Darmowe aplikacje do liczenia kalorii: najlepsze narzędzia do śledzenia kalorii na Androida i iOS

Darmowe aplikacje do liczenia kalorii: najlepsze narzędzia do śledzenia kalorii na Androida i iOS

Jeśli chcesz śledzić, ile spożywasz kalorii, na przykład dlatego, że chcesz schudnąć, możesz to bardzo łatwo zrobić dzięki bezpłatnej aplikacji do liczenia kalorii na smartfonie. W następnym artykule przedstawimy Ci najlepsze z tych trackerów kalorii dla Androida i iOS.

Jeśli chcesz schudnąć, nieuchronnie będziesz musiał spożywać więcej kalorii niż spożywasz. Podstawowa przemiana materii kalorii zależy od masy ciała i masy mięśniowej. Możesz mieć wpływ na to, ile dodatkowych kalorii spalisz podczas ćwiczeń i ile kalorii spożyjesz. Pomogą Ci w tym aplikacje liczące spożycie kalorii. Niektóre z najlepszych darmowych Aplikacje do liczenia kalorii przygotowaliśmy dla Ciebie.

MyFitnessPal: narzędzie do śledzenia kalorii

MójFitnessPal posiada bazę danych zawierającą ponad 6 milionów produktów spożywczych i dostępnych jest sugestii dotyczących ponad 350 ćwiczeń fitness. Aplikacja udostępnia także dziennik odżywiania i treningów oraz tabelę wagi.

Aplikacja zapisuje Twoje posiłki i zapamiętuje często spożywane potrawy. Ponadto MyFitnessPal zawiera sugestie przepisów i umożliwia tworzenie własnych przepisów. Jest też skaner kodów kreskowych i możesz dzielić się swoimi sukcesami z przyjaciółmi. Wreszcie aplikację można połączyć między innymi z Garmin Connect i Google Fit.

Możesz pobrać MyFitnessPal na Androida i iOS tutaj:

MyFitnessPal: śledzenie kalorii

MyFitnessPal, Inc.

MyFitnessPal: śledzenie kaloriiMyFitnessPal: śledzenie kalorii

MyFitnessPal, Inc.

Lifesum: Zdrowe odżywianie

Aplikacja Die Suma życia jest szczególnie łatwy w obsłudze i nie wymaga żadnych reklam. Najpierw tworzysz profil zdrowotny i wyznaczasz osobisty cel (schudnąć, żyć zdrowiej lub przybrać na wadze). Po wprowadzeniu pożądanej wagi Lifesum wyświetli Twoje dzienne zapotrzebowanie kaloryczne.

Lifesum zawiera także dziennik żywności z funkcją przypomnień i przepisami. Aplikacja pokazuje Twoje osiągnięcia celu na przestrzeni tygodni, chociaż Twój osobisty cel można oczywiście również dostosować. Można również wprowadzić czasy treningów i zużycie wody.

Aplikacja Lifesum zawiera również skaner kodów kreskowych i udostępnia statystyki historii masy ciała, zmiany masy ciała oraz kalkulator BMI. W wersji płatnej możesz także połączyć aplikację m.in. z Fitbit, Google Fit i S Health.

Aplikację Lifesum możesz pobrać tutaj:

Lifesum: Zdrowe odżywianieLifesum: Zdrowe odżywianie

Suma życia

Lifesum: Zdrowe odżywianieLifesum: Zdrowe odżywianie

Lifesum AB

Licznik kalorii od Fat Secret

Na Gruby sekret to narzędzie do śledzenia składników odżywczych z dziennikiem odżywiania i treningu. Aplikacja zawiera również bazę danych żywności, w tym dania z restauracji i rozpoznawanie zdjęć posiłków.

Wykresy pokazują, ile kalorii spożyłeś podczas posiłków, a spożyte produkty możesz wpisać za pomocą wyszukiwarki lub skanera kodów kreskowych. Możesz także szybko sprawdzić spożycie kalorii, korzystając z widżetu zawartego w Fat Secret. W dołączonym dzienniku masz możliwość zapisywania sesji sportowych i snu.

Do aplikacji możesz zalogować się za pomocą konta Google lub Facebook. Fat Secret ma aktywną społeczność, która wymienia pomysły i wspiera się nawzajem. W zestawie znajduje się także notatnik, w którym możesz przechowywać własne notatki. Możesz także synchronizować Fat Secret z Google Fit, Samsung Health i Fitbit.

Fat Secret jest dostępny na Androida i iOS:

Licznik kalorii od FatSecretLicznik kalorii od FatSecret

Gruby Sekret

Licznik kalorii od FatSecretLicznik kalorii od FatSecret

Gruby Sekret

Yazio: Licznik kalorii i post

Dzięki aplikacji do liczenia kalorii Yazio możesz ustawić swoje cele żywieniowe i udokumentować swoje postępy. Aplikacja w przejrzysty sposób prezentuje dane dotyczące Twojego bilansu kalorycznego, wartości odżywczych i ćwiczeń. Yazio zawiera także skaner kodów kreskowych żywności i jest kompatybilna z Fitbit, Garmin i Samsung Health.

Oprócz darmowej wersji Yazio dostępna jest płatna wersja Pro, która zawiera m.in. plany żywieniowe oraz bazę przepisów.

Możesz pobrać Yazio na Androida i iOS tutaj:

YAZIO: Licznik kalorii i postYAZIO: Licznik kalorii i post

KŁAMLIWY

YAZIO: Licznik kalorii i dietaYAZIO: Licznik kalorii i dieta

KŁAMLIWY

GIGA poleca

Więcej ciekawych artykułów

Nie chcesz przegapić kolejnych aktualności ze świata technologii, gier i popkultury? Brak aktualnych testów i poradników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android