Najnowsze produkty ze świata technologii

Najnowsze produkty ze świata technologii

Projektor Anker Nebula Cosmos Max 4K

Dzięki Nebula Cosmos Max, brytyjska firma elektroniczna Anker ma w swoim asortymencie projektor, dzięki któremu miłośnicy filmu otrzymają coś wartego swojej ceny. Wyświetla treści w ostrej jak brzytwa jakości obrazu w dowolnie regulowanym rozmiarze od 75 do 150 cali. Dzięki funkcji autofokusa obraz na dowolnym ekranie jest wyostrzony w mgnieniu oka. Aby uzyskać optymalny dźwięk, zainstalowano cztery 10 watowe głośniki, które według producenta powinny zapewniać dźwięk wypełniający pomieszczenie z kinową atmosferą. Na pokładzie jest też Chromecast, dzięki czemu treści ze smartfona można bez problemu przesyłać strumieniowo. Projektorem można sterować za pomocą pilota, smartfona lub polecenia głosowego Google Assistant.

Cena: 1399,90 EUR / Wymiary / Waga: 350 x 250 x 100 mm / 3,3 kg / Rozdzielczość: 3840 x 2160 pikseli / Obszar projekcji: 75 do 150 cali / Łączność: Bluetooth, WLAN, USB-A, HDMI / Funkcje: Chromecast, autofokus, Asystent Google / bit.ly/sm_cosmosmax


Zihyun Smooth-X2

Dla wszystkich, którzy lubią robić selfie i filmy, Smooth-X2 chińskiego producenta Zhiyun okazuje się niezawodnym towarzyszem. Następca modelu Smooth-X może nie tylko złożyć się w mgnieniu oka za pomocą przegubu obrotowego, aby zaoszczędzić miejsce, ale także zablokować się na miejscu dzięki pomysłowemu mechanizmowi blokującemu i zmienić go w stabilny statyw.

Za pomocą praktycznej funkcji Smart Follow można zawsze utrzymać pożądany motyw w centrum uwagi. W tym celu po prostu zaznacza się to na ekranie smartfona opuszkiem palca.
Ponadto Zhiyun wyposażył gimbal w wysuwany drążek teleskopowy, dzięki któremu można go przekształcić w kijek do selfie o długości 265 milimetrów.

Cena: 139,00 EUR / Wymiary / Waga: 71 x 56 x 160 mm / 300 g / Żywotność baterii : ok. 3,5 godziny / Czas ładowania: około 2 godzin / Funkcje: wysuwany drążek teleskopowy , funkcja Smart Follow / bit.ly/ sm_smooth-x2


PanzerGlass ™ GraphicPaper®

Podobnie jak w przypadku smartfonów, wyświetlacz jest centralnym elementem obsługi tabletów. Największym strachem posiadaczy tabletów jest zatem uszkodzenie ekranu spowodowane niewłaściwą obsługą.

W takim przypadku mogą pomóc ochraniacze ekranu, takie jak GraphicPaper® firmy PanzerGlass ™. Folia dostępna dla różnych modeli iPadów niezawodnie chroni przed zarysowaniami, brudem, kurzem i odciskami palców i sprawia, że ekran zawsze wygląda jak nowy. Ponadto jest wzorowany na fakturze papieru i dlatego idealnie nadaje się do kreatywnej pracy, zadań szkolnych, notatek, szkiców, rysunków lub po prostu do grania na iPadzie. Aby pisanie i rysowanie rzeczywiście było jak na papierze z dołączoną folią ochronną, zostało przetestowane przez artystów, projektantów mody, ilustratorów, a nawet dzieci na całym świecie. GraphicPaper® posiada również powłokę antybakteryjną oraz powłokę antyrefleksyjną, która tłumi odbicia światła i ułatwia korzystanie z tabletu nawet w jasnym świetle słonecznym. Jak w przypadku wszystkich szkieł i folii ochronnych marki PanzerGlass™, montaż jest bardzo prosty, a wszelkie zabrudzenia można niezawodnie usunąć z wyświetlacza za pomocą przyborów czyszczących wchodzących w zakres dostawy.

Wysokie wyróźnienie

W tegorocznym konkursie programu CES Innovation Awards, który rok po roku nagradza wybitne wzornictwo i technologię w 27 kategoriach produktów w dziedzinie technologii konsumenckiej, GraphicPaper® firmy PanzerGlass™ zrobił szczególne wrażenie na jury i otrzymał nagrodę CES Innovation Award 2022.

Dostępne dla: iPad Pro 11 (2020/2021), iPad Air (2020) / Cena: 34,95 EUR / bit.ly/sm_graphicpaper

awans


SrebrnyBulletCase

Bezpieczna i higieniczna ochrona Twojego smartfona. SilverBulletCase nie tylko charakteryzuje się wysoką odpornością na pękanie i zarysowania zgodnie z normami wojskowymi, ale jest również wyposażony w powłokę antybakteryjną, która, jak udowodniono, zabija do 99,99% najczęstszych bakterii powierzchniowych.

Dostępne dla: wszystkich iPhone'ów z serii 13 / Cena: 29,95 EUR / bit.ly/sm_silverbulletcase


SPRYSKAJ dwa razy dziennie

W porównaniu z wieloma alternatywami, antybakteryjny i wirusobójczy spray czyszczący jest oparty na wodzie i zawiera wyłącznie naturalne składniki. PanzerGlassTM celowo nie używa alkoholu, amoniaku, fosforanów i parabenów, aby zapewnić najlepszą możliwą ochronę wrażliwych powierzchni, takich jak oleofobowa powłoka wyświetlaczy.

Cena 8 ml: 5,21 EUR / Cena 30 ml: 7,46 EUR / Cena 100 ml: 11,21 EUR / Cena 100 ml plus 8 ml: 14,96 EUR / bit.ly/sm_spraydwa razy dziennie


Amazfit GTS 3

Z czysto wizualnego punktu widzenia GTS 3 bardzo przypomina Apple Watch. Za 150 euro jest jednak znacznie tańszy niż zegarek z logo jabłka. Oprócz 150 różnych trybów sportowych, smartwatch Amazfit o grubości 8,8 milimetra i wadze około 24 gramów oferuje funkcję analizy snu i pomiaru poziomu stresu, a także 24-godzinny monitoring zawartości tlenu we krwi.

Smartwatch można obsługiwać nie tylko w klasyczny sposób, przesuwając gesty, ale także za pomocą przymocowanej z boku koronki zegarka. Przekręcając koronkę, możesz łatwo przełączać się między poszczególnymi aplikacjami i funkcjami.

Najważniejszym punktem zegarka jest inteligentne wykrywanie i automatyczne rejestrowanie danych ośmiu różnych dyscyplin sportowych.

Cena: 149,90 EUR / Wymiary / Waga: nie określono / 24,4 g / Wyświetlacz: 1,75” AMOLED / Czas trwania: do 12 dni / Łączność: Bluetooth / Funkcje: 150 trybów sportowych, śledzenie snu, sterowanie za pomocą koronki zegarka / bit. ly / sm_gts3


System siatki Xiaomi AX3000

W przypadku krajowej sieci WLAN Xiaomi ma w swoim portfolio produktowym dwumodułowy system mesh, który według własnych informacji powinien obejmować obszar do 4000 metrów kwadratowych.

Dzięki nowemu standardowi WiFi 6 WiFi system osiąga prędkość transmisji danych do 2976 Mbit na sekundę. Aby skonfigurować sieć WLAN, jedno z dwóch urządzeń typu mesh jest podłączone do modemu za pomocą kabla LAN. Drugi moduł można umieścić w dowolnym miejscu we własnych czterech ścianach. W razie potrzeby system można również uzupełnić o dodatkowe moduły. Poszczególne moduły automatycznie nawiązują ze sobą połączenie i powinny w ten sposób zapewnić bezproblemową sieć WLAN. Dzięki funkcjom smart mesh system zawsze łączy urządzenia końcowe z punktem dostępowym, który ma najsilniejszy sygnał. Powinno to również działać, gdy poruszasz się po domu ze swoim tabletem lub smartfonem. Dodatkowe funkcje WLAN, takie jak OFDMA i multi-user MIMO, zapewniają, że system optymalnie dostarcza dane do wielu urządzeń końcowych w tym samym czasie. Każdy z modułów Xiaomi posiada port do podłączenia do modemu oraz trzy porty Gigabit LAN.

Cena: 159,00 EUR / Wymiary / Waga: 97 x 97 x 222 mm / nie określono / Łączność: WLAN, LAN / Funkcje: szyfrowanie WPA3, OFMDA, MIMO dla wielu użytkowników / bit.ly/sm_meshsystemax3000


Canon Powershot PX

Canon, który specjalizuje się w aparatach, promuje swój PowerShot PX jako bardzo osobisty prywatny fotograf. Dzięki obrotowemu i obrotowemu obiektywowi kamera może automatycznie podążać za ludźmi w okolicy, a tym samym uchwycić naturalne nastroje i sytuacje.

Automatyczny tryb nagrywania i praktyczna funkcja priorytetu zapewniają również, że mini kamera automatycznie wykrywa, kiedy należy nacisnąć spust migawki. Alternatywnie migawkę można również wykonać za pomocą polecenia głosowego lub naciskając przycisk w powiązanej aplikacji. Dzięki kompaktowym rozmiarom można go łatwo umieścić w dowolnym miejscu w domu.

Wszystkie migawki i filmy można oglądać za pośrednictwem aplikacji. Ponadto aplikacja ocenia wszystkie nagrania według ich stanu i automatycznie je sortuje. W aplikacji możesz także wybrać twarze, które mają być traktowane priorytetowo w nagraniach.

Cena: 479,99 EUR / Wymiary / Waga: 56,4 x 81,9 mm / 170 g / Rozdzielczość: 11,7 megapiksela / Łączność: Bluetooth, WLAN, USB-C / Funkcje: sterowanie komendą głosową, automatyczne rozpoznawanie motywów / bit .ly / sm_powershotpx


Telewizory inteligentne Nokia QLED 4K UHD

Telewizory Nokia QLED Smart TV zapewniają wyjątkową rozrywkę w domu dzięki wbudowanemu subwooferowi i technologii QLED. Ten ostatni zapewnia – w porównaniu do klasycznych telewizorów LED – dzięki dodatkowej warstwie z tak zwanymi „kropkami kwantowymi” ostry jak brzytwa i kontrastowy obraz z jaśniejszymi i naturalnie wyglądającymi kolorami, w tym bogatą czernią. Ponadto telewizory QLED są w stanie wyświetlić znacznie więcej kolorów niż inne telewizory.

Telewizory Nokia QLED Smart TV zapewniają dostęp do ponad 7000 aplikacji za pośrednictwem Android TV i Google Play Store – w tym Netflix, Prime Video, YouTube i Disney+, a także bibliotek multimediów wielu kanałów telewizyjnych. Dzięki temu możesz wygodnie oglądać ulubione filmy lub programy na telewizorze w dowolnym momencie. Alternatywnie, dzięki zintegrowanemu Google Chromecast, filmy, zdjęcia, muzykę i inne treści można przenieść ze smartfona lub tabletu na ekran telewizora za naciśnięciem jednego przycisku.

Niekończące się strumieniowanie: Niezależnie od tego, czy Netflix, YouTube, DAZN czy Prime Video: Telewizory Nokia QLED Smart TV zapewniają dostęp do wielu platform strumieniowych.

Osobny tryb gry jest dostępny dla wszystkich, którzy oprócz oglądania filmów lub telewizji chcą grać. Kontroler lub klawiaturę można łatwo podłączyć do urządzenia przez Bluetooth. Dzięki takim funkcjom, jak dynamiczny kontrast, skalowanie w górę UHD i czas reakcji wynoszący zaledwie 8 milisekund, każdy gracz ma zagwarantowane zapierające dech w piersiach wrażenia.

Aby móc cieszyć się optymalnymi wrażeniami z telewizji lub gier z każdej perspektywy, podstawę można obrócić w lewo lub w prawo. W ten sposób zagwarantowane jest prawidłowe odwzorowanie kolorów z każdego punktu widzenia.

Technologia QLED: Dzięki warstwie „kropek kwantowych” telewizory zapewniają doskonały obraz z jasnymi i mocnymi kolorami, w tym intensywnymi czarnymi tonami.

Pilot Bluetooth o ergonomicznym kształcie jest nie tylko bardzo wygodny w trzymaniu, ale także podświetlane przyciski, dzięki czemu zawsze znajdziesz odpowiedni przycisk, nawet w ciemnych pomieszczeniach.

Oprócz wersji 65-calowej telewizory Nokia QLED Smart TV są również dostępne z przekątną ekranu 58 cali. W najbliższych tygodniach pojawią się na rynku kolejne modele w różnych rozmiarach – od 43 do 70 cali.

Dane techniczne Model 65 cali:
Cena:
1199,90 EUR / Wymiary / Waga: 1452 x 240 x 873 mm / 22 kg / Wyświetlacz: 65” / Rozdzielczość: 3840 x 2160 pikseli / Łączność: Bluetooth, WLAN, USB, HDMI, LAN / Funkcje: Chromecast, Google Assistant, obrotowa podstawka, Android TV / nokia.streamview.com/Produkte/QLED/

awans

Artykuł Najnowsze produkty ze świata technologii po raz pierwszy pojawiły się na Androidmag .

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech