Najlepsze biurka z regulacją wysokości: 3 modele poniżej 500 euro

Najlepsze biurka z regulacją wysokości: 3 modele poniżej 500 euro

Udowodniono, że długotrwałe siedzenie ma negatywny wpływ na zdrowie i może być równie szkodliwe jak regularne palenie. Może to stanowić problem, zwłaszcza w czasach pracy zdalnej i nauczania cyfrowego. Rozwiązaniem na to są biurka z regulacją wysokości, które pozwalają czasami pracować na stojąco. Wybraliśmy dla Ciebie najlepsze modele i odpowiednie oferty.

Bezbolesna codzienna praca: Dlaczego rozwiązaniem może być biurko z regulacją wysokości

Każdy, kto regularnie pracuje z domu, powinien również pomyśleć o ergonomii miejsca pracy. Bardzo dobrym rozwiązaniem są biurka z regulacją wysokości, ponieważ praca w pozycji stojącej zapobiega powstawaniu nieprawidłowej postawy, a tym samym odciąża plecy. Wskazówka: W wielu przypadkach takie zakupy można odliczyć bezpośrednio od podatku.

Tak działa biurko z elektryczną regulacją wysokości

Biurka z regulacją wysokości: różne warianty

Aby przeciwdziałać problemom zdrowotnym, takim jak ból pleców, warto od czasu do czasu popracować na stojąco. Dlatego zalecany jest zakup biurka z regulacją wysokości. Istnieją różne warianty: najtańsze są biurka regulowane z tzw korba aby dostosować wysokość. Elektryczne regulatory wysokości są droższe, ale oczywiście także wygodniejsze. Oprócz tej decyzji, musisz również zdawać sobie sprawę z wymiarów blatu. Ogólna zasada jest taka: im większy, tym droższy. Jeśli masz już dobre biurko w domu, to jego Blat jej nadal używać jeśli chcesz, też możesz tylko odpowiednia rama do biurka z regulacją wysokości i oszczędź sporo pieniędzy.

Flexispot: Biurka z regulacją wysokości dla profesjonalistów

Stoły Flexispot są dostępne w wielu wzorach, a Otto może ogólnie zaoferować bardzo dobre ceny za nie. W ten sposób otrzymujesz najprostszy wariant z serii Basic z elektryczną regulacją wysokości w Wymiary 100 × 60 cm specjalnie dla około 190 euro (Zobacz ofertę w Otto).

Seria podstawowa Flexispot

Zamiast sugerowanej ceny detalicznej 299,99 €: Biurko z elektryczną regulacją wysokości i podwójnym teleskopem.

Teraz cena może być wyższa. Cena od 06.06.2023 16:32

Klienci Otto są zadowoleni i przyznają bardzo dobre 4,5 na 5 gwiazdek z około 100 recenzji. Jest chwalony stabilność i prosta konstrukcja stół. także długość życia powinno być dobrze. Tylko prowadzenie kabli nie powinno być optymalnie rozwiązane.

Songmics: Doskonały stosunek jakości do ceny

Odpowiednią ofertę dla każdego, kto nie potrzebuje markowego produktu, można uzyskać od producenta Songmics. Otrzymujesz biurko z bezstopniową elektryczną regulacją wysokości o wymiarach 120 × 60 cm w eleganckim wyglądzie drewna około 180 euro w tym wysyłka (zobacz ofertę na Amazon). Ponadto często możesz aktywować kupon poniżej ceny oferty na stronie produktu i zaoszczędzić jeszcze więcej. W porównaniu cenowym pobiera się za to co najmniej 200 euro.

Songmics LSD015X01

Songmics LSD015X01

Zamiast 189,99 euro: Biurko z elektryczną regulacją wysokości, 60 × 120 × 72-120 cm, bezstopniowo regulowane, splatany blat, funkcja pamięci z 4 wysokościami.

Teraz cena może być wyższa. Cena od 6.06.2023 14:18

Chcesz, aby stół był trochę szerszy? Następnie możesz również dostać stół w 140 × 60 cm od Amazon.

Songmics LSD016X01

Songmics LSD016X01

Zamiast 209,99 euro: Biurko z elektryczną regulacją wysokości, 140 × 60 × 72-120 cm, bezstopniowo regulowane, splatany blat, funkcja pamięci z 4 wysokościami.

Teraz cena może być wyższa. Cena od 6.06.2023 14:42

Klienci Amazon są zadowoleni i przyznają mu bardzo dobre 4,6 na 5 gwiazdek z ponad 300 recenzji. Jest chwalony prosta konstrukcja i dobra użyteczność stół. także długość życia powinien być schludny. Jednak stół jest prawdopodobnie nieco chwiejny przy najwyższym ustawieniu wysokości.

Ikea Bekant: Szczególnie solidne biurka z elektryczną regulacją wysokości

Ikea posiada również szeroką gamę biurek z regulacją wysokości. Do wyboru są modele w różnych rozmiarach i stylach. Możesz więc wybrać stół według własnego gustu. Stoliki z regulacją wysokości z Ikei to dobre rozwiązanie, są też dostępne w mniejszych wersjach, a wykonanie biurek jest bardzo solidne, ale niestety też bardzo drogie.

Elektrycznie regulowana wysokość Biurko Bekant z Ikei koszty z Wymiary 120 × 80 cm 449 euro i jest szczególnie stylowy w białej wersji kolorystycznej (zobacz ofertę w Ikea). Pod blatem przymocowana jest siatka do ukrycia kabli. Jeśli potrzebujesz nieco szerszego stołu, możesz to zrobić 499 Euro w wariancie z jednym Szerokość 160 cm strajk.

Biurko Ikea Bekant - białe (120 x 80 cm)

Biurko Ikea Bekant – białe (120 x 80 cm)

Biurko z elektryczną regulacją wysokości w zakresie od 65 do 125 cm. Uporządkuj kable pod blatem stołu (120 x 80 cm), maksymalne obciążenie 70 kg.

Teraz cena może być wyższa. Cena od 06.06.2023 16:31

Biurko Ikea Bekant - białe (160 x 80 cm)

Biurko Ikea Bekant – białe (160 x 80 cm)

Biurko z elektryczną regulacją wysokości w zakresie od 65 do 125 cm. Uporządkuj kable pod blatem stołu (160 x 80 cm), maksymalne obciążenie 70 kg.

Teraz cena może być wyższa. Cena od 06.06.2023 14:57

Prawie 40 klientów zostawiło swoją ocenę i przyznało mu bardzo dobre 4,7 z 5 gwiazdek. Przede wszystkim należy mu się chwała prosty montaż, stylowy design i solidna konstrukcja stolików. Tylko obsługa zintegrowanego prowadzenia kabli nie powinna być wdrażana szczególnie dobrze.

W naszym artykule przedstawiamy jeszcze więcej przydatnych gadżetów do domowego biura:

Nie chcesz przegapić więcej wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i przewodników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech