia, jest zintegrowany z urządzeniem, ale bez obsługi optycznej stabilizacji obrazu. Bateria ma pojemność 5000 mAh i może ładuje się z imponującą prędkością 66 watów stać się.

Zobacz ofertę w MediaMarkt

Więcej o Honorze 90 dowiecie się z naszego artykułu:

Nie chcesz przegapić kolejnych aktualności ze świata technologii, gier i popkultury? Brak aktualnych testów i poradników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android