Okazja na rower elektryczny w Aldi: rower trekkingowy znacznie obniżony w ofercie

Okazja na rower elektryczny w Aldi: rower trekkingowy znacznie obniżony w ofercie

Z e-rowerem Prophete jesteś dobrze przygotowany na lato. (Źródło obrazu: Getty / aerogondo)


Szukasz wysokiej jakości roweru elektrycznego do codziennego użytku lub na dłuższe wycieczki? W takim razie powinieneś już teraz udać się do Aldi, ponieważ mają dla Ciebie odpowiednią ofertę w szczególnie rozsądnej cenie. Tutaj możesz poznać szczegóły.

Trekkingowy e-rower radykalnie obniżony w Aldi

Znalezienie dobrego roweru elektrycznego za około 1000 euro często nie jest łatwe. W ostatnich latach ceny poszybowały w górę, zwłaszcza latem. Prawdziwy łowca okazji kupuje zatem przed wielkim pośpiechem. Dostaniesz to w Aldi Prophete Trekking-E-Bike (28 Zoll) obecnie w okazyjnej cenie ok 999 Euro (Zobacz ofertę w Aldi). Masz do wyboru model dla mężczyzn i kobiet. Koszty wysyłki nadal wynoszą 34,90 euro. The Całkowita cena 1033,90 euro to prawdziwy lucjan, bo nawet używane modele są często droższe. U innych sprzedawców porównywalny rower elektryczny firmy Prophete kosztuje co najmniej 1129 euro.

Prophete Trekking-E-Bike (28 Zoll)

Prophete Trekking-E-Bike (28 Zoll)

Zamiast sugerowanej ceny detalicznej 1599,95 €: rower elektryczny z silnikiem na tylne koło i ośmioma biegami. Idealny na większe odległości z zasięgiem do 120 km.

Teraz cena może być wyższa. Cena od 13.05.2023 16:31

Dla kogo warto kupić e-rower Prophete?

Rower elektryczny Prophete jest rower trekkingowy, w którym akumulator jest wbudowany w ramę. Można go łatwo wyjąć i naładować zewnętrznie. Rower jest wyposażony w 8-biegowa przerzutka i akumulator 461 Wh, który zasila m.in Zasięg do 120 km powinno być dobrze. Wyświetlacz na kierownicy pokazuje pozostały poziom naładowania akumulatora. Jako specjalne funkcje premium oferuje rower widelec amortyzowany, hydrauliczne hamulce tarczowe I Oświetlenie ledowe. Dzięki wysokości ramy 52 cm e-rower jest odpowiedni dla jednego Wzrost od około 166 cm do 175 cm odpowiedni.

W sumie to masz piękny rower z wyjątkowo dobrym wyposażeniem. Jednak nie należy oczekiwać takiej samej jakości, jak w przypadku e-roweru ze zwykłych przedziałów cenowych rzędu kilku tysięcy euro. Mimo to rower doskonale nadaje się do codziennego użytku, jak i na dłuższe wycieczki, a dzięki napędowi elektrycznemu pozwala szybko i w sposób przyjazny dla środowiska poruszać się do przodu.

Trekkingowy rower elektryczny Prophete (28 cali) już od 999,00 € w Aldi

Teraz cena może być wyższa. Cena od 13.05.2023 16:31

Chcesz jednocześnie zamówić odpowiednie torby na swój bagaż? Następnie możesz uderzyć szczególnie tanio w Aldi lub Amazon:

Sakwa rowerowa Jeep

Sakwa rowerowa Jeep

Zamiast sugerowanej ceny detalicznej 89,90 euro: z pojemną torbą na bagaż firmy Jeep E-Bikes masz mnóstwo miejsca na wszystko, czego potrzebujesz.

Teraz cena może być wyższa. Cena od 13.05.2023 13:26

Podwójny plecak Vaude Aqua

Podwójny plecak Vaude Aqua

Zamiast sugerowanej ceny detalicznej 140 euro: torby rowerowe w podwójnym opakowaniu (2x24L), wodoodporne, Made in Germany.

Teraz cena może być wyższa. Cena od 13.05.2023 16:16

Nie chcesz przegapić więcej wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i przewodników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech