Niedrogi pakiet: smartfon Oppo z 10 GB i bezpłatnym monitorem kondycji

Niedrogi pakiet: smartfon Oppo z 10 GB i bezpłatnym monitorem kondycji

Telefony komórkowe Oppo są wciąż stosunkowo mało znane w tym kraju, ale oferują doskonały stosunek jakości do ceny, o czym świadczy obecna oferta pakietowa w Curved Shop: z Find X3 Lite otrzymujesz taryfę 10 GB LTE z mieszkaniem dla wszystkich sieci i SMS-ów stawka za efektywnie mniej niż 3 euro miesięcznie. GIGA zrobił obliczenia i ujawnia, dlaczego umowa jest tego warta.

Niedrogi pakiet taryfowy: Oppo Find X3 Lite + fitness tracker + taryfa 10 GB

Sklep Curved ma obecnie tani pakiet smartfonów z Oppo Znajdź X3 Lite w ofercie. Dzięki kampanii taryfowej otrzymujesz 10 GB zamiast normalnego wolumenu danych LTE 8 GB dla Allnetu i ryczałtu SMS w sieci o2. Ponadto podstawowa opłata jest obniżona z 21,99 euro do sprawiedliwego 15,99 euro miesięcznie, jednorazowa opłata w wysokości 5,99 euro za dodatkową opłatę i wysyłkę na górze. Darmowy tracker fitness Oppo Band Sport uzupełnia niedrogi pakiet.

Na sprzedaż w Curved Shop

Szczegóły taryfy w skrócie:

Taryfa: Sieć Blue Allnet XL: o2
10 GB LTE– Wolumen danych (maks. 25 Mbit/s) Allnet i SMS w roamingu ryczałtowym w tym 24-miesięczny okres umowy, 1-miesięczny okres wypowiedzenia

Oppo Find X3 Lite w pakiecie taryfowym: dlatego transakcja jest tego warta

Koszty oferty w skrócie

Opłata podstawowa
(miesięczny)
15,99 euro

dodatkowa opłata
(jednorazowo, na początku umowy) 1 euro

opłata za połączenie
(jednorazowo, na początku umowy) 0 euro

Wysyłka
(jednorazowo) 4,99 euro

Całkowity koszt po 24 miesiącach
(w przypadku wypowiedzenia z końcem minimalnego okresu umowy,
miesięczny i doliczane jednorazowe koszty)
389,75 euro

wartość urządzenia
(Najlepsza cena online według idealo.de 7 lutego 2022 r.) 260 euro (telefon komórkowy) + 30 euro (monitor fitness)

efektywna taryfa kosztowa
(Całkowite koszty pomniejszone o wartość urządzenia) 99,75 euro

Efektywna taryfa kosztowa na miesiąc
4,16 Euro

Do oferty na Curved.de

W przypadku skorzystania z umowy na minimalny okres 24 miesięcy wynika z obliczeń: 24 × 15,99 euro opłata podstawowa + 5,99 euro koszty jednorazowe (dopłata + koszty przesyłki) = Całkowity koszt 389,75 euro.

Jaką masz za to wartość? Według idealo.de telefon komórkowy kosztuje obecnie co najmniej 260 euro w wolnym handlu. Oppo Band Sport kosztuje około 30 euro. Jeśli odejmiecie te kwoty od całkowitego kosztu oferty, do taryfy pozostanie 99,75 euro. Odpowiada to 4,16 euro miesięcznie – bardzo niska cena za ryczałtową stawkę Allnet/SMS z wolumenem danych 10 GB LTE. Jedyna wada: chociaż w smartfonie jest zainstalowany moduł 5G, sama taryfa zapewnia maksymalnie 25 MBit/s podczas pobierania.

Na sprzedaż w Curved Shop

Kalkulacja z niską ceną działa tylko wtedy, gdy anulujesz pod koniec minimalnego okresu umowy. Jeśli zapomnisz o tym, umowa nie zostanie przedłużona o kolejny rok, ale można ją anulować co miesiąc.

Oppo Find X3 Lite 5G ze 128 GB pamięci

Do smartfona: To Oppo Find X3 Lite 5G z pamięcią 128 GB jest dostępny tylko w niemieckich sklepach od marca 2021 roku. Zawiera bardzo dobre specyfikacje dla telefonu komórkowego z wyższej półki: ma 6,43-calowy wyświetlacz o rozdzielczości Full HD i 90 Hz. Procesor Snapdragon 765G z 8 rdzeniami i zegarem do 2,4 GHz jest otoczony przez 8 GB pamięci RAM i zapewnia więcej niż wystarczającą wydajność dla wszystkich aplikacji. Istnieje również z 4.300 mAh Wystarczająco duży akumulator, który jest niezwykle elastyczny dzięki dołączonemu 65-watowemu zasilaczowi ładuj szybko pozostawia.

Dostępne jest klasyczne gniazdo 3,5 mm dla słuchawek przewodowych Poczwórna kamera tylna robi zdjęcia w maksymalnie 64 MP wstaje i też może Wideo 4K rekord, przedni aparat ma rozdzielczość 32 MP. Zbudowany 5Gmoduł i możliwość jednoczesnego korzystania z 2 kart SIM dopełniają solidny pakiet smartfonów. Więcej o urządzeniu przeczytasz w naszej recenzji Oppo Find X3 Lite 5G.

Nie chcesz przegapić nowych wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i poradników? Śledź nas na Facebooku (GIGA Tech, GIGA Games) lub Twitterze (GIGA Tech, GIGA Games).

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech