MacBook Air (M2) w obniżce cen: notebook Apple na Amazon w świetnej cenie

MacBook Air (M2) w obniżce cen: notebook Apple na Amazon w świetnej cenie

Apple niedawno wprowadziło na rynek nowego MacBooka Air z chipem M2 i po kilku miesiącach obecności na rynku ceny spadają. Teraz możesz kupić model podstawowy z 8 GB pamięci RAM i 256 GB pamięci wewnętrznej znacznie taniej bezpośrednio od Amazon.

MacBook Air (M2) w obniżce ceny

Aktualizacja z 27 września 2023 r.: W Amazon otrzymasz MacBooka Air (M2) z 8 GB pamięci RAM i 256 GB pamięci za jedyne 987,39 euro (zobacz na Amazonie). W porównaniu cen trzeba zapłacić prawie 1040 euro.

Laptop Apple MacBook Air 2022 z chipem M2: 13,6-calowy wyświetlacz Liquid Retina, 8 GB RAM, 256 GB SSD Speicher

Teraz cena może być wyższa. Cena na dzień 27.09.2023 godz. 10:48

Używam MacBooka Air (M2) z 8 GB RAM. W życiu codziennym wszystko układa się bardzo dobrze. 8 GB RAM osiąga swoje granice tylko w przypadku edycji zdjęć lub edycji wideo. Ale MacBook Air (M2) jest idealny do normalnego, codziennego użytku.

Oryginalny artykuł:

Apple zaprezentowało zupełnie nowy notebook z MacBookiem Air (M2). Został znacznie przeprojektowany wizualnie, ma na pokładzie nowy procesor M2 i wiele świetnych gadżetów, takich jak połączenie MagSafe, które zapewne znasz już wcześniej. Ceny znacznie wzrosły również w Niemczech. Ale to nie ma znaczenia, ponieważ Galaxus jest pierwszym sprzedawcą, który zaoferował znaczne zniżki. Wersja z Można tam dostać 8 GB RAM i 256 GB pamięci wewnętrznej za 1383,08 euro (spójrz na Galaxusa). W Apple trzeba zapłacić 1499 euro.

Obecnie w sklepie Galaxus można kupić nowego MacBooka Air (M2) bardzo tanio. (Źródło obrazu: GIGA)

Jeśli zależy nam na mocniejszej wersji z 10 rdzeniami graficznymi i 512 GB pamięci wewnętrznej, za nowego MacBooka Air (M2) od Apple’a trzeba zwykle zapłacić 1849 euro. Galaxus chce za to jedynie 1703,86 euro (spójrz na Galaxusa). Do wyboru są różne kolory.

Wada? Musisz poczekać. Apple dostarczy nowe MacBooki w lipcu 2022 roku, ale nie podaje jeszcze konkretnej daty. Galaxus podaje termin dostawy od 24 sierpnia do 7 września. Całkiem możliwe, że jest to późniejszy termin, ponieważ Apple nie rozpoczął jeszcze dostaw. Więc mogłoby być też szybciej. W najgorszym przypadku poczekasz kilka tygodni i zaoszczędzisz dużo pieniędzy.

Co sprawia, że ​​MacBook Air (M2) jest tak wyjątkowy?

MacBook Air 2022: Wszystkie informacje na temat nowego notebooka Apple

MacBook Air 2022: Wszystkie informacje na temat nowego notebooka Apple

W przeciwieństwie do nowego MacBooka Pro (M2), Apple ma to MacBook Air (M2) całkowicie przeprojektowany. Otrzymujesz zupełnie nową obudowę w dodatkowych kolorach, znacznie lepszy wyświetlacz o przekątnej ekranu 13,6 cala, który powinien być czytelny nawet na zewnątrz, kamerę o wyższej rozdzielczości 1080p, wspomniane już powyżej złącze MagSafe, dzięki czemu możesz osiągać czasy działania do 18 godzin.

Pierwsze wrażenia z MacBooka Air (M2) były całkiem niezłe, bo przy tym modelu naprawdę widać, że Apple bardzo się zmieniło. MacBook Pro (M2) jest wyraźnie w niekorzystnej sytuacji. Procesor M2 jest oczywiście również nieco szybszy niż układ M1. Niemniej jednak warto zastanowić się, czy wysoka dopłata rzeczywiście jest dla Ciebie tego warta, gdyż MacBook Air (M1) jest obecnie w ofercie bardzo tanio.

Nie chcesz przegapić kolejnych aktualności ze świata technologii, gier i popkultury? Brak aktualnych testów i poradników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech