Krakers Samsunga: Galaxy Z Flip 3 taniej w pakiecie taryfowym niż bez

Krakers Samsunga: Galaxy Z Flip 3 taniej w pakiecie taryfowym niż bez

Jeśli szukacie stylowego, składanego smartfona od Samsunga, powinniście rzucić okiem na Sparhandy. Tam Galaxy Z Flip 3 można dostać w dobrej taryfie w sieci o2 skutecznie taniej niż kupowanie go pojedynczo. Przeliczyliśmy ofertę i zdradziliśmy, dlaczego warto.

Galaxy Z Flip 3 w taniej taryfie w Sparhandy

Ledwie zaprezentowano nowe składane Samsungi 4. generacji, gdy ceny poprzedników już spadały. w oszczędny czy możesz to zrobić obecnie Galaxy Z Flip 3 5G (128 GB), w tym taryfa „Blue All-in M” za jedyne 4,95 EUR dopłaty, 39,99 EUR za połączenie i 19,99 EUR miesięcznie (zobacz ofertę na Sparhandy). Koszty wysyłki nie są naliczane. Taryfa o2 obejmuje 12 GB wolumenu danych LTE oraz ryczałtową stawkę Allnet/SMS.

Zobacz ofertę w Sparhandy

Szczegóły taryfy w skrócie

Sieć: o2Taryfa: niebieski all-in M12 GB LTE– Ilość danych (maks. 50 MBit/s) Allnet i SMS Flat Roaming UE w cenie Minimalny okres 24 miesięcy, okres wypowiedzenia 1 miesiąc

Samsung Galaxy Z Flip 3 z umową o2: Dlatego oferta jest tego warta

Koszty pakietu taryfowego w skrócieOpłata podstawowa (miesięczny)19,99 Eurododatkowa opłata (jednorazowo, na początku umowy) 4,95 euroopłata za połączenie (jednorazowo, na początku umowy) 39,99 euroWysyłka (jednorazowo) 0 euroCałkowity koszt po 24 miesiącach
(w przypadku rozwiązania umowy z końcem minimalnego okresu obowiązywania umowy,
miesięczny i dodane koszty jednorazowe)524,70 Eurowartość urządzenia
(aktualna najlepsza cena online według idealo.de) 579 euroefektywna taryfa kosztowa
(Koszty całkowite pomniejszone o wartość urządzenia) – 54,30 euroEfektywna taryfa kosztowa miesięcznie-2,26 EuroZobacz ofertę

Według porównania cenowego idealo Samsung Galaxy Z Flip 3 (128 GB) kosztuje obecnie co najmniej 579 euro. Jeśli tę wartość odejmie się od całkowitych kosztów pakietu taryfowego przez minimalny okres 24 miesięcy, pozostają czyste koszty taryfowe w wysokości -54,30 euro. Otrzymasz więc smartfona taniej niż kupując go osobno, a taryfa ze zryczałtowaną taryfą obejmującą całą sieć i SMS z 12 GB wolumenu danych jest dostępna bezpłatnie.

Kalkulacja z niską ceną działa tylko wtedy, gdy anulujesz pod koniec minimalnego okresu. Jeśli o tym zapomnisz, umowa nie zostanie przedłużona o kolejny rok, ale może zostać rozwiązana co miesiąc ze skutkiem natychmiastowym.

Zobacz ofertę w Sparhandy

Samsung Galaxy Z Flip 3 to potrafi

Samsung Galaxy Z Flip 3 ma po rozłożeniu ekran o przekątnej 6,7 cala. Posiada również przeprojektowany przedni wyświetlacz o przekątnej 1,9 cala, który jest teraz cztery razy większy niż jego poprzednik. Z jego 8GB RAMu128 GB pamięci wewnętrznej i Procesor Snapdragon 888 Dzięki 8 rdzeniom i taktowaniu do 2,84 GHz, Flip 3 zapewnia więcej niż wystarczającą moc do wymagających aplikacji wszelkiego rodzaju.Zostało to również pokazane w naszym teście Flip 3. Dodatkowo urządzenie można wybrać w 4 różnych kolorach.

Chociaż następcę, Galaxy Z Flip 4, można już zamawiać w przedsprzedaży, różnice w stosunku do Flip 3 są stosunkowo niewielkie, dzięki czemu poprzednik oferuje obecnie jeszcze lepszy stosunek jakości do ceny.

Nie chcesz przegapić więcej wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i przewodników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech