MediaMarkt: Samsung Galaxy Z Flip 3 5G prawie za darmo w najwyższej cenie

MediaMarkt: Samsung Galaxy Z Flip 3 5G prawie za darmo w najwyższej cenie

Jeśli celujesz w Galaxy Z Flip 3, powinieneś obecnie odwiedzić MediaMarkt. Można tam dostać składany smartfon Samsung, w tym Galaxy Buds 2 i specjalną taryfę w absolutnie okazyjnej cenie. Przeliczyliśmy ofertę i ujawniliśmy, dlaczego warto.

MediaMarkt: Galaxy Z Flip 3 + Buds 2 w tanim pakiecie taryfowym

Nowe składane Sasmung 4. generacji prawie nie zostały wprowadzone, gdy ceny poprzedników już spadają. w Rynek mediów czy możesz to zrobić? Galaxy Z Klapki 3 5G (128 GB) w tym taryfa „o2 Grow” za jedyne 79 EUR dopłaty i 29,99 EUR miesięcznie (patrz oferta w MediaMarkt). W promocji Galaxy Buds 2 otrzymujesz również za darmo. Koszty wysyłki i cena połączenia są eliminowane. Stawka rocznicowa od o2 obejmuje 40 GB limitu danych LTE/5Gryczałt Allnet/SMS i 20 lat Rocznie 10 GB za darmo na górze, dzięki czemu miesięcznie otrzymasz 240 GB. Dodatkowo funkcja Connect umożliwia korzystanie z taryfy na maksymalnie 10 kartach SIM jednocześnie.

Zobacz ofertę w MediaMarkt

Jeśli flirtujesz z kompaktowym składanym smartfonem Samsunga, możesz zabrać ze sobą naprawdę dobrą ofertę, ponieważ „o2 Grow” kosztuje 29,99 euro miesięcznie bez smartfona!

Szczegóły taryfy na pierwszy rzut oka

Sieć: o2Taryfa: Rozwijaj się40 GB LTE/5G– Objętość danych (maks. 300 MBit/s) Allnet i SMS w roamingu płaskim UE Funkcja Connect: Taryfa może być używana na maksymalnie 10 urządzeniach jednocześnie Minimalny okres 24 miesięcy, okres wypowiedzenia 1 miesiąc Ilość danych zwiększa się automatycznie co roku 10 GB jakiś

Samsung Galaxy Z Flip 3 z umową o2: Dlatego oferta jest tego warta

Koszty pakietu taryfowego w skrócieOpłata podstawowa (miesięczny)29,99 eurododatkowa opłata (raz, na początku umowy) 79 euroopłata za połączenie (jednorazowo, na początku umowy)0 euroWysyłka (jednorazowo)0 euroCałkowity koszt po 24 miesiącach
(w przypadku wypowiedzenia z końcem minimalnego okresu umowy,
miesięczny i dodane jednorazowe koszty)798,76 Eurowartości urządzenia
(aktualne najlepsze ceny online według idealo.de)619 euro (telefon komórkowy) + 70 euro (słuchawki)efektywna taryfa kosztowa
(Całkowite koszty pomniejszone o wartości urządzeń) 109,76 euroEfektywna taryfa kosztowa na miesiąc4,57 euroZobacz ofertę

Według porównania cen idealnego, Samsung Galaxy Z Flip 3 (128 GB) kosztuje obecnie co najmniej 619 euro, podczas gdy Galaxy Buds 2 kosztują około 70 euro. Jeśli odejmiecie te wartości od całkowitych kosztów pakietu taryfowego przez minimalny okres 24 miesięcy, 109,76 euro pozostanie w czystych kosztach taryfowych. Odpowiada to 4,57 euro miesięcznie – bardzo niska cena za zryczałtowaną stawkę Allnet i SMS z objętością danych 40 GB 5G!

Kalkulacja z niską ceną działa tylko wtedy, gdy anulujesz na koniec minimalnego okresu. Jeśli o tym zapomnisz, umowa nie zostanie przedłużona o kolejny rok, ale można ją wypowiedzieć co miesiąc ze skutkiem natychmiastowym.

Zobacz ofertę w MediaMarkt

Samsung Galaxy Z Flip 3 może to zrobić

Samsung Galaxy Z Flip 3 ma po rozłożeniu ekran o przekątnej 6,7 cala. Posiada również przeprojektowany przedni wyświetlacz o przekątnej 1,9 cala, który jest teraz czterokrotnie większy niż jego poprzednik. Z jego 8 GB pamięci RAM128 GB pamięci wewnętrznej i Procesor Snapdragon 888 Dzięki 8 rdzeniom i częstotliwości do 2,84 GHz Flip 3 zapewnia więcej niż wystarczającą moc do wymagających zastosowań wszelkiego rodzaju.Wykazało to również nasz test Flip 3. Dodatkowo urządzenie można wybrać w 4 różnych kolorach.

Chociaż następca, Galaxy Z Flip 4, można już zamawiać w przedsprzedaży, różnice w stosunku do Flipa 3 są stosunkowo niewielkie, dzięki czemu poprzednik oferuje obecnie jeszcze lepszy stosunek jakości do ceny.

Nie chcesz przegapić nowych wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i poradników? Śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech