Konto czekowe 1822direkt: 2% odsetek od pieniędzy na połączenia i premia w wysokości 25 €

Konto czekowe 1822direkt: 2% odsetek od pieniędzy na połączenia i premia w wysokości 25 €

Szukasz nowego konta czekowego? Gdy otworzysz konto w filii banku oszczędnościowego 1822direkt, otrzymasz premię w wysokości 25 euro i oprocentowanie w wysokości 2 procent od pieniędzy na wezwanie. Przyjrzeliśmy się bliżej temu, co oferuje i co jeszcze ma do zaoferowania.

25 euro premii dla nowych klientów + 2% odsetek od pieniędzy na rozmowy z rachunkiem bieżącym 1822direkt

Rachunek bieżący 1822mobile frankfurckiej spółki zależnej 1822direkt-Bank jest rachunkiem wyłącznie mobilnym. Oznacza to, że możesz łatwo wykonać wszystkie czynności związane z Twoim kontem (lub rachunkami) za pomocą odpowiedniej aplikacji. Aplikacja informuje Cię za każdym razem, gdy przeprowadzana jest transakcja bankowa – dzięki czemu zawsze jesteś na bieżąco. Jeśli korzystasz z kilku banków, możesz zarządzać nimi wszystkimi razem w aplikacji mobilnej 1822.

Dzięki 1822direkt jest mobilny Konto czekowe za darmo, o ile ma miesięczny wpływ gotówkowy w wysokości 0,01 euro – więc całkiem wykonalne. Dla nowych klientów jest nawet Kredyt startowy 25 euro (Patrz oferta bezpośrednio pod numerem 1822). Warunki do tego są takie do 4.04.2023r wniosek o konto został wygenerowany i przez 31.07.2023 co najmniej trzy miesięczne płatności w łącznej wysokości co najmniej 1000 euro (pensja, pensja, emerytura, pensja, BAföG) są wpłacane na nowy rachunek bieżący.

Dla nowych klientów każdy rachunek bieżący automatycznie również rachunek pieniężny z oprocentowaniem w wysokości 2 procent rocznie otwierany. Specjalne oprocentowanie obowiązuje przez 6 miesięcy od otwarcia rachunku dla kwoty inwestycji do 100 000 euro.

Więcej bonusów pomachaj, jeśli polecisz znajomym – jeśli ci się uda, otrzymasz kolejne 100 euro. Nawiasem mówiąc, zarządzanie kontem jest zasadniczo bezpłatne dla klientów w wieku poniżej 27 lat.

Zobacz ofertę na 1822bezpośrednio

Na pierwszy plan wysuwają się proste, zbliżeniowe i bezpieczne płatności Apple Pay jak również Google Pay są obsługiwane. Możesz skorzystać z niedrogiej karty Sparkasse (6 euro rocznie) lub direct 1822Karta kredytowa użyj którego przy pierwszym zamówieniu w 1. roku bezpłatnie Jest.

Kto nadal lubi kontynuować Gotówka obejmuje również zastosowania: Konto obejmuje cztery bezpłatne wypłaty z bankomatów Sparkasse na terenie Niemiec. Ponadto w wielu supermarketach, takich jak Lidl, REWE, dm-Drogeriemarkt itp., istnieje bezpłatna obsługa gotówkowa. Tutaj możesz bezpłatnie wypłacić gotówkę od wartości zakupu 5 euro.

Najważniejsze szczegóły oferty w skrócie:

Darmowe mobilne konto bieżące (od 0,01 euro miesięcznych wpływów) Bonus 25 euro dla nowych klientów (wymagania) Płać za pomocą Apple Pay lub Google Pay Sparkassen-Card za 6 euro rocznie Cztery bezpłatne wypłaty w bankomatach Sparkasse w Niemczech Bezpłatne wypłaty gotówki w wielu niemieckich supermarkety Konto pieniężne na telefon z oprocentowaniem 2% rocznie przez 6 miesięcy Do 100 euro premii za udaną rekomendację

Dla kogo warto skorzystać z oferty 1822direkt?

Rachunek bieżący w 1822mobile ma wiele zalet w porównaniu z klasycznymi kontami. Przede wszystkim konto jest w dużej mierze darmowe – przy minimalnym wpisie na konto miesięcznie, opłaty są już zniesione. Konto jest założone szybko i bez papieru. Po wprowadzeniu swoich danych osobowych potwierdzasz swoją tożsamość online za pomocą wideoczatu, a następnie otrzymujesz dane dostępowe oraz link do aktywacji bankowości internetowej – szybko i łatwo.

Jesteś elastyczny w wyborze preferowanej metody płatności i możesz korzystać z płatności zbliżeniowych lub opcji gotówkowych. Jedna wada: jeśli chcesz wpłacić gotówkę, nadal musisz udać się do oddziału banku i zrobić to na miejscu. Mogą tam być jeszcze opłaty. Jeśli jednak masz inne konto bankowe, możesz połączyć zalety swojego oddziału banku z prostą i wygodną bankowością 1822mobile.

Podsumowaliśmy inne darmowe rachunki bieżące – z wypłatą wynagrodzenia i bez – dla porównania tutaj:

Nie chcesz przegapić więcej wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i przewodników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech