Na Gamescom 2022: Nie możesz przegapić tych zwiastunów gier

Na Gamescom 2022: Nie możesz przegapić tych zwiastunów gier

Gamescom powraca. W Kolonii hale wystawiennicze po raz pierwszy od dłuższego czasu otworzyły się dla fanów gier z całego świata. Wystawcy i deweloperzy będą mieli ze sobą nowe produkty, długo wyczekiwane pierwsze wrażenia i zwiastuny, które powiedzą nam, czego niebawem będzie można doświadczyć na PlayStation, Xboksie, Switchu czy PC.

Po raz pierwszy Gamescom w Kolonii ponownie odbędzie się przed publicznością. Jak zawsze nasi ulubieni twórcy gier wprowadzają nowe zwiastuny, aby zaostrzyć apetyt na więcej zarówno dla ciekawskich, jak i zagorzałych fanów. Zebraliśmy dla Ciebie te, w których wcześniej zdecydowanie się to udało.

Gamescom 2022: Uwielbiamy te zwiastuny

Martwa Wyspa 2 – na co warto czekać. Przynajmniej takie wrażenie daje nam zwiastun rozgrywki. Po prawie ośmioletnim opóźnieniu fani prawdopodobnie mogą spodziewać się również, że Zombie Schnetzler dostarczy w raju. Ale przekonaj się sam (czy możesz usunąć krew i wnętrzności):

Zwiastun Dead Island 2 – Rozgrywka PS4 / PS5

No to idzie Sonic Frontiers trochę wygodniej:

Zwiastun Sonic Frontiers Gamescom 2022

Przyjaciele błyskawicznego, niebieskiego jeża jak zwykle dostaną tutaj swoje pieniądze. Ale możesz też doświadczyć czegoś więcej niż tylko biegania z punktu A do B i zbierania złotych pierścionków jak za dawnych czasów – nie martw się, tym razem też nie zaniedbano.

Pierwszy zwiastun naprawdę sprawia, że ​​chcesz więcej Atlas upadły:

Atlas Upadły Zwiastun Gamescom 2022

Założenie, że walczysz w chaotycznym świecie zamieszkanym przez potwory i bogów jako pół-śmiertelna postać, nie jest nowe – ale jeszcze się nie skończyło. Fani God of War powinni otrzymać tutaj swoje pieniądze. Szkoda, że ​​nie widzieliśmy jeszcze żadnej rozgrywki.

Zupełnie inaczej z tą szaloną historią sukcesu – Symulator kozy 3 wygląda na dużo kapryśnej zabawy:

Goat Simulator 3 Zwiastun Gamescom 2022

Proszę, dlaczego nie miałbyś chcieć zlikwidować połowy miasta jako grasująca koza? Dokładnie, też nie przychodzi mi do głowy powód – idealne zakończenie stresującego dnia w pracy. Aby jednak nadal mówić tutaj o symulatorze, trzeba mieć poczucie humoru.

Z drugiej strony nie ma się z czego śmiać Władcy Upadłych. Długo oczekiwana kontynuacja topowej gry z 2014 r. – wtedy jeszcze w Niemczech – została ogłoszona na Gamescom 2022 i wygląda świetnie w kinowym zwiastunie:

The Lords of the Fallen – zwiastun zapowiedzi Gamescom 2022

Fani mrocznej gry akcji fantasy mogą mieć tylko nadzieję, że ujawniony zwiastun nie obiecuje zbyt wiele.

W każdym razie wiele od niego oczekujemy Blacktail – los wiedźmy:

Blacktail – A Witch’s’ Fate Trailer Gamescom 2022

Perspektywa i sceneria, a także rozgrywka zaprojektowana z myślą o łuku jako broni głównej mocno przypominają gry Horizon. Pod tym względem deweloperzy ryzykują, że zostaną nazwani podróbką. Z drugiej strony, w zwiastunie mogliśmy również zobaczyć prawdziwego pretendenta do udanego wzoru do naśladowania – jesteśmy podekscytowani.

Na koniec znowu wychodzi z grafiki i ciężkiej wyliczeń dla jednego gracza. W Wyprowadzka 2 powracają zabawni przeprowadzki:

Przeprowadzka 2 zwiastun Gamescom 2022

Każdy, kto zawsze chciał spróbować swoich sił w przenoszeniu mebli bez łamania kręgosłupa, dostanie wartość swoich pieniędzy. Nawet jeśli osoba przeprowadzająca przeprowadzkę nie znajduje się na twojej tajnej liście wymarzonej pracy, Moving Out 2 wygląda jak zabawna, swobodna gra kooperacyjna.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech