Hit Samsunga: Galaxy A54 z taryfą 18 GB w okazyjnej cenie + tablet gratis

Hit Samsunga: Galaxy A54 z taryfą 18 GB w okazyjnej cenie + tablet gratis

Chcesz tanią taryfę na telefon komórkowy ze smartfonem pierwszej klasy? Następnie spójrz na Blau. Za jedyne 23,99 euro miesięcznie możesz kupić Samsunga Galaxy A54 z 18 GB miejsca na dane, obsługą wszystkich sieci i stałą stawką za SMS-y. Jako bonus otrzymasz także darmowy tablet Samsung. Zdradzamy, dlaczego warto skorzystać z tej oferty.

Smartfon Samsung z taryfą i tabletem w okazyjnej cenie w Blau

Galaxy A54 to jeden z najpopularniejszych smartfonów wśród Niemców. Teraz jest szczególnie dobra oferta na urządzenie wraz z dobrym tabletem i taryfą. Kolor niebieski oznacza smartfon ze średniej półki 18 GB danych LTE oraz ryczałt na wszystkie sieci i SMS-y obecnie w absolutnej cenie oszczędnościowej (zobacz ofertę na Blau). A Samsung Galaxy Tab A7 Lite Otrzymasz wartość 129 euro bez dodatkowych kosztów. Pakiet kosztuje tylko Ciebie 23,99 euro miesięcznie oraz jednorazowa opłata w wysokości 29,99 euro za dodatkową płatność i wysyłkę. Zrezygnowano z opłaty przyłączeniowej. Jest to absolutnie najlepsza oferta, jak pokazuje nasza poniższa kalkulacja.

Szczegóły taryfy w skrócie

Taryfa: Sieć Allnet Plus: o2
18 GB Ilość danych LTE (maks. 50 Mbit/s) Zryczałtowana stawka Allnet i SMS w roamingu UE obejmująca minimalny okres 24 miesiące, okres wypowiedzenia 1 miesiąc
Samsung Galaxy Tab A7 Lite o wartości 129 euro za darmo

Galaxy A54 z niebieskim kontraktem: dlatego oferta jest tego warta

Koszty pakietu taryfowego w skrócie

Opłata podstawowa (miesięczny)
23,99 Euro

Dodatkowa opłata (jednorazowo, na początek umowy) 25 euro

Opłata za połączenie (jednorazowo, na początku umowy) bezpłatnie

Wysyłka (jednorazowo) 4,99 euro

Koszty całkowite po 24 miesiącach
(w przypadku rozwiązania umowy z końcem minimalnego okresu obowiązywania umowy,
doliczane koszty miesięczne i jednorazowe)
605,75 euro

Wartości urządzenia
(aktualne najlepsze ceny w Internecie według idealo.de) 318,90 euro (telefon komórkowy) + 129 euro (tablet)

Efektywna taryfa kosztowa
(Koszty całkowite minus wartość urządzenia)
157,85 euro

Efektywne koszty taryfowe miesięcznie
6,58 Euro

Do oferty w Blau

Według porównania cen Idealo, Galaxy A54 ze 128 GB kosztuje obecnie co najmniej 319 euro. Samsung Galaxy Tab A7 Lite kosztuje co najmniej 129 euro. Jeśli odejmiesz te wartości od całkowitego kosztu taryfy, płacisz faktycznie tylko 6,58 euro miesięcznie za taryfę. To dobra cena za 18 GB wolumenu danych przy zryczałtowanej opłacie za całą sieć i SMS-y.

Nie zapomnij jednak o odstąpieniu od umowy w odpowiednim czasie po upływie minimalnego okresu, ponieważ tylko w ten sposób możesz zapewnić sobie niską cenę. Jeśli o tym zapomnisz, umowa nie zostanie przedłużona na kolejny rok, ale będzie można ją wypowiedzieć co miesiąc od początku 2022 roku.

Co oferuje Ci Samsung Galaxy A54?

A54 oferuje kilka innowacji w porównaniu do swojego poprzednika. Szczególnie godne uwagi jest to szlachetne wykonanie, ponieważ przód i tył są teraz wykonane ze szkła Gorilla Glass. Dzięki temu smartfon jest nie tylko solidniejszy, ale także wygląda na wyższą jakość. Jest to kolejna innowacja Funkcja eSIM, który jest dostępny po raz pierwszy w modelu Galaxy A. Również Aparat został ulepszony i teraz ma zaawansowana optyczna stabilizacja obrazu. The Wyświetlacz tak dobrze jak edytor zmodernizowano również autostradę A54. Samsung obiecuje wzrost wydajności od 20 do 25 procent, co powinno oznaczać zauważalną optymalizację szybkości i czasu reakcji smartfona.

Więcej informacji na temat A54 można znaleźć w naszym praktycznym filmie:

Nie chcesz przegapić kolejnych aktualności ze świata technologii, gier i popkultury? Brak aktualnych testów i poradników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android