Kiedy dzisiaj pojawi się post na mojej ulicy?

Kiedy dzisiaj pojawi się post na mojej ulicy?

Czasami z utęsknieniem czekasz na ważny list i chcesz w każdej chwili biec do skrzynki pocztowej. Czy możesz dowiedzieć się, o której godzinie codziennie doręczana jest poczta na Twojej ulicy?

Stały czas doręczenia poczty na poszczególnych ulicach nie ma żadnego. Nie możesz więc na przykład polegać na tym, że listonosz przychodzi codziennie do Twojej skrzynki pocztowej punktualnie o godzinie 12:00.

O której godzinie dostarcza Deutsche Post?

Zwykle listy są wysyłane przez Deutsche Post Poranek dostarczony. Nie można jednak podać dokładnego czasu na ulicę. Jest również całkiem możliwe, że listy trafiają do skrzynki pocztowej dopiero po porze lunchu. z okno czasu dostawy od 8:00 do 18:00 należy liczyć w dni powszednie. W niedziele poczta nie jest dostarczana.

Dokładny czas dostawy w Deutsche Post zależy od różnych czynników. Na przykład listonosz może korzystać z różnych pojazdów dostawczych w różne dni, w których różni się prędkość dostawy. Ogólny wolumen poczty wpływa również na czas potrzebny listonoszowi na jej dotarcie. Ponadto listonosz może codziennie inna trasa wybierz do dostawy. Niektóre listy można śledzić online:

Jeśli na poprzednich ulicach jest dużo listów do doręczenia, a nawet są rzeczy, które trzeba oddać osobiście przy drzwiach wejściowych, bo są za duże do skrzynki pocztowej lub zaksięgowano list polecony, listonosz zabierze dłużej niż zwykle.

Kiedy dzisiaj pojawi się post na mojej ulicy? Czy jest dokładny czas?

W przypadku zwiększonego zwolnienia chorobowego wśród pracowników Deutsche Post ciężar otwartych przesyłek spada na pozostałych pracowników. Nawet wtedy dostawa może się opóźnić, w końcu listonosz musi zabrać ze sobą więcej przesyłek i pewnie przebyć więcej dróg.

Z reguły listy dostarczane są przez Deutsche Post w ciągu 1 do 2 dni roboczych. Czasami można odnieść wrażenie, że Deutsche Post brak listów dostarczonych w poniedziałek, ponieważ skrzynka na listy jest stosunkowo często pusta na początku tygodnia. Nie wynika to jednak z faktu, że Deutsche Post nie działa, ale po prostu z charakteru przesyłek. Zwykle poczta z soboty jest dostarczana w poniedziałek. Większość urzędów jest tutaj zamknięta, więc prawie nie ma korespondencji służbowej ani oficjalnej.

Więc chociaż nie można określić czasu doręczenia pocztą, istnieją dla Puste skrzynki pocztowe o ustalonych godzinach. Dokładne informacje można znaleźć z jednej strony bezpośrednio na żółtej skrzynce pocztowej, az drugiej strony online w przeglądzie lokalizacji Deutsche Post. Jeśli więc list ma zostać wysłany dzisiaj, możesz wcześniej dowiedzieć się, do której skrzynki pocztowej zostanie zaadresowany tego samego dnia. Istnieją również skrzynki pocztowe, które są opróżniane w niedziele i święta. W innym miejscu dowiesz się, co zrobić z listami wysłanymi do niewłaściwego adresata.

GIGA poleca

Więcej ciekawych artykułów

Nie chcesz przegapić więcej wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i przewodników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech