Microsoft lekceważy użytkowników systemu Windows 11 i cofa przełomową zmianę

Microsoft lekceważy użytkowników systemu Windows 11 i cofa przełomową zmianę

W tę iz powrotem w systemie Windows 11. Firma Microsoft wydała niedawno nową aktualizację, która zapewniła obsługę sztucznej inteligencji wyszukiwarki Bing w systemie operacyjnym. Teraz – mniej więcej tydzień po zmianie – Microsoft wycofuje się i ponownie usuwa funkcję. Na razie brakuje oficjalnego wyjaśnienia.

Wersja: Beta

Języki: niemiecki, angielski, francuski

Licencja: pełna wersja

Aktualizacja: To była krótka przyjemność. Wielu użytkowników systemu Windows 11 już nie mogło się doczekać wypróbowania nowej sztucznej inteligencji Bing bezpośrednio w swoim systemie operacyjnym – ale nagle Microsoft usunął teraz tę funkcję z systemu Windows 11.

Zainteresowane strony mogą nadal wpisać pytanie w polu wyszukiwania systemu Windows 11, a następnie kliknąć ikonę czatu Bing, ale zamiast odpowiedzieć na pytanie bezpośrednio w polu wyszukiwania, przeglądarka Edge otworzy się z odpowiednim polem czatu.

Dlaczego Microsoft zdecydował się usunąć natywną obsługę Bing AI z systemu Windows 11 nie jest jeszcze znany. Nie wiemy też, kiedy funkcja powróci. Będziemy Cię informować na bieżąco.

Wyszukiwanie AI w Windows 11: Microsoft dostarcza nową aktualizację

Oprócz mniejszych łat Microsoft dostarcza również w regularnych odstępach czasu duże aktualizacje dla systemu Windows 11, które między innymi nadają systemowi operacyjnemu nowe funkcje. Wersja o nazwie KB5022913 zawiera różne innowacje, w tym jedną szczególnie przełomową. Ponieważ z nową wersją systemu Windows 11 Microsoft wprowadza wspieraną przez sztuczną inteligencję wyszukiwarkę Bing.

Działa to podobnie do chatbota ChatGPT. Użytkownicy mogą wpisać swoje konkretne pytania bezpośrednio w polu wyszukiwania, a następnie Bing rozpoczyna czat, w którym udziela się odpowiedzi na pytanie i można zadawać dalsze pytania uzupełniające.

Krótki wgląd w wyszukiwanie funkcji nowego wyszukiwania AI można zobaczyć w nowym filmie firmy Microsoft:

Nowy Bing w Windows 11

Kup Windows 11 z Amazon

Jedyne ograniczenie: nowa wyszukiwarka Bing nie jest automatycznie dostępna dla każdego użytkownika systemu Windows 11 po aktualizacji. Zainteresowane strony muszą najpierw zarejestrować się do nowej funkcji na oficjalnej stronie internetowej lub zostać wpisane na listę oczekujących. Jeśli zostaniesz wybrany do programu, otrzymasz wiadomość e-mail od firmy Microsoft i uzyskasz dostęp do nowej funkcji Bing.

Możliwości oferowane przez chat boty, takie jak ChatGPT, są nieograniczone. Ale jeśli nie możesz od razu wymyślić niczego konkretnego, podsumowaliśmy tutaj kilka rzeczy do przemyślenia:

Aktualizacja systemu Windows 11 oferuje znacznie więcej funkcji

Ale nie tylko osoby zainteresowane sztuczną inteligencją powinny być zadowolone z nowej aktualizacji Windowsa. Microsoft udostępnia także ciekawą nową funkcję dla posiadaczy iPhone’ów. To pozwala Sparuj telefon Apple z komputerem z systemem Windows oraz o korzystaniu z iMessage.

Inne praktyczne innowacje w skrócie:

Nagrania wideo ekranu można teraz również wykonywać za pomocą narzędzia wycinania. W Notatniku użytkownicy mogą teraz tworzyć różne karty i przełączać się między nimi. Nowe narzędzia pomagające użytkownikom zmniejszyć ślad węglowy. Zmiany interfejsu użytkownika dla urządzeń dotykowych w celu maksymalizacji powierzchni ekranu.

Pełny przegląd wszystkich nowych funkcji można znaleźć w oficjalnym wpisie na blogu firmy Microsoft.

Nowa aktualizacja systemu Windows 11 nie została jeszcze automatycznie zainstalowana? W ten sposób możesz ręcznie uruchomić aktualizację:

Nie chcesz przegapić więcej wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i przewodników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech