Kiedy nadejdzie nowa aktualizacja gry FIFA 22 Mobile?

Kiedy nadejdzie nowa aktualizacja gry FIFA 22 Mobile?

Kiedy nadejdzie nowa aktualizacja gry FIFA 22 Mobile?

Źródło obrazu: Pexels

Seria gier FIFA na konsole i komputery od dziesięcioleci jest hitem. Każdego roku miliony ludzi na całym świecie gromadzą się w sklepach z elektroniką, aby kupić najnowszą wersję symulacji piłki nożnej. Jeśli zsumować sprzedaż detaliczną każdej edycji rocznej, FIFA by Electonic Arts jest bez wątpienia jedną z najbardziej udanych gier wideo wszech czasów .

Aby oddać sprawiedliwość konsumpcji gier wideo, która znacznie się zmieniła w ostatnich latach, FIFA Mobile pojawia się regularnie od kilku lat. Jest to uproszczona wersja gry wideo, która umożliwia granie na urządzeniu przenośnym. Premiera najnowszej aktualizacji do gry FIFA 22 Mobile jest obecnie nieuchronna.

Od kilku tygodni EA Sports drażni fanów nowymi informacjami o najnowszej aktualizacji. Aplikacja FIFA Mobile istnieje na rynku od 2015 roku i wraz z najnowszą aktualizacją powinna być lepsza niż kiedykolwiek. FIFA Mobile prawdopodobnie pozostanie grą samą w sobie. Ponieważ aplikacja towarzysząca FIFA 22, która umożliwia zarządzanie FIFA Ultimate Team w ruchu, została wydana we wrześniu, prawdopodobnie nie będzie dużego interfejsu między grą mobilną a FIFA 22.

Już ogłoszono, że w FIFA Mobile pojawią się cztery tryby rozgrywki. W trybie „head-to-head attack” musisz rozegrać ważne sytuacje ataku własnej drużyny, aby zebrać skrzynie z nagrodami. W „trybie kampanii” możesz rywalizować z graczami z całego świata. Istnieje również tryb head-to-head, w którym rozgrywane są dwie połowy po 2 minuty każda. Na koniec odbędą się wydarzenia ograniczone czasowo z wyjątkowymi nagrodami.

FIFA 22 na konsole i komputery została wydana 1 października. Ogólne recenzje nowej edycji są stosunkowo dobre, a początkowe obawy fanów zostały w dużej mierze rozwiane. Niemniej jednak gracze wciąż twierdzą, że nowa edycja jest tylko liftingiem starych i że EA Sports wyklucza klientów dzięki swojej mocy licencyjnej.

W przeciwieństwie do swojego starszego brata, FIFA 22 Mobile będzie nadal dostępna za darmo w App Store. Jeśli zależy ci na szybkim postępie, możesz przyspieszyć postępy w grze dzięki mikropłatnościom. Zgodnie z zapowiedziami EA, FIFA 22 Mobile otrzyma w nadchodzących tygodniach ważne aktualizacje przygotowujące do nadchodzącego sezonu. Zgodnie z oficjalnym komunikatem nie powinno to rozpocząć się przed grudniem.

Kiedy nadejdzie nowa aktualizacja gry FIFA 22 Mobile? po raz pierwszy pojawił się na Androidmag .

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech