Konsola do umowy na telefon komórkowy: PS5, Switch i Xbox – to najlepsze oferty lutego

Konsola do umowy na telefon komórkowy: PS5, Switch i Xbox – to najlepsze oferty lutego

Każdy, kto ma już dobry telefon komórkowy i wolałby dostać konsolę z nową umową, znajdzie to, czego szuka u wielu dostawców. Tutaj podsumowaliśmy najlepsze obecnie oferty taryf na telefony komórkowe z PS5, Nintendo Switch i Xbox.

PS5 I Xbox Series X wyprzedane czy za drogie? Przełącz OLED wszędzie za drogo? Brak chipów zauważalny jest także na rynku konsolowym. Ale nie musisz rozpaczać, ponieważ jeśli jednocześnie szukasz taryfy na telefon komórkowy, możesz ją uzyskać od wielu dostawców Konsola jako bonus do umowy na telefon komórkowy w sieci Telekom, Vodafone jak również o2 zdobądź go i oszczędzaj pieniądze w tym samym czasie. Przyjrzeliśmy się bardzo uważnie ofertom, obliczyliśmy wszystkie koszty i poniżej przedstawiamy te, które uważamy za najlepsze. Należy jednak pamiętać, że pakiety taryfowe konsoli mogą również szybko się wyprzedać.

Sony PlayStation 5 z umową na telefon komórkowy za efektywnie 11 euro

Upragniona konsola jest obecnie znacznie bardziej dostępna niż w ostatnich miesiącach (sprawdź dostępność tutaj). Umowy na telefony komórkowe z PS5 są ponownie dostępne w obfitości. Ta umowa jest matematycznie najbardziej opłacalna:

Flymobile: PS5 z umową na telefon komórkowy w sieci o2

We Flymobile otrzymujesz obecnie taryfę telefonii komórkowej z 26 GB wolumenu danych, PS5 i drugim kontrolerem jako bonus, który może zostać dostarczony natychmiast (zobacz ofertę we Flymobile). Dla Umowa na telefon komórkowy „Ay Allnet Plus”. zapłać jej 34,98 euro miesięcznie plus jednorazowa opłata 104,99 euro za dodatkową płatność i wysyłkę. Nie ma opłaty za połączenie.

Do oferty w taryfie Flymobile: 26 GB LTE (maks. 25 Mbit/s) i Allnet-Flat im o2Sieć Minimalny okres 24 miesiące, 1 miesiąc okresu wypowiedzenia Koszty: 34,98 euro miesięcznie + jednorazowa dopłata 104,99 euro = 944,51 Euro Całkowite koszty po 24 miesiącach Aktualna najlepsza cena online według idealo.de dla: PS5: 619 euro i kontrolera: 61 euro z wysyłką Koszty efektywnej taryfy: 944,51 euro – 680 euro = 264,51 euro (odpowiada 11,02 Euro w miesiącu)

PS5 z “E jak w prostym” kontrakcie na prąd

U dostawcy energii elektrycznej „E wie einfach”, spółki zależnej E.ON zajmującej się zniżkami na energię elektryczną, mają Państwo obecnie możliwość uzyskania PlayStation 5 (Disc Edition) z kredytem PlayStation Plus w wysokości 60 euro jako dodatek do taryfy elektrycznej (zobacz ofertę na E, aby uzyskać łatwy dostęp). Oprócz stałych kosztów taryfy (miesięczna cena podstawowa + cena za zużytą kWh) obowiązuje jednorazowa dopłata w wysokości 559,99 euro.

Nintendo Switch OLED z umową na telefon komórkowy

W firmie Logitel jest dobry pakiet z Nintendo Switch OLED powierzchniowe (zobacz ofertę w Logitel). Odnowiona konsola Switch z wyświetlaczem OLED zapewnia mi „otelo Allnet-Flat Classic„-Taryfa po obniżonej cenie. Jest na to jeden Kupon Amazon o wartości 40 euro. Cena wysyłki i połączenia jest bezpłatna.

Stawki: 20 GB LTE (max. 50 Mbit/s) i Allnet-/SMS-Flat w sieci Vodafone kosztuje: 19,99 euro miesięcznie + jednorazowa dopłata 1 euro = 486,75 Euro Całkowite koszty po 24 miesiącach Aktualna najlepsza cena online według idealo.de dla Switch OLED: 317 euro Zwrot opłaty za połączenie za pośrednictwem aplikacji Otelo Efektywne koszty taryfy: 486,75 euro – 317 euro – 40 euro (voucher) = 129,75 euro (odpowiada Do 5,41 Euro w miesiącu)

Czy potrzebujesz alternatywy z większą ilością danych? Wtedy wszystkie informacje o ofercie w sieci o2 uzyskasz tutaj:

Xbox Series X z umową na telefon komórkowy

Zdobądź Xbox Series X, w tym przereklamowane Hogwarts Legacy w Flymobile (zobacz ofertę we Flymobile).

Do oferty w taryfie Flymobile: 40 GB LTE (maks. 50 Mbit/s) i Allnet/SMS ryczałt im VodafoneSieć Minimalny okres 24 miesięcy, 1 miesiąc okresu wypowiedzenia Koszty: 29,99 euro miesięcznie + jednorazowo 154,99 euro za dodatkową opłatę i wysyłkę = 874,75 Euro Całkowite koszty po 24 miesiącach Aktualna najlepsza cena online według idealo.de: Za konsolę: 505 euro i za Hogwarts Legacy: 66 euro z wysyłką
10 euro premii za zmianę, gdy zabierzesz ze sobą swój numer telefonu
Rzeczywiste koszty taryfy: 874,75 euro – 505 euro – 66 euro – 10 euro premii = 293,75 euro (odpowiada 12,24 euro miesięcznie)

Xbox Series S z umową na telefon komórkowy

Jeśli szukasz nie tylko aktualnej konsoli Microsoft, ale możesz również skorzystać z taryfy na telefon komórkowy, masz obecnie okazję szczególnie tanio trafić w MediaMarkt (zobacz ofertę w MediaMarkt).

Do oferty w taryfie MediaMarkt: 11 GB LTE (maks. 50 Mbit/s) i Allnet/SMS ryczałt im o2Sieć Minimalny okres 24 miesięcy, 1 miesiąc okresu wypowiedzenia Koszty: 12,99 euro miesięcznie + jednorazowo 47,93 euro za dopłatę, cenę połączenia i wysyłkę = 359,69 Euro Całkowity koszt po 24 miesiącach Aktualna najlepsza cena konsoli według idealo.de: 250 euro
30 euro premii za zmianę, gdy zabierzesz ze sobą swój numer telefonu
Rzeczywiste koszty taryfy: 359,69 euro – 250 euro – 30 euro premii = 79,69 euro (odpowiada 3,32 euro miesięcznie)

Która konsola jest lepsza: Xbox Series X czy PS5? Dowiedz się w tym skrócie Wideo:

Ogłoszenie: Kalkulacje z niskimi cenami opłacają się tylko wtedy, gdy anulujesz pod koniec minimalnego okresu obowiązywania umowy. Jeśli o tym zapomnisz, umowa nie zostanie przedłużona o kolejny rok, ale można ją co miesiąc anulować.

Nie chcesz przegapić więcej wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i przewodników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech