Na Amazon: ten kabel za niecałe 8 euro to moje zbawienie

Na Amazon: ten kabel za niecałe 8 euro to moje zbawienie

Nie tylko użytkownicy Apple znają ten dylemat. Kable do ładowania iPhone'ów, smartfonów, MacBooków i notebooków pokryte zwykłą gumą łatwo pękają i poza tym nie są szczególnie trwałe. Ja też się z tym zmagałem, aż w końcu znalazłem rozsądną alternatywę na Amazon. Nie kosztuje 8 euro, a od miesięcy potwierdza swoją wartość.

Problem mają zwłaszcza kable Apple’a. Mnie też pozwolono to zrobić Kabel do ładowania USB-C mojego MacBooka Air. Cienkie, pokryte gumą paski są podatne na pęknięcia, załamania i związane z tym wady. Prędzej czy później porzucą ducha. Ze względów bezpieczeństwa zamiennik należy zakupić najpóźniej w momencie zdjęcia obudowy.

Moje rozwiązanie od Amazon: kabel tekstylny bez przerw i załamań

Problemy zaczynają się od nowa dopiero po nowym gumowym kablu. Jest jednak rozwiązanie: użyj kabla pokrytego materiałem. Na rynku dostępnych jest stosunkowo wiele modeli tego typu urządzeń. Zdecydowałem się na taki zakup kilka miesięcy temu Wariant von Iniu. Znalazłem to na Amazonie. Do zakupu zachęciła mnie cena poniżej 7 euro i liczne pozytywne recenzje (zobacz na Amazon).

Wytrzymały i praktyczny w transporcie – kabel USB-C od Iniu. (Źródło obrazu: GIGA)

Do dziś nie żałuję zakupu. Kabel o długości 2 metrów nie rwie się, nie pęka i można go łatwo zwinąć do transportu – pomaga mała opaska zaciskowa, która została już przymocowana. Z drugiej strony poprzednia gumowa linka po krótkim czasie wyglądała na dość zużytą.

Swoją drogą: Nawet jeśli nie potrzebuję aż tak dużej mocy z MacBooka Air, kabel USB-C też ją obsłuży, jeśli zajdzie taka potrzeba Moc ładowania do 100 watów. To niezły gadżet zielone światło LED na jednym końcu kabla. Przecież na pierwszy rzut oka widać, czy zasilacz jest podłączony i czy płynie prąd.

Bardziej praktyczne, niż mogłoby się początkowo wydawać – dioda LED na kablu ładującym. (Źródło obrazu: GIGA)

Dla mnie kabel tekstylny był firmy Iniu faktycznie zbawienieponieważ w przyszłości pęknięte przewody gumowe nie będą już dla mnie problemem.

Podobnie jak ja, wielu innych klientów Amazon również to widzi. Przy prawie 30 000 recenzji pasek ma średnią ocenę 4,7 z maksymalnie 5 gwiazdek A. Pełne 81 procent kupujących przyznało mu pełną liczbę punktów, a 13 procent nadal przyznało mu 4 gwiazdki. Najważniejsze jest to, że 94 procent klientów jest zadowolonych z produktu. Na razie chciałbym to potwierdzić.

Aktualna cena i rabat na kabel na Amazon

Kabel USB-C od Iniu kosztuje obecnie 7,99 euro. Ale obecnie możesz zaoszczędzić jeszcze więcej. Kto jest na stronie produktu? Aktywuj odpowiedni kupon i zaoszczędź 30 proc. W końcu tyle w tej chwili kosztuje kabel tylko 5,59 euro (zobacz na Amazonie).

INIU Kabel USB-C, 2 metry, 100 WINIU Kabel USB-C, 2 metry, 100 W

INIU Kabel USB-C, 2 metry, 100 W

Teraz cena może być wyższa. Cena na dzień 6 czerwca 2024 r., godzina 6:19

Ważny: Tylko klienci Prime nie ponoszą żadnych kosztów wysyłki za koszyk o wartości mniejszej niż 39 euro. Nie jesteś jeszcze członkiem Prime? Wtedy możesz np. testować Amazon Prime za darmo przez 30 dni.

Warto wspomnieć: Apple wyciągnął teraz wnioski ze swoich błędów i oferuje odpowiednie kable tekstylne do obecnych MacBooków, iPhone'ów i iPadów. Jednak każdy, kto nadal korzysta ze starszych urządzeń, będzie zadowolony z przydatnego i niedrogiego zamiennika od Iniu.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech