Oferta Prime Day w Amazon: Duża zniżka na podatek WISO

Oferta Prime Day w Amazon: Duża zniżka na podatek WISO

W Amazonie możemy w tej chwili sporo zaoszczędzić, bo kolejny zwrot podatku będzie zdecydowanie tańszy. Czemu? Obecnie istnieje ogromna zniżka na popularny WISO Steuer 2022 w ramach 2nd Prime Day 2022. Czy musimy spojrzeć?

Aktualizacja z 11 października 2022: Zeznanie podatkowe za 2021 r. nie musi być złożone najpóźniej do 31 października 2022 r. ze względu na wydłużenie terminu związane z koroną. Oznacza to, że termin zbliża się powoli, ale pewnie. Jak zawsze rozwiązania firmy są pomocne przy sporządzaniu zeznania podatkowego Podatek WISO. Najnowsze wersje (2022) na rok podatkowy 2021 są obecnie dostępne na Amazon wyłącznie dla członków Prime w ramach 2. Prime Day 2022 za niewielkie pieniądze:

Księga oszczędności podatkowych WISO 2022 (za rok podatkowy 2021, PC) za jedyne 20,50 euro zamiast 27,51 euro (widok na Amazon)
WISO Sterowanie Mac 2022 (dla roku podatkowego 2021, Mac) za jedyne 20,50 euro zamiast 28,99 euro (zobacz na Amazon)
Początek podatkowy WISO 2022 (dla roku podatkowego 2021, Windows) za jedyne 11,99 euro zamiast 27,99 euro (widok na Amazon)

Oryginalny przedmiot:

Podatek WISO w Czarny Piątek: Amazon obniża ceny o 50 procent

Wielu na to czekało: WISO Steuer Sparbuch (PC) i WISO Steuer Mac firmy Buhl (obie edycje 2021) są już dostępne i gotowe do złożenia zeznań podatkowych za 2020 r. Zwykle płacimy za nie nieco poniżej 40 euro. Nie tak dzisiaj z Czarnym Piątkiem. Amazon jest genialnie brutalny i bez zbędnych ceregieli obniża ceny o 50 proc. – absurdalnie tani.

Tak więc płacimy tylko 19,99 euro za wszystkie wersje PC i Mac – jako wersję pudełkową z płytą CD, jako wersję do pobrania z kodem aktywacyjnym na e-mail lub w wersji internetowej. Dzięki temu możemy zaoszczędzić jeszcze zanim wyślemy deklarację podatkową do urzędu skarbowego. Pamiętaj, że ceny obowiązują do 27 listopada 2020 r. do północy.

Podatek WISO z 50-procentową zniżką na Amazon

Na co dobry jest podatek WISO?

Dzięki WISO Steuer automatyczne rozliczenie podatku 2020 się powiedzie, połączenie Elster jest oczywiście oczywiste. Jak działa automatyczne sterowanie? Dane są po prostu inteligentnie przesyłane z poprzedniego roku, pobierane są paragony z urzędu skarbowego, a następnie deklaracja jest po prostu wysyłana do urzędu skarbowego bez papieru. Możliwe również: Przeniesienie księgowań podatkowych z własnych rachunków bankowych.

Tak to działa z pobieraniem danych z urzędu skarbowego:

Odzyskiwanie podatku z podatkiem WISO: Oto jak

Bardzo godne pochwały: Po opłaceniu możemy również używać WISO Steuer jako aplikacji na iPadzie i tablecie, możliwe jest również niezależne korzystanie z platformy w przeglądarce. Warto wiedzieć: Licencja pozwala na złożenie łącznie 5 deklaracji podatkowych, więc rodzina powinna być pod dobrą opieką.

Nasza wskazówka: Pobierz wersję do pobrania lub wersję internetową. Dzięki temu nie musisz wysyłać pudełka i możesz zacząć od razu. Ponadto zawsze masz do niego dostęp za pośrednictwem konta Amazon i nigdy nie możesz go „zgubić” – sprytny i wygodny.

Nie chcesz przegapić nowych wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i poradników? Śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech