Gdzie oglądać Władcę Pierścieni przed debiutem Pierścieni mocy?

Gdzie oglądać Władcę Pierścieni przed debiutem Pierścieni mocy?

Amazon Prime Video planuje upuścić pierwsze dwa odcinki ośmioczęściowego serialu Władca Pierścieni: Pierścienie Mocy późną nocą 1 września. Akcja tej serii, opartej na sagi literackiej Śródziemia napisanej przez JRR Tolkiena, rozgrywa się tysiące lat przed wydarzeniami, o których pisał Tolkien w powieści Hobbit i trylogii Władca Pierścieni. Jest to również podobno najdroższy program telewizyjny, jaki kiedykolwiek wyprodukowano, z całkowitym budżetem prawie 500 milionów dolarów na pierwszy sezon. Ale możesz zadać sobie pytanie, gdzie obejrzeć wcześniejsze filmy Władca Pierścieni? Jeśli nigdy nie czytałeś książek, a nawet jeśli znasz scenerię Śródziemia, może to być dobry moment, aby nadrobić zaległości w sadze . Na szczęście trzy filmy aktorskie z Władcy Pierścieni i trzy trylogia filmowa, która zaadaptowała Hobbita, są dostępne do przesyłania strumieniowego nie z jednej, ale z dwóch usług przesyłania strumieniowego od momentu pisania tego tekstu. Oto spojrzenie na to, gdzie możesz nadrobić zaległości w poprzednich filmach akcji na żywo ze Śródziemia, a także kiedy możesz spodziewać się obejrzenia ośmioodcinkowego serialu The Rings of Power.

Gdzie oglądać Władcę Pierścieni

władca pierścieni powrót królaReżyser i współscenarzysta Peter Jackson wykonał śmiały krok, by jednocześnie nakręcić wszystkie trzy filmy Władcy Pierścieni. Rezultatem była uznana trylogia filmów fantasy, która stała się również wielkimi przebojami kasowymi i na nadchodzące lata zdefiniowała gatunek fantasy zarówno w filmach, jak i programach telewizyjnych. Moc można oglądać z dwóch różnych źródeł. Jednym z nich jest sam Amazon Prime Video. Możesz teraz sprawdzić The Fellowship of the Ring, The Two Towers i The Return of the King w tej samej usłudze, która ma pokaz The Rings of Power.
Główne logo wideoAmazon Prime VideoAmazon Prime Video oferuje dostęp do tysięcy filmów i programów telewizyjnych do streamowania. Obejmuje to świetne oryginalne programy i filmy, takie jak The Boys i The Tomorrow War. Możesz także zarejestrować się w innych usługach premium w Amazon Prime Video. Jeśli naprawdę chcesz pełnej trylogii Petera Jacksona, powinieneś udać się do HBO Max. Mają też trylogię Władca Pierścieni do streamowania, ale mają też rozszerzone wersje Drużyny Pierścienia, Dwie Wieże i Powrót Króla, które możesz sprawdzić. Przy łącznej długości ponad 12 godzin, rozszerzone wersje Władcy Pierścieni będą prawdopodobnie dłuższe niż pierwszy sezon The Rings of Power firmy Amazon.
Logo HBO MaxHBO MaxHBO Max to Twój dom dla filmów i programów telewizyjnych Warner Bros, takich jak Władca Pierścieni, superbohaterowie DC Comics i nie tylko. To także miejsce na nowe i oryginalne filmy i programy, które nie są dostępne nigdzie indziej.

Gdzie oglądać Hobbita?

HobbitOprócz dowiedzenia się, gdzie oglądać Władcę Pierścieni, możesz również sprawdzić inne filmy Jacksona o Śródziemiu. Po Władcy Pierścieni Jackson poszedł na całość, a także został reżyserem i współautorem kolejnej trylogii, tym razem opartej na prequelu Tolkiena Hobbit, w którym Bilbo Baggins wyrusza na własną wyprawę przygodową i odzyskuje zaginiony Jedyny Pierścień Moc. Podobnie jak w przypadku wcześniejszych filmów Jacksona, tę trylogię możesz obejrzeć, przynajmniej na razie, na Amazon Prime Video, z Nieoczekiwaną podróżą, Pustkowiem Smauga i Bitwą Pięciu Armii.

Gdzie obejrzeć Pierścienie Mocy

Oficjalnie The Rings of Power to prequel powieści Tolkiena, a nie adaptacje Petera Jacksona. Jednak na podstawie zwiastunów, które zostały wydane dla serii Amazon, łatwo zauważyć podobieństwo tego programu do filmów Jacksona, przynajmniej na poziomie powierzchni. W każdym razie pierwsze dwa odcinki The Rings of Power pojawią się na Amazon Prime Video 2 września na większości rynków i pod koniec 1 września w Stanach Zjednoczonych i na innych rynkach. Oto, jak to wszystko się podzieli na te dwa odcinki: 18:00 PDT — czwartek, 1 września 21:00 EDT — czwartek, 1 września 22:00 Brazylia — czwartek, 12 września Wielka Brytania — piątek, 2 września 3:00 Czas Środkowoeuropejski Letni — piątek 2 września 5:30 Czas standardowy Indii — piątek 2 września 10:00 Czas standardowy Japonii — piątek 2 września 11 Australia — piątek 2 września 13:00 Nowa Zelandia — piątek 2 września Następnie pozostałe sześć odcinków pierwszego sezonu będzie pojawiać się co tydzień. Oto, kiedy będą pojawiać się na żywo co tydzień. 21:00 PDT — Czwartki 12:00 EDT — Piątki 11:00 Brazylia — Piątki 5 rano UK — Piątki 6 rano CEST — Piątki 9:30 IST — Piątki 13:00 JST — Piątki 14:00 AU — Piątki 16:00 NZ — Piątki , naprawdę chcesz być wśród fajnych dzieciaków, Amazon wypuści pierwsze dwa odcinki The Rings of Power w ograniczonej liczbie kin Cinemark w USA i Kanadzie 31 sierpnia, dzień przed premierą Prime Video. Możesz udać się na stronę internetową Cinemark, aby uzyskać więcej informacji i sprawdzić, czy mieszkasz w pobliżu jednego z tych kin. Aby wziąć udział, musisz być członkiem bezpłatnych członków Cinemark Movie Rewards. Jednak możesz chcieć działać szybko, ponieważ większość pokazów jest już wyprzedana. To wszystkie informacje, które mamy na temat tego, gdzie oglądać filmy Władca Pierścieni przed The Rings of Power. Czy planujesz oglądać filmy Jacksona przed powrotem do Śródziemia z serialem? Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android