MediaMarkt: Samsung Galaxy Z Flip 3 ze smartwatchem i najwyższą taryfą w okazyjnej cenie

MediaMarkt: Samsung Galaxy Z Flip 3 ze smartwatchem i najwyższą taryfą w okazyjnej cenie

Jeśli celujesz w Galaxy Z Flip 3, powinieneś odwiedzić MediaMarkt. Można tam dostać składanego smartfona Samsung z taryfą w absolutnie okazyjnej cenie, a Galaxy Watch 4 jest również dostępny za darmo. Przeliczyliśmy ofertę i ujawniliśmy, dlaczego warto.

MediaMarkt: Galaxy Z Flip 3 ze smartwatchem w tanim pakiecie taryfowym

w Rynek mediów czy możesz to zrobić? Samsung Galaxy Z Flip 3 5G (128 GB) w tym taryfa „o2 Grow” za jedyne 79 EUR dopłaty i 29,99 EUR miesięcznie. W ramach promocji Galaxy Watch 4 Classic otrzymujesz również za darmo. Roczna stawka od o2 obejmuje 40 GB limitu danych LTE/5Gryczałt Allnet/SMS i 20 lat Rocznie 10 GB za darmo na górze, dzięki czemu miesięcznie otrzymasz 240 GB. Dodatkowo funkcja Connect umożliwia korzystanie z taryfy na maksymalnie 10 kartach SIM jednocześnie. Jeśli flirtujesz z kompaktowym składanym smartfonem Samsunga, możesz zabrać ze sobą naprawdę dobrą ofertę, ponieważ „o2 Grow” kosztuje 29,99 euro miesięcznie bez smartfona!

Zobacz ofertę w MediaMarkt

Szczegóły taryfy na pierwszy rzut oka

Sieć: o2
Taryfa: Rozwijaj się
40 GB LTE/5G-Objętość danych (maks. 300 MBit/s) Płatny roaming Allnet i SMS w UE, w tym funkcja Connect: Taryfa może być używana na maksymalnie 10 urządzeniach jednocześnie Minimalny okres 24-miesięczny, 1-miesięczny okres wypowiedzenia Objętość danych wzrasta automatycznie co roku 10 GB jakiś

Samsung Galaxy Z Flip 3 z umową o2: Dlatego oferta jest tego warta

Koszty pakietu taryfowego w skrócie

Opłata podstawowa (miesięczny)
29,99 euro

dodatkowa opłata (raz, na początku umowy) 79 euro

opłata za połączenie (jednorazowo, na początku umowy) 0 euro

Wysyłka (jednorazowo) 0 euro

Całkowity koszt po 24 miesiącach
(w przypadku wypowiedzenia z końcem minimalnego okresu umowy,
miesięczny i doliczane jednorazowe koszty)
798,76 Euro

wartości urządzenia
(aktualne najlepsze ceny online według idealo.de) 680 euro (telefon komórkowy) + 180 euro (smartwatch)

efektywna taryfa kosztowa
(Całkowite koszty minus wartości urządzeń) -61,24 euro

Efektywna taryfa kosztowa na miesiąc
-2,55 euro

Zobacz ofertę

Według porównania cen idealnego, Samsung Galaxy Z Flip 3 (128 GB) kosztuje obecnie co najmniej 680 euro, podczas gdy Galaxy Watch Classic (42 mm) kosztuje około 180 euro. Dostajesz przyciągający wzrok składany smartfon ze smartwatchem z taryfą 40 GB 5G od o2 taniej niż bez. Absolutna oferta hitów, która jest jednak bardzo ograniczona. Na stanie pozostało tylko kilka urządzeń.

Kalkulacja z niską ceną działa tylko wtedy, gdy anulujesz na koniec minimalnego okresu. Jeśli o tym zapomnisz, umowa nie zostanie przedłużona o kolejny rok, ale można ją wypowiedzieć co miesiąc ze skutkiem natychmiastowym.

Zobacz ofertę w MediaMarkt

Samsung Galaxy Z Flip 3 może to zrobić

Samsung Galaxy Z Flip 3 ma po rozłożeniu ekran o przekątnej 6,7 cala. Posiada również przeprojektowany przedni wyświetlacz o przekątnej 1,9 cala, który jest teraz czterokrotnie większy niż jego poprzednik. Z jego 8 GB pamięci RAM128 GB pamięci wewnętrznej i Procesor Snapdragon 888 Dzięki 8 rdzeniom i częstotliwości do 2,84 GHz Flip 3 zapewnia więcej niż wystarczającą moc do wymagających zastosowań wszelkiego rodzaju.Wykazało to również nasz test Flip 3. Dodatkowo urządzenie można wybrać w 4 różnych kolorach.

Nie chcesz przegapić nowych wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i poradników? Śledź nas na Facebooku (GIGA Tech, GIGA Games) lub Twitterze (GIGA Tech, GIGA Games).

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech