OLED Switch na Amazon: Pokémon Crimson & Crimson Edition w sprzedaży

OLED Switch na Amazon: Pokémon Crimson & Crimson Edition w sprzedaży

Jeśli szukasz Nintendo Switch z wyświetlaczem OLED, istnieje wiele sposobów na zdobycie kopii popularnej konsoli. Obecnie Switcha można kupić w limitowanej edycji „Pokémon Crimson & Purple” lub jako dodatek do taryfy na telefon komórkowy. Przedstawiamy najlepsze oferty w skrócie.

Edycja „Pokémon Crimson & Purple” przełącznika OLED w Amazon

Oferta NintendoPokémon Crimson & Crimson Edition jest obecnie w sprzedaży na Amazon (źródło obrazu: Nintendo)

Zima zawitała do Niemiec: na zewnątrz często jest zimno i niewygodnie, więc to idealny czas na zakup nowej konsoli. Jeśli ty z Nintendo Switch z wyświetlaczem OLED patrząc, możesz teraz kupić Pokémon Crimson & Crimson Edition (Zobacz ofertę) na Amazon już teraz 349 Euro zamiast 369,99 euro sugerowanej ceny detalicznej. Przełącznik jest nie tylko bardzo elegancki, ale z pewnością jest również odpowiedni dla fanów i kolekcjonerów. Ale uwaga: dwie najnowsze gry Pokémon są nie wliczone.

Zobacz Włącz Amazon

Gry: Pokémon Crimson i Pokémon Crimson w Amazon

Dwie najnowsze wersje popularnej serii Pokémon (źródło obrazu: Nintendo)

Gry Pokémon są nierozerwalnie związane z konsolami i handheldami Nintendo. W najnowszych grach z serii Fioletowe pokemony (zobacz na Amazonie) I Pokémon Crimson (widok na Amazon) wyruszasz w ekscytującą podróż razem ze swoimi małymi gwiazdami Pokémon – tym razem w regionie Paldea. Możesz przeskakiwać między trzema wspaniałymi historiami i rzucać wyzwanie Liderom Sali w wybranej przez siebie kolejności! I chociaż grafika i wydajność spotkały się z krytyką, musimy to przyznać: wszyscy ją kupujemy i gramy.

Pokemon Purpur - [Nintendo Switch]

Pokemon Fioletowy – [Nintendo Switch]

Najnowsza przygoda świata gier Pokémon. Wyrusz w ekscytującą podróż przez Paldeę z Pokémon Crimson.

Teraz cena może być wyższa. Cena od 05.02.2023 21:25

Pokémon Karmesin - [Nintendo Switch]

Pokemon Szkarłatny – [Nintendo Switch]

Najnowsza przygoda świata gier Pokémon. Wyrusz w ekscytującą podróż przez Paldeę z Pokémon Crimson.

Teraz cena może być wyższa. Cena na dzień 2.06.2023 08:27

Bardziej popularne gry Nintendo Switch w skrócie

Bez gier kupno konsoli nie ma sensu. Z tego powodu chcielibyśmy przedstawić wam najbardziej kultowe gry na Switcha.

The Legend of Zelda: Breath of the Wild i The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Oferta NintendoThe Legend of Zelda: Tears of the Kingdom zostanie wydany 12 maja 2023 r. (Źródło zdjęcia: Nintendo)

Czym byłoby Nintendo bez The Legend of Zelda. Prawdopodobnie najbardziej kultowa seria gier wideo, która wciąż zachęca nowych i starych fanów do zakupu najnowszej konsoli, aby ponownie wspierać Link. Po The Legend of Zelda: Breath of the Wild (Zobacz na Amazon) Zarówno starych, jak i młodych przekonało i przyniosło wiele, wiele godzin zabawy, po wielokrotnych próbach odkładania w końcu ogłoszono datę premiery drugiej części. The Legend of Zelda: Łzy królestwa zostanie oficjalnie wydany 12 maja 2023 r. i można go już zamówić w przedsprzedaży na Amazon za 69,99 euro (zobacz tutaj).

The Legend of Zelda: Łzy Królestwa - [Nintendo Switch]

The Legend of Zelda: Łzy Królestwa – [Nintendo Switch]

Link i Zelda w końcu powracają: Długo oczekiwana kontynuacja „The Legend of Zelda: Breath of the Wild” zostanie wreszcie wydana 12 maja 2023 r.

Teraz cena może być wyższa. Cena na dzień 2.06.2023 07:59

Jak zwykle w przypadku Amazon, otrzymujesz grę ze sprawdzoną gwarancją ceny: jeśli gra jest jeszcze tańsza, możesz ją kupić w tej niższej cenie. Jeśli jednak gra stanie się droższa, zapłacisz tylko tyle, ile ją zamówiłeś w przedsprzedaży. Twoje konto również nie zostanie obciążone do maja. Więc nie możesz się pomylić.

Mario + Rabbids: Iskra nadziei

Najnowsza przygoda skupiająca się wokół ulubionego hydraulika świata gier obiecuje mnóstwo galaktycznej zabawy (źródło obrazu: Nintendo)

Czym byłaby lista gier Nintendo bez Mario? Chyba niezbyt dobry. Jest i pozostaje najbardziej znanym bohaterem i reklamową twarzą uniwersum Nintendo z serii gier Super Mario Bros., w której zwykle musi ratować świat gry razem ze swoim bratem Luigim. W przygodzie Mario + Rabbids: Iskry nadziei (Zobacz na Amazon) Mario, Luigi, Princess Peach, Rabbid-Peach, Rabbid-Luigi i ich przyjaciele tym razem wyruszają w galaktyczną podróż.

Mario + Kórliki Iskry Nadziei - [Nintendo Switch]

Mario + Kórliki Iskry Nadziei – [Nintendo Switch]

Najnowsza przygoda Mario i jego przyjaciół: przeżyj wiele przygód z zabawnym hydraulikiem.

Teraz cena może być wyższa. Cena od 02.06.2023 00:50

Co Nintendo zmieniło w modelu OLED w stosunku do pierwowzoru? Nasz film podsumowuje nowe funkcje dla Ciebie:

Nintendo Switch z wyświetlaczem OLED w taryfie na telefon komórkowy

Jeśli rozważasz również zwiększenie ilości danych, pakiet z taryfą na telefon komórkowy może być tańszą opcją zdobycia jednej z upragnionych konsol. W o2 otrzymujesz obecnie dobrą ofertę taryfową z przełącznikiem OLED (zobacz ofertę). Konsola dla taryfy komórkowej obsługującej 5G jest dostępna za 29,99 euro miesięcznie 40 GB wolumenu danych w sieci o2. Płacisz tylko 47,99 euro za konsolę i koszty wysyłki. Nie ma opłaty za połączenie. obliczamy:

Koszty pakietu taryfowego w skrócieOpłata podstawowa
(miesięczny)29,99 Eurododatkowa opłata
(jednorazowo na początku umowy) 43 euroopłata za połączenie
(jednorazowo na początku umowy) bezpłatnieWysyłka
(jednorazowo) 4,99 euroCałkowity koszt po 24 miesiącach
(w przypadku rozwiązania umowy z końcem minimalnego okresu obowiązywania umowy,
miesięczny i dodane koszty jednorazowe)767,75 EuroWartość urządzenia dla przełącznika
(aktualna najlepsza cena online według idealo.de) 323 euroefektywna taryfa kosztowa
(Koszty całkowite pomniejszone o wartość urządzenia) 444,75 euroEfektywna taryfa kosztowa miesięcznie18,53 EuroZobacz ofertę

Według idealo.de Nintendo Switch z wyświetlaczem OLED kosztuje co najmniej 323 euro. Jeśli odejmie się tę wartość od całkowitego kosztu pakietu taryfowego, stanie się jasne, że jest to a Dobry Oferta dzieje.

Więcej informacji na temat umowy taryfowej, w tym zmiany, można znaleźć tutaj:

Model Nintendo Switch OLED: lepszy wyświetlacz, ta sama wydajność

Wielu miało nadzieję, że Nintendo nie tylko da Switchowi ekran OLED, ale także wyposaży przenośną konsolę w mocniejszy sprzęt. Jednak to życzenie pozostaje snem. W nowym przełączniku OLED nadal pracuje ten sam procesor i ta sama ilość pamięci RAM.

Ale Nintendo wprowadziło ulepszenia w innych obszarach. Na przykład stacja dokująca nowego przełącznika oferuje port LAN, wyświetlacz konsoli urósł z 6,2 do imponujących 7 cali w porównaniu z oryginałem – a podstawka jest teraz znacznie szersza, a przez to stabilniejsza niż plastikowy fragment oryginalny -Konsola. Udoskonalono również głośniki.

Więc chodzi o wszechstronne udane uaktualnienie, co jest szczególnie opłacalne dla fanów ręcznych. Z drugiej strony, jeśli i tak używasz przełącznika prawie wyłącznie w stacji dokującej, możesz zapisać to dla przełącznika OLED i wybrać tańszy model.

Nie chcesz przegapić więcej wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i przewodników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech