Netto sprzedaje profesjonalne wózki warsztatowe firmy Scheppach w atrakcyjnej cenie

Netto sprzedaje profesjonalne wózki warsztatowe firmy Scheppach w atrakcyjnej cenie

Szukasz przydatnego dodatku do swojego warsztatu? W takim razie aktualna oferta sklepu internetowego Netto może być właśnie dla Ciebie. Wózek narzędziowy firmy Scheppach jest tam obecnie dostępny w atrakcyjnej cenie i oferuje szereg funkcji, dzięki którym Twoje serce podczas majsterkowania zabije szybciej. Przyjrzeliśmy się bliżej działaniu wewnętrznemu i powiemy Ci, dlaczego warto go kupić.

Net sprzedaje wózki warsztatowe z dużym rabatem

Wózek warsztatowy to, że tak powiem, mobilna centrala dla Twoich narzędzi. Dzięki kółkom jest szczególnie elastyczny i można go używać w dowolnym miejscu. Modelka”TW1100” marki Scheppach oferuje miejsce na obszerny zestaw narzędzi. Dzięki dołączonemu 70-częściowemu zestawowi narzędzi otrzymasz starannie posortowany i łatwo dostępny spis wszystkiego, czego potrzebujesz do swojej pracy. Obecnie jest to kuszące Sklep internetowy Netto z bezkonkurencyjną ofertą dla tego modelu: wózek warsztatowy zawierający wszystkie narzędzia kosztuje tylko 347,94 euro z wysyłką (widok na Netto). Skorzystaj z ekskluzywnego kodu promocyjnego N-GIGA-15 W koszyku. W porównaniu cenowym model ten kosztuje co najmniej 449 euro, więc dostajesz prawdziwą okazję.

Scheppach Werkstattwagen TW1100

Zamiast 699 euro w cenie detalicznej: Zamykany wózek narzędziowy z 4 kółkami, 7 szufladami i 70-częściowym zestawem narzędzi. Zaoszczędź 15 euro dzięki kuponowi N-GIGA-15.

Teraz cena może być wyższa. Cena z 13 września 2023 godz. 20:25

Wózek warsztatowy Scheppach: To jest w środku

Z siedem w pełni wysuwanych szuflad wyposażony, wózek ten służy nie tylko jako miejsce do przechowywania, ale także jest wyposażony w kompleksowy zestaw narzędzi. Każdą z szuflad można łatwo wyciągnąć i bezpiecznie zamknąć, dzięki czemu Twoje narzędzia są nie tylko bezpiecznie przechowywane, ale także gotowe do natychmiastowego użycia.

Dzięki niemu Nośność 450 kilogramów Zapewnia również wystarczająco dużo miejsca, aby łatwo przechowywać resztę narzędzi. Przez jego gładko pracujące koła Zapewnia wyjątkową elastyczność i jest gotowy do użycia w dowolnym miejscu i czasie. Dodatkowo funkcja blokady zapewnia stabilną i bezpieczną podstawę podczas parkowania. Centralny zamek zapewnia bezpieczne przechowywanie narzędzi, gdy ich nie potrzebujesz. Pomimo wagi 58,5 kilograma, solidna metalowa konstrukcja wózka gwarantuje dobrą wydajność Stabilność i długowieczność.

Kolejną atrakcją jest duży blat na górze wózka, co zapewnia dodatkową przestrzeń do pracy i przechowywania materiałów. Możesz nawet użyć go jako tymczasowego stołu warsztatowego, jeśli chcesz coś szybko zrobić. Załączone Zestaw narzędzi okazuje się prawdziwą skarbnicą dla każdego fana majsterkowania: obejmuje plastikowy młotek, dziewięć kluczy płasko-oczkowych i sześć wkrętaków płaskich, tester fazy i zestaw czterech szczypiec do bezpieczników, uzupełniony kluczem do rur. Zawiera również dwie dwukierunkowe grzechotki ze zmiennym mocowaniem nasadek, uniwersalne połączenie, pasujące przedłużki, zestaw kluczy imbusowych i inne rozwiązania do przechowywania.

Dlatego warto skorzystać z tej transakcji

Ten wózek warsztatowy oferuje pasjonatom majsterkowania szeroką gamę sprzętu o wyjątkowo dobrym stosunku ceny do wydajności. W Netto oszczędzasz obecnie prawie 100 euro w porównaniu z kolejnym najlepszym dostawcą i zabezpieczasz wózek warsztatowy kuponem po absolutnie okazyjnej cenie. Ale bądź ostrożny: oferta jest ważna tylko do wyczerpania zapasów.

Wózek warsztatowy Scheppach TW1100 teraz od 347,94 € w Netto

Teraz cena może być wyższa. Cena z 13 września 2023 godz. 20:25

Mały wybór narzędzi Ci wystarczy? W takim razie Aldi ma dla Ciebie odpowiednią skrzynkę narzędziową zawierającą 155 elementów:

Nie chcesz przegapić kolejnych aktualności ze świata technologii, gier i popkultury? Brak aktualnych testów i poradników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech