Monsieur Cuisine: Przepisy za darmo – najlepsze darmowe źródła

Monsieur Cuisine: Przepisy za darmo – najlepsze darmowe źródła

Dzięki urządzeniu „Monsieur Cuisine” z Lidla szybko wyczarujesz na stole pyszne dania. Oprócz odpowiednich składników potrzebny jest także przepis na kolejne danie. Gdzie można znaleźć darmowe przepisy na Monsieur Cuisine?

Zobacz darmowe przepisy w Lidlu

W Internecie dostępnych jest wiele bezpłatnych przepisów, które można przygotować za pomocą programu Monsieur Cuisine. Aby skorzystać z wielu instrukcji przygotowania, nie potrzebujesz subskrypcji ani drogiej książki kucharskiej, ale możesz bezpłatnie zapoznać się z informacjami o składnikach i poszczególnych etapach.

Monsieur Cuisine: przeglądaj przepisy online bezpośrednio z Lidla

Setki bezpłatnych przepisów są dostępne bezpośrednio u dostawców Monsieur Cuisine w Lidlu. Wystarczy wejść na tę stronę w Lidlu. Przegląd pokazuje szczególnie popularne dania. Zdjęcie pokazuje, jak posiłek mógłby wyglądać na Twoim stole. Możesz także zobaczyć bezpośrednio na stronie głównej, jak długo potrwają przygotowania i jaki jest poziom trudności. Jeżeli będziesz zwracać uwagę na świadomą dietę, również tutaj otrzymasz informację o kaloryczności. Jeśli któreś z wyświetlonych dań przypadnie Ci do gustu, otwórz widok szczegółowy.

Silvercrest Monsieur Cuisine Smart »SKMS 1200 A1«Silvercrest Monsieur Cuisine Smart »SKMS 1200 A1«

Silvercrest Monsieur Cuisine Smart »SKMS 1200 A1«

Teraz cena może być wyższa. Cena na dzień 23.01.2024 godz. 11:00

Po lewej stronie zobaczysz, jakich składników potrzebujesz. Obok są te indywidualne Etapy przygotowania katalogowany. W widoku składników możesz zmieniać porcje według własnych upodobań. W ten sposób możesz szybko zobaczyć, czego potrzebujesz, jeśli nie chcesz korzystać z gotowego wyboru. Należy jednak pamiętać, że informacje zawarte w instrukcji nie zmieniają się automatycznie. W tym miejscu może być konieczne wykonanie obliczeń lub odpowiednie dostosowanie informacji o wielkości porcji.

Więcej darmowych przepisów na Monsieur Cuisine

Jeśli nie możesz znaleźć tego, czego szukasz lub wypróbowałeś już wszystkie przepisy Lidla na Monsieur Cuisine, powinieneś zapoznać się z przeglądem od Chefkoch (do Chefkoch). Tutaj znajdziesz także wiele przepisów, które można przygotować w urządzeniu Monsieur Cuisine. Rejestracja jest niekonieczniekroki można wyświetlić bezpośrednio w przeglądarce.

Jeśli posiadasz „Monsieur Cuisine Connect”, przepisy mogą być tam również wyświetlane bezpośrednio:

Kolejnym miejscem, w którym można uzyskać bezpłatne przepisy, jest aplikacja Monsieur Cuisine na iPhone'a i Androida. Możesz pobrać bezpłatnie tutaj:

Aplikacja Monsieur CuisineAplikacja Monsieur Cuisine

Lidl Digital International GmbH & Co. KG

Aplikacja Monsieur Cuisine

Aplikacja zawiera również wiele instrukcji gotowania potraw ze wszystkich dziedzin. Zdjęcia pomagają znaleźć odpowiedni posiłek. Zintegrowany plan tygodniowy daje możliwość ustalenia planu posiłków na cały tydzień. Zintegrowana lista zakupów gwarantuje, że w aplikacji znajdziesz wszystkie odpowiednie składniki do przepisów. Aplikacja Monsieur Cuisine jest również bezpłatna i zapewnia bezpłatny dostęp do różnych instrukcji dotyczących potraw.

GIGA poleca

Więcej ciekawych artykułów

Nie chcesz przegapić kolejnych aktualności ze świata technologii, gier i popkultury? Brak aktualnych testów i poradników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech