iPhone 14 z umową: tutaj masz obecnie najtańszą ofertę

iPhone 14 z umową: tutaj masz obecnie najtańszą ofertę

Najnowsza generacja iPhone’a, iPhone 14, jest dostępna dopiero od kilku miesięcy. Możesz teraz uzyskać wiele dobrych umów na telefon komórkowy z nowymi smartfonami Apple. Możesz dowiedzieć się tutaj, która taryfa iPhone’a 14 z dużą ilością danych jest obecnie najtańsza.

Sparhandy: iPhone 14 z taryfą 85 GB w sieci Vodafone w okazyjnej cenie

To iPhone’a 14 jest tutaj: Apple przedstawiło najnowszą generację iPhone’a. Urządzenia są od tego czasu Dostępne w sklepach od 16 września 2022 r. Alternatywa dla indywidualnego zakupu: zamawiasz iPhone 14 wraz z umową.

Sparhandy oferuje najlepszą efektywną cenę w porównaniu z innymi ofertami (zobacz ofertę na Sparhandy). Ponadto istnieje bardzo silna taryfa z Limit danych 85 GB 5G w sieci Vodafone. Nowy iPhone zostanie dostarczony do Ciebie za kilka tygodni. Jeśli jesteś już klientem telefonii stacjonarnej Vodafone, możesz skorzystać z Łączny jeszcze raz Zaoszczędź 5 euro miesięcznie i otrzymuje dodatkowe 20 GB danych – Czyli łącznie 105 GB.

Zobacz ofertę w Sparhandy

Szczegóły taryfy w skrócie:

Stawki: Inteligentny M
Sieć: Vodafone
85 GB Wolumen danych 5G (maks. 500 MBit/s) Allnet i SMS zryczałtowany roaming w UE, w tym minimalny okres 24 miesięcy, 1-miesięczny okres wypowiedzenia
100 Euro Bonus za przenoszenie numeru

Sędziowie Gigakombi: Zaoszczędź 5 euro miesięcznie dzięki umowie na telefon stacjonarny Vodafone

Apple iPhone 14 z umową: dlatego umowa jest tego warta

Koszty pakietu taryfowego w skrócie

Opłata podstawowa
(miesięczny)
44,99 Euro

dodatkowa opłata
(jednorazowo, na początku umowy) 99 euro

opłata za połączenie
(jednorazowo, na początku umowy) 39,99 euro

Wysyłka
(jednorazowo) za darmo

Całkowity koszt po 24 miesiącach
(w przypadku rozwiązania umowy z końcem minimalnego okresu obowiązywania umowy,
miesięczny i dodane koszty jednorazowe)
1.218,75 Euro

wartość urządzenia
(aktualna najlepsza cena online według idealo.de) 885 euro

efektywna taryfa kosztowa
(Koszty całkowite pomniejszone o wartość urządzenia i premię) 233,75 euro

Efektywna taryfa kosztowa miesięcznie
9,74 euro

Do oferty w Sparhandy

To Apple iPhone ze 128 GB Według porównania cen idealo kosztuje obecnie 885 euro (wraz z wysyłką). Jeśli odejmie się tę kwotę i premię za zabranie ze sobą numeru telefonu od całkowitych kosztów w ciągu 24-miesięcznego minimalnego okresu obowiązywania umowy, na taryfę pozostanie 230,75 euro. Odpowiedni 9,74 euro miesięcznie – bardzo niska cena za zryczałtowaną stawkę Allnet/SMS z wolumenem danych 50 GB 5G. Jeśli masz już umowę na telefon stacjonarny z Vodafone, płacisz przez Łączny tylko 39,99 euro miesięcznie i jest dostarczany z jednym Efektywna cena 4,74 euro Na zewnątrz.

Zobacz ofertę w Sparhandy

Kalkulacja z niską ceną działa tylko wtedy, gdy anulujesz pod koniec minimalnego okresu obowiązywania umowy. Jeśli o tym zapomnisz, umowa nie zostanie przedłużona o kolejny rok, ale można ją co miesiąc anulować.

Wideo: Jak dowiedzieć się, czy taryfa jest tania, czy nie:

Nie chcesz przegapić więcej wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i przewodników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech