Aktualne najważniejsze momenty w grach

Aktualne najważniejsze momenty w grach

Dni znów stają się dłuższe, ale zima wciąż trzyma nas mocno w garści. To pora roku, kiedy lubimy wygodnie usiąść na kanapie i poczytać książkę – lub wziąć do ręki smartfona i zafundować sobie lekką grę: swobodną grę, grę pomiędzy lub coś do układania puzzli. Poniżej znajduje się wybór.

suszona śliwka

W Prune stajemy się cyfrowym ogrodnikiem. Sadzimy drzewa i pozwalamy im rosnąć. Nie przez podlewanie ich, ale przez usuwanie bezużytecznych gałęzi. Ponieważ spadające gałęzie są wylęgarnią dla dalszego wzrostu. Wreszcie musimy zadbać o to, aby te gałęzie, które wkrótce dotrą do światła, mogły rosnąć, ponieważ tylko wtedy gałęzie mogą wykiełkować i uformować kwiaty. Jeśli zebraliśmy wystarczającą liczbę kwiatów, poziom się kończy i przechodzimy do następnego.

[pb-app-box pname=’com.Polyculture.Prune‘ name=’Prune‘ theme=’discover‘ lang=’en‘]

ZAMRAŻAĆ! 2 braci

Pierwsza część „Zatrzymaj się! – The Escape” odniósł oszałamiający sukces, teraz nadchodzi druga część toczącego się organu wizji. Tym razem z dwojgiem oczu. Atmosferyczne otoczenie, szczegółowa grafika, sprawdzona mechanika gry, wszystko pozostało bez zmian: znowu musimy pomóc oku dostać się do spirali oszczędności i ponownie robimy to obracając celę, w której oboje są uwięzieni. Jest rzeczą oczywistą, że istnieją również wbudowane przeszkody, których należy unikać. I tym razem jest jeszcze wiele innych funkcji. Żywioł wody wchodzi teraz do gry. Często pomaga tylko przycisk zamrożenia. Następnie obracamy komórkę tak, aby oko było w górze lub przynajmniej daleko od wody. Ponieważ woda nadal podlega prawom grawitacji. I wygraliśmy.

[pb-app-box pname=’com.frozengun.freeze2.google‘ name=’Freeze! 2 – Brothers‘ theme=’discover‘ lang=’en‘]

Podstępny strzał

Tutaj musimy użyć „Trick Shot”, aby wrzucić piłkę do pudełka. Mianowicie, nakręcając go jak procę, a następnie puszczając. Z długością pociągu określamy prędkość, z kątem kierunek. Celem jest pudełko, którego otwarcie jest reprezentowane przez dwie otwarte klapy. Nawiasem mówiąc, wolno nam strzelać piłką tylko z wyznaczonej rampy startowej. Brzmi łatwo, ale piłka musi też pokonywać przeszkody…

[pb-app-box pname=’com.jonathantopf.trickshot‘ name=’Trick Shot‘ theme=’discover‘ lang=’en‘]

94%

94 procent – to nie jest mało, ale tyle samo powinieneś wiedzieć: Musisz podać prawie wszystkie odpowiedzi, których zwykle udzielamy na codzienne pytania. Np. na pytanie: „Jaka jest pierwsza rzecz, którą robię rano”. Lub: „Popularne miejsce na wakacje wśród Niemców”, „Niemieckie gwiazdy”, „Polewa do pizzy”, „To przynosi pecha”, „Często to tracisz”, „To jesz z chlebem” lub „Zawsze mam to ze sobą” . Jeśli kiedykolwiek utkniesz, wybierz jokera. Określa pierwszą literę, pozostałe należy wybrać z ograniczonej liczby liter. Możesz jednak dodatkowo wyświetlać litery, co kosztuje monety do gry, które mam nadzieję, że masz.

[pb-app-box pname=’com.scimob.ninetyfour.percent‘ name=’94%‘ theme=’discover‘ lang=’en‘]

Ciemne echo

Jak znaleźć wyjście z całkowicie ciemnego lochu? Tak, z falami dźwiękowymi. Na początku poziomu widzimy tylko biały ślad naszych butów na całkowicie czarnej powierzchni. Końcówka buta symuluje klaśnięcie, a fale dźwiękowe są wizualizowane. Możemy więc już odgadnąć granice przestrzeni w najbliższym sąsiedztwie. A potem ruszamy dalej…

[pb-app-box pname=’com.rac7.DarkEcho‘ name=’Dark Echo‘ theme=’discover‘ lang=’en‘]

Dobra?

Celem tej gry na cierpliwość jest wprowadzenie piłki do gry, która dotknie wszystkich platform na powierzchni gry. Aby to zrobić, nadajesz piłce rozpęd, ciągnąc ją do góry, podobnie jak w przypadku procy. Ważne jest, aby poprawnie określić kierunek do pierwszego obiektu. Ale kąt odbicia stamtąd jest również kluczowy, ponieważ po tym piłka powinna uderzyć w następny obiekt. Dzięki dwóm prostokątnym platformom jest to nadal łatwe do opanowania. Ale jeśli są one trójkątne, a nie dwa, ale kilka, wtedy robi się trochę trudniej.

[pb-app-box pname=’de.stollenmayer.philipp.Pop_1_1_Android‘ name=’Okay?‘ theme=’discover‘ lang=’en‘]

80 dni

W XIX wieku zakład pana Fogga, że ​​okrąży świat w 80 dni, był uważany za dość ciekawy. Jednak teraz do nas, graczy, należy eskortowanie pana Fogga i jego służących od stacji do stacji. Gra nie pasuje do żadnej kategorii. Jest zarządzany pod ogólnym terminem „symulacja”, jednocześnie reprezentowane są elementy gier przygodowych i fabularnych. Graficznie gra zdecydowanie może zdobyć punkty, ale jeśli oczekujesz epickich krajobrazów gry i dobrze oddanych postaci, będziesz rozczarowany. Cała grafika jest raczej minimalistyczna, a gra zawiera dużo tekstu. Sedno sprawy polega na tym, że gracz musi posiadać dość dobrą znajomość języka angielskiego.

[pb-app-box pname=’com.inkle.eightydays‘ name=’80 Days‘ theme=’discover‘ lang=’en‘]

Bilet na jazdę

Gra planszowa „Zug um Zug” (niemiecki tytuł) zdobyła niezliczoną ilość nagród i cieszy się statusem kultowej. Wdrożenie cyfrowe polega również na zajmowaniu różnych tras w danej siatce tras wagonami we własnym kolorze. O tym, które trasy należy wybrać, decydują losowane karty tras. Na koniec należy zebrać karty wagonów, aby móc umieszczać własne wagony w siatce tras. Umiejętne rozmieszczenie uniemożliwia przeciwnikowi rozwinięcie łańcuchów wagonów. Emanuje tym samym urokiem co gra planszowa i nie daje powodu do krytyki z technicznego punktu widzenia.

[pb-app-box pname=’com.daysofwonder.tt.android‘ name=’Ticket to Ride‘ theme=’discover‘ lang=’en‘]

OTCHŁAŃ

W tej grze musimy przeprowadzić małego chłopca przez czarny jak smoła las, pomagając mu odnaleźć siostrę i walczyć z różnymi wrogami. Jednak bohater nie macha pięściami, polega raczej na sile psychicznej. LIMBO nie tylko doskonale radzi sobie z balansowaniem między grą 2D jump & run a grą logiczną, ale także grafika jest na najwyższym poziomie. Podczas gdy wyczucie czasu podczas skoków jest ciągłym wyzwaniem, musisz także uważać na pułapki i łamigłówki, aby rozwiązać zagadki.

[pb-app-box pname=’com.playdead.limbo.full‘ name=’LIMBO‘ theme=’discover‘ lang=’en‘]

Drzwi i pokoje 3

Jesteśmy zamknięci w nieznanym pokoju i teraz musimy wymyślić, jak się z niego wydostać. Otóż ​​szafa jest zabezpieczona zamkiem szyfrowym, pilot nie ma baterii, otwierane szuflady są puste i, i, i. Każdy, kto rozegrał kilka przygód, zna ten scenariusz. Jeśli złapiemy jeden z tych klasyków, uwolnimy go z fabuły i pozostawimy tylko zagadki jako pozostałość, otrzymamy rozgrywkę Doors&Rooms. Świetna i ekscytująca gra, która łączy w sobie kwintesencję przygód w grze logicznej opartej na poziomach.

[pb-app-box pname=’com.mgameday.DoorsAndRooms3′ name=’Doors&Rooms 3′ theme=’discover‘ lang=’en‘]

Chodźmy Tomaszu!

Przejmujemy kontrolę nad lokomotywą, która porusza się do przodu, wciskając przycisk jazdy. Na bocznicy jedzie kolejny silnik, próbując nas wyprzedzić. Dzięki Bogu od czasu do czasu można aktywować specjalne zdolności, które zabiorą nas kilka metrów dalej. Każda lokomotywa ma swoją specjalną zdolność. Każda lokomotywa posiada również swój własny tor wyścigowy, który graficznie wyróżnia się na tle innych terenów. Grafika 3D jest ogólnie odpowiednia dla dzieci. Thomas nie jest zbyt interesujący dla dorosłych, ale dzieciom spodoba się prosta rozgrywka.

[pb-app-box pname=’com.budgestudios.ThomasAndFriendsGoGoThomas‘ name=’Thomas & Friends: Go Go Thomas‘ theme=’discover‘ lang=’en‘]

Agentka Alicja

W tej grze z ukrytymi przedmiotami wcielasz się w rolę agentki Alice Wallace, która musi jak najszybciej znaleźć porwaną aktorkę Wandę. Musisz zbadać różne lokalizacje w dobrze znanym stylu gry z ukrytymi obiektami. Jednak przedmioty, których szukasz, które w większości są wskazówkami, muszą zostać znalezione jako pierwsze: im szybciej to zrobisz, tym więcej punktów lub gwiazdek zdobędziesz. Jeśli uzbierasz za mało gwiazdek, będziesz musiał ponownie rozegrać poprzednie sceny z ukrytymi obiektami z nowymi elementami. Albo idzie na zakupy z prawdziwymi pieniędzmi.

[pb-app-box pname=’com.wooga.agentalice‘ name=’Agent Alice‘ theme=’discover‘ lang=’en‘]

Świecąca ciemność

Kalmary są jedynym źródłem światła na płyciznach morskich. Czekaj, te głowonogi emitują strumień atramentu, a nie wiązkę światła. Poprawnie, ale zamieniamy atrament na światło, aby uzyskać lepszą grywalność. Naszym zadaniem jest skierowanie tej wiązki światła do końcowego celu każdego poziomu za pomocą unikalnych stworzeń. Najwyraźniej ten cel nie znajduje się bezpośrednio na tej wiązce światła. Zamiast tego musimy przekierować go za pomocą specjalnych flądr, ozdobnych luster, odłamków i teleportów, aby ominąć przeszkody. Rafy koralowe i dywany alg czasami blokują drogę światła. Następnie po prostu przeciągamy i upuszczamy lustro w wiązkę światła i odchylamy ją o 90 stopni. Z kolei tak zwane rozgałęźniki pozwalają podzielić wiązkę światła na dwa paski. Kolorowa przygoda, która znajduje się pod wodą, co jest zupełnie nieistotne z punktu widzenia rozgrywki. Wizualnie jednak oprawa jest bardzo ważna: kolorowy podwodny świat czeka na nas i motywuje.

[pb-app-box pname=’com.upjers.glowingdarkness‘ name=’Glowing Darkness‘ theme=’discover‘ lang=’en‘]

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android