MediaMarkt nokautuje topowy telefon komórkowy Xiaomi z taryfą w absurdalnej cenie

MediaMarkt nokautuje topowy telefon komórkowy Xiaomi z taryfą w absurdalnej cenie

W świecie taryf MediaMarkt Xiaomi 12T, w tym ryczałt Allnet i SMS, a także 12 GB wolumenu danych, jest obecnie dostępny za mniej niż 13 euro miesięcznie. Daje to flagowy smartfon z umową w absolutnie najwyższej cenie. Obliczyliśmy wszystkie koszty i ujawniliśmy, dlaczego warto strajkować.

MediaMarkt: Xiaomi 12T z taryfą bezkonkurencyjnie tanią

Xiaomi 13 prawie nie pojawia się na rynku, gdy ceny poprzednika, który wciąż jest bardzo silny, spadają. Możesz to zrobić Xiaomi 12T z pamięcią 256 GB, w tym ryczałt Allnet i SMS oraz 12 GB ilość danych w o2-Główne teraz w Sklep z urządzeniami AGD Świat taryf za jedyne 12,99 Euro sprowadzić miesiąc. Istnieje jednorazowa opłata w wysokości 88,99 euro za dodatkową płatność i połączenie oraz 4,95 euro za wysyłkę. To wyjątkowo niska cena jak na topowego smartfona, o czym świadczy nasza poniższa kalkulacja.

Zobacz ofertę w MediaMarkt

Szczegóły taryfy w skrócie

Sieć: o2 Taryfa: Freenet zielony LTE
12 GB LTE– Przepustowość danych (maks. 50 Mb/s) Allnet i SMS w roamingu w UE, w tym minimalny okres 24 miesięcy, 1-miesięczny okres wypowiedzenia

Xiaomi 12T z umową: Dlatego oferta jest tego warta

Koszty pakietu taryfowego w skrócie

Opłata podstawowa (miesięczny)
12,99 Euro

dodatkowa opłata (jednorazowo, na początku umowy) 49 euro

opłata za połączenie (jednorazowo, na początku umowy) 39,99 euro

Wysyłka (jednorazowo) 4,95 euro

Całkowity koszt po 24 miesiącach
(w przypadku rozwiązania umowy z końcem minimalnego okresu obowiązywania umowy,
doliczone koszty miesięczne i jednorazowe)
405,70 Euro

wartość urządzenia
(aktualna najlepsza cena online według idealo.de) 400 euro

efektywna taryfa kosztowa
(Koszty całkowite minus wartości urządzeń) 5,70 euro

Efektywna taryfa kosztowa miesięcznie
0,24 Euro

Zobacz ofertę

Według porównania cen idealo, Xiaomi 12T kosztuje obecnie co najmniej 400 euro łącznie z wysyłką. Jeśli odejmie się tę wartość od całkowitych kosztów przez minimalny okres 24 miesięcy, pozostanie 5,70 euro za czystą taryfę. Odpowiada to 24 centom miesięcznie. Taryfę 12 GB otrzymujesz więc prawie za darmo ze swoim smartfonem.

Wskazówka: Anuluj taryfę w odpowiednim czasie pod koniec minimalnego okresu obowiązywania umowy, tylko wtedy niska cena również się sprawdzi. Ale nie martw się, jeśli o tym zapomnisz, umowa nie zostanie przedłużona o kolejny rok, ale może być rozwiązana co miesiąc od początku 2022 roku.

Zobacz ofertę w MediaMarkt

Xiaomi 12T: co potrafi wysokiej klasy telefon komórkowy?

Zaznacz to Xiaomi 12T jest z pewnością 6,73-calowyWyświetlacz AMOLEDzdjęcia z szybko 120Hz powtórzone i rozwiązane w WQHD +. z Główny aparat 108 MP Z tyłu można nagrywać filmy 4K. Ponadto wysokiej klasy urządzenie ma ultraszerokokątny 8 MP, makro 2 MP i aparat do selfie 20 MP. Wewnętrzne działanie również wiele robi: Xiaomi 12T polega na mocy Procesor MediaTek Dimensity 8100 Ultra, 8 GB RAM i 256 GB pamięci wewnętrznej. Telefon komórkowy ładuje się od zera do stu w błyskawicznym tempie 18 minut, w razie potrzeby bezprzewodowo.

Nie chcesz przegapić więcej wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i przewodników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android