Netto sprzedaje 55-calowe telewizory Samsung w rozsądnej cenie – liczniki Lidla

Netto sprzedaje 55-calowe telewizory Samsung w rozsądnej cenie – liczniki Lidla

Jeśli chcesz kupić nowy telewizor na początku nowego roku, możesz udać się do Netto. Samsung Crystal UHD 55TU6979 jest obecnie oferowany w absolutnie najlepszej cenie. Netto oferuje teraz nawet zabranie ze sobą starego urządzenia. Lidl teraz również idzie z ceną.

Netto sprzedaje telewizory Samsung za 499 euro

Aktualizacja z 2 lutego 2022 r.: Cena netto w międzyczasie wzrosła do 549,99 euro. Ale Lidl sprzedaje teraz ten sam telewizor za 499 euro. Istnieją jednak koszty wysyłki, więc łącznie dostajesz 523,90 euro (w ofercie Lidl).

Oryginalny przedmiot:

Jeśli Twój telewizor powoli rezygnuje z ducha lub chcesz przejść na telewizor 4K, możesz skorzystać z promocji w Netto. Dyskont obecnie sprzedaje Samsung Crystal UHD 55TU6979 o przekątnej 55 cali i rozdzielczości 4K za jedyne 499 euro (widok na Netto). Ponieważ sprzedawcy są teraz zobowiązani do przyjmowania starych urządzeń, możesz zabrać swój stary telewizor ze sobą i nie musisz go wyrzucać gdzie indziej.

Inni dealerzy chcą znacznie więcej tego modelu. Na przykład Amazon pobiera 599 euro (patrz Amazon). Ostatnio jednak ceny telewizorów znacznie wzrosły z powodu braku chipów. 499 euro za telewizor 4K o przekątnej 55 cali to obecnie bardzo dobra cena. Rok temu zapłaciłeś około 50 euro mniej.

Jakie są różnice między wyświetlaczami OLED i LCD:

Kto powinien kupić ten telewizor Samsung?

W zasadzie dla każdego, kto szuka solidnego telewizora Samsung z niezbyt dużym ekranem. Otrzymujesz model 2020 z panelem 60 Hz, funkcją HDR i „trybem gry” zaprojektowanym specjalnie do użytku z konsolami. Praktyczne są również funkcje AirPlay2, które pozwalają odtwarzać treści z iPhone'a lub iPada bezpośrednio na telewizorze , a także Alexa jako asystent głosowy.

Oczywiście Samsung TV to smart TV, który można podłączyć do Internetu i uzyskać dostęp do najpopularniejszych serwisów streamingowych. Dzięki „potrójnemu tunerowi” możesz odbierać także klasyczną telewizję . Samsung był nieco oszczędny w połączeniach. Są tylko 2x HDMI i 1x USB. Inne telewizory mogą zrobić więcej, na przykład Hisense 55AE7000F, który Amazon sprzedaje obecnie w tej samej cenie (patrz Amazon).

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech