Młotek Xiaomi w MediaMarkt: 13T z taryfą 20 GB taniej niż bez

Młotek Xiaomi w MediaMarkt: 13T z taryfą 20 GB taniej niż bez

W MediaMarkt dostępna jest obecnie rewelacyjna oferta na Xiaomi 13T: Tuż po jego rynkowej premierze najnowszy smartfon można zabezpieczyć w taryfie z 20 GB danych z matematycznym zyskiem. Przyjrzeliśmy się bliżej kosztom i wyjaśniliśmy, dlaczego jest to oferta topowa.

MediaMarkt: Xiaomi 13T z taryfą 20 GB za 17,99 euro miesięcznie

Xiaomi dopiero niedawno wprowadziło na rynek stylowy smartfon 13T doskonały sprzęt sprzętowy przedstawione. W MediaMarkt możesz to kupić wyjątkowo tanio, łącznie z taryfą „Green LTE” w sieci Vodafone: 17,99 euro miesięcznie W cenę wliczona jest zryczałtowana opłata za korzystanie z całej sieci i SMS-ów 20 GB Wolumen danych (zobacz ofertę w MediaMarkt). Jednorazowe koszty wynoszą 73,94 euro za dodatkową opłatę, opłatę za połączenie i wysyłkę. Na naszej fakturze pokazujemy, że jest to bardzo dobra oferta.

Do oferty w MediaMarkt

Szczegóły taryfy w skrócie:

Sieć: Vodafon
Taryfa: Zielona opłata za całą sieć LTE i ryczałt za SMS-y
Pojemność danych LTE 20 GB (maks. pobieranie 50 Mbit/s) Roaming w UE obejmujący minimalny okres obowiązywania umowy 24 miesiące, okres wypowiedzenia 1 miesiąc
Bonus za zmianę numeru 50 euro przy zabraniu ze sobą numeru telefonu

Pakiet Xiaomi w MediaMarkt: Dlatego warto skorzystać z tej oferty

Koszty pakietu taryfowego w skrócie

Opłata podstawowa
(miesięczny)
17,99 Euro

Dodatkowa opłata
(jednorazowo, na początek umowy) 29 euro

Opłata za połączenie
(jednorazowo, na początek umowy) 39,99 euro

Wysyłka
(jednorazowo) 4,95 euro

Koszty całkowite po 24 miesiącach
(w przypadku rozwiązania umowy z końcem minimalnego okresu obowiązywania umowy,
miesięczny i doliczone koszty jednorazowe)
505,70 Euro

Wartość urządzenia
(aktualna najlepsza cena online według idealo.de) 456,86 euro

Bonus za zmianę
jeśli zabierzesz ze sobą numer telefonu, 50 euro

Efektywna taryfa kosztowa
(Całkowite koszty minus wartości urządzenia i bonusy) -1,16 euro

Efektywne koszty taryfowe miesięcznie
-0,05 Euro

Do oferty w MediaMarkt

The Xiaomi 13T z 256 GB i 8 GB RAM Według porównania cen Idealo kosztuje obecnie 457 euro łącznie z wysyłką. Jeśli odliczysz tę wartość oraz premię za zmianę od całkowitych kosztów w ciągu minimalnego okresu 24 miesięcy, pozostanie Ci -1,16 euro za taryfę. Odpowiedni -0,05 euro miesięcznie. Dzięki temu nie tylko otrzymujesz zryczałtowaną stawkę all-net z 20 GB miejsca na dane za darmo, ale także osiągasz niewielki zysk w porównaniu z zakupem indywidualnym.

Faktura z niską ceną działa tylko w przypadku anulowania umowy po upływie minimalnego okresu obowiązywania umowy. Jeśli jednak o tym zapomnisz, umowa nie zostanie przedłużona na kolejny rok, ale będzie można ją wypowiedzieć co miesiąc.

Co oferuje Ci Xiaomi 13T?

Na naszym praktycznym filmie możesz zobaczyć, co potrafi Xiaomi 13T:

Xiaomi 13T łączy w sobie pierwszorzędne funkcje z poręczną konstrukcją. To ma Wyświetlacz AMOLED 6,7-Zoll-144-Hz z Dolby Vision i HDR10+. Akumulator o pojemności 5000 mAh ładuje się w 51 minut 67 W. Zintegrowany Aparat Leica oferuje 50 MP dla obiektywów głównych i teleobiektywów, ultraszerokokątny 12 MP i przedni aparat 20 MP.

Do oferty w MediaMarkt

Nie chcesz przegapić kolejnych aktualności ze świata technologii, gier i popkultury? Brak aktualnych testów i poradników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech