MediaMarkt sprzedaje Pixel 7 Pro ze specjalną taryfą

MediaMarkt sprzedaje Pixel 7 Pro ze specjalną taryfą

Jeśli szukasz Pixela 7 Pro z umową, powinieneś zajrzeć do świata taryf MediaMarkt. Tam możesz dostać najlepszy smartfon od Google, w tym ryczałtową opłatę za całą sieć i SMS-y, a także aż 40 GB wolumenu danych 5G w absolutnie okazyjnej cenie. Ujawniamy, dlaczego transakcja jest tego warta.

Google Pixel 7 Pro z taryfą „o2 Grow” w MediaMarkt

Google ma z tym Pixela 7 Pro dostarczył absolutnie topowy smartfon z doskonałymi funkcjami. W świecie taryf Sklep z urządzeniami AGD otrzymasz go teraz wraz z taryfą „o2 Grow” za 34,99 euro miesięcznie. (Zobacz ofertę w MediaMarkt). Do opłaty dodatkowej i wysyłki doliczana jest jednorazowa opłata w wysokości 5,95 euro oraz opłata za połączenie w wysokości 39,99 euro. Specjalna rzecz o Taryfa 5G to moje 40 GB jest to, że go do 10 urządzeń jednocześnie mogą korzystać. Ponadto zwiększa się ilość danych automatycznie o 10 GB rocznie (maksymalnie do 240 GB). Nasze obliczenia poniżej pokazują, dlaczego oferta jest naprawdę mocną okazją.

Do oferty w MediaMarkt

Szczegóły taryfy w skrócie:

Taryfa: Grow Netz: o2
40 GB Ilość danych 5G (maks. 300 Mb/s) Allnet i SMS zryczałtowany roaming UE z funkcją Connect: Taryfa może być używana na maksymalnie 10 urządzeniach jednocześnie Ilość danych zwiększa się automatycznie co 12 miesięcy o 10 GB Minimum 24 miesiące okres wypowiedzenia, 1 miesiąc

Pixel 7 Pro z umową o2: Dlatego oferta jest tego warta

Koszty pakietu taryfowego w skrócie

Opłata podstawowa
(miesięczny)
34,99 Euro

dodatkowa opłata
(jednorazowo na początku umowy) 1 euro

opłata za połączenie
(jednorazowo, na początku umowy) 39,99 euro

Wysyłka
(jednorazowo) 4,95 euro

Całkowity koszt po 24 miesiącach
(w przypadku rozwiązania umowy z końcem minimalnego okresu obowiązywania umowy,
miesięczny i dodane koszty jednorazowe)
880,75 Euro

wartość urządzenia
(aktualna najlepsza cena online według idealo.de) 710 euro

efektywna taryfa kosztowa
(Koszty całkowite minus wartości urządzeń i bonusy) 170,75 euro

Efektywna taryfa kosztowa miesięcznie
7,11 Euro

Do oferty w MediaMarkt

The Google Pixel 7 Pro z 128 GB i 12 GB RAM Według porównania cen idealo kosztuje obecnie co najmniej 710 euro. Jeśli odejmie się tę wartość od całkowitych kosztów w okresie minimalnym 24, pozostanie 170,75 euro dla taryfy. Odpowiedni 7,11 euro miesięcznie – wyjątkowo niska cena za oferowane wykonanie. Bez smartfona taryfa również kosztuje 34,99 euro miesięcznie (zobacz na o2). Patrząc w ten sposób, w MediaMarkt możesz kupić Pixela 7 Pro za jedyne 1 euro. Zainteresowani powinni się pospieszyć, bo ilości są ograniczone.

Kalkulacja z niską ceną działa tylko wtedy, gdy anulujesz pod koniec minimalnego okresu obowiązywania umowy. Jeśli o tym zapomnisz, umowa nie zostanie przedłużona o kolejny rok, ale może być rozwiązana co miesiąc od 2022 roku.

Co oferuje Google Pixel 7 Pro?

Smartfon jest ze mną 120 Hz-Wyświetlacz AMOLED, procesor Tensor-G2, 50-MP-Aparat i 5000 mAh-Bateria, którą można szybko naładować z mocą 30 watów, najnowocześniejsza. Dzięki certyfikacji IP68 jest odporny na wodę i kurz, a oprócz zwykłego aparatu oferuje również teleobiektyw i obiektyw szerokokątny oraz funkcję ładowania bezprzewodowego – więcej na ten temat w naszej recenzji Pixela 7 Pro.

Do oferty w MediaMarkt

Nie chcesz przegapić więcej wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i przewodników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech