Instagram: wstaw muzykę (post, rolka, historia)

Instagram: wstaw muzykę (post, rolka, historia)


Możesz podkreślić swoje posty, historie i relacje na Instagramie idealną piosenką. Dzięki ogromnej bibliotece muzycznej możesz uatrakcyjniać zdjęcia i klipy wideo, reprezentować swój nastrój lub poprawiać jakość dźwięku swojego tanecznego wideo. Tutaj pokazujemy, jak dodać muzykę do posta na Instagramie.

Wersja:272.0

Języki Niemiecki

Licencja: bezpłatna

Platformy: Android

Co powinieneś rozważyć

Jeśli sam nie jesteś muzykiem, powinieneś używać tylko utworów, które aplikacja oferuje bezpośrednio w twoich postach na Instagramie. To jest bezpłatne korzystanie z tego tylko osoby prywatne do użytku niekomercyjnego dozwolony.

Jeśli np. zarabiasz jako influencer na Instagramie lub Twoje konto jest wykorzystywane komercyjnie, musisz – jak zwykle – najpierw samodzielnie wyjaśnić prawa do korzystania. Dopiero niedawno pojawiła się kolejna fala ostrzeżeń:

Dodaj muzykę do Instagrama

Utwór wprowadzający do „Friends” „I’ll Be There for You” idealnie pasuje do pokazu slajdów z przyjaciółmi. Filmowi z ciasta rosnącego w piekarniku idealnie może towarzyszyć „Słodki jak czekolada” lub „Spodziewałem się ciebie dzisiaj”. Dla odmiany patelnię w poprzek kwiatów w ogrodzie można również rozpalić „Tak ładnie pachniesz”. Odpowiedni tytuł można łatwo dodać do Instagrama.

Składka

Możesz użyć muzyki jako podkładu muzycznego w swoich postach na Instagramie. Aby to zrobić, wykonaj następujące czynności:

Otwórz Instagram i utwórz go nowy post.Wybierz filtr lub dotknij bezpośrednio w prawym górnym rogu Strzałka „⇒”.Uzyskiwać „Dodaj muzykę” i daj im Pole wyszukiwania Znajdź muzykę zgodnie z żądaną piosenką.
Dodaj muzykę do posta na InstagramieŹródło obrazu: GIGA Po wybraniu tytułu możesz teraz dostosować różne aspekty: Jeśli dostępne są słowa piosenki, możesz wybrać różne rodzaje wyświetlania za pomocą symbole liter wybierz.Informacje ikona koła kolorów możesz dostosować kolor tekstu.Jeśli tekst nie jest dostępny lub nie chcesz, aby był wyświetlany, możesz wybrać jeden z dwóch Symbol okładki Użyj Możesz użyć symbolu numeru, aby Długi sekcji muzycznej suwak możesz ustawić dokładną pozycję utworu.Na koniec dotknij w prawym górnym rogu Zaznacz „✓”.

Fabuła

W ten sposób wstawiasz żądany fragment muzyki do „Instagram Story”:

Otwórz Instagram i utwórz go Nowa historia. Wybierz zdjęcie lub film albo bezpośrednio nagraj krótki klip, a następnie dotknij go Symbol naklejki (Uśmieszek w pudełku) Możesz go znaleźć tutaj Naklejki muzyczne. Stuknij w nią, aby przejść do wyboru muzyki.
Źródło obrazu: GIGA W polu wyszukiwania „Wyszukaj muzykę” możesz sam to sprawdzić wyszukaj konkretny utwór. Alternatywnie możesz także wybrać spośród utworów, które są dla Ciebie polecane lub aktualnie popularne.Po wybraniu żądanego tytułu musisz użyć suwak wybierz tylko część utworu, która ma być podkładem muzycznym.
Ustawienia muzyki w historii na InstagramieŹródło obrazu: GIGA Wreszcie stuka Kompletny”podzielić się historią.

Podsumowaliśmy najważniejsze wskazówki dotyczące Instagrama w poniższym filmie:

Rolka

Podobnie jak w przypadku postów, możesz także użyć muzyki na Reels jako podkładu muzycznego. Aby to zrobić, wykonaj następujące czynności:

Otwórz Instagram i utwórz go nowa rolka. Dodaj zdjęcia lub filmy albo nagraj krótki klip. Następnie stuknij w ♫ Symbol notatki dźwiękowej w menu wyboru po lewej stronie W polu wyszukiwania „Wyszukaj muzykę” możesz samodzielnie wyszukać konkretny utwór. Alternatywnie możesz także wybrać spośród utworów, które są dla Ciebie polecane lub aktualnie popularne suwak wybierz tylko część utworu, którą chcesz mieć jako podkład muzyczny dla swojej rolki.Na koniec dotknij w prawym górnym rogu “Kompletny”.

GIGA poleca

Więcej ciekawych artykułów

Nie chcesz przegapić więcej wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i przewodników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech