Lord of the Lost: For Germany z „Blood & Glitter” na ESC 2023

Lord of the Lost: For Germany z „Blood & Glitter” na ESC 2023

Zespół Lord of the Lost będzie reprezentował Niemcy na Konkursie Piosenki Eurowizji 13 maja 2023 roku. Tutaj znajdziesz wszystkie ważne informacje o grupie.

Czy jest Pan Zagubionych?

Zespół powstał w Hamburgu w 2007 roku i składa się z Chrisa Harmsa (wokal i gitara), Pi Stoffersa (gitara), Klaasa Helmecke (bas), Gareda Dirge’a (różne instrumenty) i Niklasa Kahla (perkusja). „Blood & Glitter” to jej dziesiąty album studyjny i udało jej się go nagrać wkrótce po publikacji na początku 2023 roku na pierwszym miejscu niemieckich list przebojów,
chociaż lub właśnie dlatego, że wcześniej nie był to duży temat. W komunikacie prasowym wydanym przez wytwórnię Napalm Records, Chris Harms krytykuje obecny szum medialny wokół nowych albumów, z kilkoma piosenkami wydanymi z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem. Jego zdaniem oznacza to, że traci się wiele z tego, co sprawia, że ​​słucha się nowego utworu po raz pierwszy. Nie znacie jeszcze naszej piosenki ESC? Zobacz teledysk do utworu „Blood & Glitter”:

Jaki rodzaj muzyki tworzy Lord of the Lost?

Lord of the Lost zaimponował w eliminacjach do tegorocznego ESC i będzie reprezentował Niemcy piosenką „Blood & Glitter” z albumu o tej samej nazwie w Liverpoolu. Muzycznie są najprawdopodobniej w Gatunek ciemnego rocka, jednak ich piosenki wykazują wpływy z innych kierunków, takich jak glam, wave, pop i metal. Z niemal wszystkimi swoimi albumami zespół już w przeszłości plasował się na listach przebojów, a album „Judas”, który ukazał się w 2021 roku, uplasował się nawet na drugim miejscu. Swój sukces zawdzięczają więc nie tylko niedawno wygranej rundzie wstępnej ESC. Jeśli interesuje Cię, co inne kraje mają do zaoferowania, w naszym zestawieniu znajdziesz wszystkich uczestników i ich piosenki. Podsumowaliśmy również, jak można kupić bilety na to wydarzenie.

Lord of the Lost: Iron Maiden dla fanów

Fani metalu znają już Lord of the Lost, między innymi dlatego, że członkowie legendarnych angielskich legend heavy metalu Iron Maiden są zagorzałymi fanami. Basista zespołu, Steve Harris, w jednym z wywiadów pochwalił ich niemieckich kolegów, określając ich najnowszy album jako „genialny”. Iron Maiden uczyniło Lord of the Lost swoim supportem, co sprawiło, że Niemcy machali głowami w 2022 roku, nawet za granicą. W 2023 roku ponownie będą zagrażać bezpieczeństwu scen ze znanym na całym świecie metalowym zespołem Iron Maiden.

Powszechnie wiadomo, że gusta są różnorodne. W naszym filmie przedstawiamy artystów odnoszących największe sukcesy w Niemczech:

Poszukiwany jako Lord of the Lost

Zebraliśmy najważniejsze informacje o zespole w profilu, aby dać Ci przegląd.

Pochodzenie: Hamburg Rok założenia: 2007 Gatunek: Dark Rock z wpływami Glam i Metal Obecny skład: Chris Harms, Pi Stoffers, Klaas Kelmecke, Gared Dirge, Niklas Kahl Byli członkowie: Any Wayst, Sebsta Lindström, Sensai, Tobias Mertens, Christian Schellhorn, Borislav Crnogorac

GIGA poleca

Inne rekomendacje wydarzeń

Nie chcesz przegapić więcej wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i przewodników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech