Konkluzja w Bawarii: to niemieckie miasto ma najgorszych kierowców

Konkluzja w Bawarii: to niemieckie miasto ma najgorszych kierowców

Nikt nie nosi tego znaczka dobrowolnie. Czy zastanawiałeś się kiedyś, skąd tak naprawdę biorą się najgorsi kierowcy? Pokazuje to nowe badanie.

Większość użytkowników dróg naturalnie uważa się za bardzo dobrych kierowców, ale zdecydowanie przecenia swoje umiejętności. W tym artykule dowiesz się, skąd pochodzą kierowcy, którzy przeceniają swoje możliwości do tego stopnia, że ​​znajdują się w gronie najgorszych kierowców w Niemczech. Aby artykuł nie był zbyt jednostronny, pochwalimy się także skąd pochodzą najlepsze i najbezpieczniejsze. Miłej zabawy podczas czytania.

Kierowcy są znani ze swojego stylu jazdy, i to nie tylko w Niemczech. Nasi koledzy z Kino.de przeprowadzili wywiady z dwoma „złymi chłopcami” Martinem Lawrence'em i Willem Smithem na temat niemieckich przekleństw samochodowych:

W tym mieście jeżdżą najgorsi kierowcy

Platforma fahrervergleich.de gromadzi statystyki dotyczące najgorszych kierowców w Niemczech. Do oceny wykorzystywane są oceny zachowań w ruchu drogowym, które użytkownicy dróg przekazali za pośrednictwem tej platformy. Niezależnie od tego, czy chodzi o zbyt szybką jazdę, brak bezpiecznej odległości i związane z tym tylne drzwi czy nielegalne parkowanie – wszystko to widać w statystykach, które na podstawie etykiety lokalizacji określają miasto z najgorszymi kierowcami. Ale z jakiego miasta pochodzą najgorsi?

Według platformy miasto z najgorszymi kierowcami znajduje się w południowo-zachodniej Bawarii – jest to Mindelheim w Unterallgäu z kodem lokalizacji MN. Umiejętności prowadzenia pojazdu oceniane są jako słabe (5,2). Mieszkańcy Mindelheim lubią szczególnie szybką jazdę i według statystyk są uważani za najgorszych kierowców w Niemczech. Aby mieszkańcy Mindelheim nie poczuli się urażeni: Kilonia, której mieszkańców cechuje także szybki styl jazdy, zajmuje drugie miejsce wśród najgorszych kierowców. Ludwigshafen w Nadrenii-Palatynacie może w końcu cieszyć się z trzeciego miejsca. W Ludwigshafen, podobnie jak w przypadku dwóch lepiej umiejscowionych samochodów, ludzie lubią naciskać pedał gazu i parkować nieprawidłowo.

OOONO Współkierowca nr 1 BlitzerwarnerOOONO Współkierowca nr 1 Blitzerwarner

OOONO Współkierowca nr 1 Blitzerwarner

Zamiast 49,95 euro sugerowana cena detaliczna: Ostrzega w czasie rzeczywistym o fotoradarach i niebezpieczeństwach w ruchu drogowym.

Teraz cena może być wyższa. Cena na dzień 1 stycznia 2024 r., godzina 23:54

Kliknij galerię zdjęć i dowiedz się, które kultowe samochody wkrótce będą dostępne w wersji elektrycznej:

Gdzie są najlepsi i najbezpieczniejsi kierowcy?

W tych samych statystykach, ale na górze tabeli, znajduje się dzielnica Tirschenreuth z kodem lokalizacji TIR. W powiecie, który również znajduje się w Bawarii, ale na wschodzie, kierowcy są bardzo ostrożni, hamują wcześnie i zachowują bezpieczną odległość. Ocena jest bardzo pozytywna – 2,1. Drugie i trzecie miejsce zajmują dwa bawarskie powiaty Weiden in der Oberpfalz (WEN) i Neustadt an der Waldnaab (NOWOŚĆ), które mogą liczyć na dobrą ocenę 2,2. W obu dzielnicach jazda jest przyjemna i uprzejma.

GIGA poleca

Więcej ciekawych artykułów

Nie chcesz przegapić kolejnych aktualności ze świata technologii, gier i popkultury? Brak aktualnych testów i poradników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech