Niesamowita sztuczka YouTube: oglądaj filmy za darmo

Niesamowita sztuczka YouTube: oglądaj filmy za darmo

Już to wiedziałem? Na YouTube możesz oglądać wiele filmów i seriali za darmo, całkowicie legalnie i na wszystkich platformach – Mac, PC, iPhone, Android itp. Ale żeby to zadziałało, musisz użyć sztuczki w tym kraju.

Wersja: różne

Języki niemiecki

Od 2018 roku użytkownicy YouTube w USA mają dostęp do szerokiej gamy bezpłatnych filmów i seriali. Są one w rzeczywistości bezpłatne i tylko na krótko i sporadycznie przerywane reklamami – cena za darmową ofertę, że tak powiem. Niestety serwis nie dotarł jeszcze do Niemiec, w Niemczech filmy można tylko kupić lub wypożyczyć, a darmowej oferty na próżno szukać.

Darmowe filmy na YouTube w USA: Tak to działa również w tym kraju

Jednak oferta jest dostępna również z Europy, Nie potrzebujesz do tego konta użytkownika z USA na YouTube, działa to również bez żadnych problemów z kontem niemieckim (Oglądaj bezpłatne filmy i seriale na YouTube). Potrzebujemy jednak do tego tak zwanego połączenia VPN (Virtual Private Network). Takie połączenie i leżąca u jego podstaw usługa VPN umożliwia nam bezproblemowy dostęp do amerykańskiej oferty YouTube’a, ponieważ serwer zakłada, że ​​znajdujemy się w USA, a świat darmowych filmów na YouTube jest dla nas otwarty.

I tak wygląda sekcja na YouTube, gdy uzyskujemy do niej dostęp przez VPN (źródło obrazu: GIGA, zrzut ekranu)

Zwykle koszt Usługi VPN niewielka miesięczna lub roczna kwota (przegląd aktualnych kampanii VPN), ale prawie wszystkich dostawców można również testować przez 30 lub więcej dni bezpłatnie, na przykład NordVPN. Dają gwarancję zwrotu pieniędzy w ciągu 30 dni. Jeśli nie jesteś zadowolony, po prostu anuluj i poproś o zwrot pieniędzy (patrz NordVPN).

Ale są też całkowicie darmowe dostawcy VPN, tutaj należy wspomnieć o ProtonVPN ze Szwajcarii. Oferuje tylko 3 lokalizacje serwerów, ale obejmuje USA – więc nasza sztuczka działa (patrz ProtonVPN). Są też rozszerzenia przeglądarki, takie jak TouchVPN, odpowiednie do testowania bez zobowiązań i bez rejestracji (patrz TouchVPN dla Chrome). Jednak na dłuższą metę zalecamy „prawdziwą” sieć VPN z rejestracją.

Jaka jest dobra oferta z YouTube?

A co jest obecnie na wystawie i co jeszcze należy wziąć pod uwagę? Zrozumiałe jest, że filmy trzymane są w oryginale, czyli głównie lub wyłącznie w języku angielskim. Można jednak również dodać napisy. Chociaż również w języku angielskim, jest idealny do poszerzenia i ćwiczenia umiejętności językowych. Jeśli wolisz oglądać zsynchronizowane filmy, to trafiłeś w złe miejsce.

Wolałbyś płacić za filmy? Nasza kontrola głównych dostawców transmisji strumieniowych:

Nie można oglądać najnowszych filmów, ale to, co jest w ofercie, to nic innego jak śmieci. Jest tam sporo pereł. Na przykład (mały fragment):

The Hitchhiker’s Guide to the Galaxy (2005)Der seltsame Fall des Benjamin Button (2008)Terminator (1984)Das A-Team (2010)Pociąg do Busan (2016) – Porada redaktora: Akcja zombie z Korei PołudniowejRonin (1998) Bitwa o Anglię (1969)

Jeśli nie widziałeś jeszcze tych i innych tytułów, możesz bezpłatnie zajrzeć na YouTube i przejrzeć treści, które Ci się podobają.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech