Hit Marvela „Księżycowy rycerz”: sezon 2 na Disney + tylko w tych warunkach

Hit Marvela „Księżycowy rycerz”: sezon 2 na Disney + tylko w tych warunkach

Chociaż „Moon Knight” był całkowitym sukcesem Marvela i Disney+, przyszłość serii MCU jest więcej niż niepewna. Teraz główny scenarzysta Jeremy Slater ma swoje zdanie i formułuje warunki, w których mógłby wyobrazić sobie powrót serialu akcji.

Obecnie nie jest planowany 2. sezon „Moon Knight” dla Marvela i Disney+. W kwietniu ogłoszono, że hit streamingowy został zgłoszony do Emmy tylko jako „seria limitowana”. Taki opis dotyczy więc tylko ukończonej serii, która nie opowiada powtarzającej się historii. Ale czy tak było już w przypadku „Moon Knight” w MCU (Marvel Cinematic Universe)?

Disney+ i Marvel: Moon Knight sezon 2 wciąż niepewny

Fani mają nadzieję na powrót. Albo na dużym ekranie, a więc w innych projektach MCU, a może w końcu w drugim sezonie? Mogłoby otrzymać inną, rozszerzoną nazwę. Wtedy oryginalny pierwszy sezon nadal byłby osamotniony. Główny scenarzysta „Moon Knight” (Jeremy Slater) został niedawno zapytany o możliwości i sformułował dwa warunki. W związku z tym, będzie dopiero drugi sezon „Moon Knight”, jeśli szef Marvela Kevin Feige i aktor Moon Knight Oscar Isaac wyrażą zgodę (źródło: The Playlist). Cytat (przetłumaczony):

“Szczerze nie mam pojęcia. Nie rozmawiałem jeszcze z Marvelem. Myślę, że wiele z tych decyzji będzie ostatecznie w rękach Kevina Feige, ponieważ to on ma nadrzędny plan. I oczywiście Oscar Isaac, ponieważ nie podpisał tradycyjnej umowy na siedem filmów ani czegokolwiek, co podpisali inni aktorzy. Oscar ma zdolność do robienia tyle, ile tylko chce, Księżycowego Rycerza. Myślę, że świetnie się bawił w tej roli i myślę, że naprawdę podobał mu się ten proces i jest zadowolony, że to zrobił. Ale nie sądzę też, że jest facetem, który zrobi sequel tylko dlatego, że pierwszy był tak popularny”.

Jeszcze nie widzieliście? Mały smak „Księżycowego rycerza”:

Księżycowy Rycerz | Oficjalny zwiastun (Marvel Studios/Disney)

Więc może też iść: Pani Marvel przychodzi do kina

Krótkie i dobre: Isaac nie zobowiązał się jeszcze do przyszłości i wymagałoby to renegocjacji. Być może Marvel i Disney+ będą musieli pogrzebać nieco głębiej, ponieważ „Moon Knight” odniósł całkowity sukces. Chociaż „Loki” to nadal najbardziej udana seria MCU od Marvel Studios do tej pory, „Moon Knight” nie jest szczególnie gorszy i trafił do większości fanów Marvela w tym roku. W zupełnym kontraście do „Ms. Marvel”, który miał bardzo trudny początek. Jednak los młodej damy jest już przesądzony, w końcu będziemy mogli podziwiać ją razem z Kapitanem Marvelem, Photonem i Nickiem Furym w „The Marvels” w przyszłym roku w kinach.

Zanotuj. She-Hulk pojawi się na Disney+ w sierpniu:

She-Hulk: The Lawyer – niemiecki zwiastun Disney+

Z drugiej strony los Moon Knighta pozostaje otwarty. Szczególnie gorzki: sezon zakończył się klifem. Kontynuacja tej historii byłaby zatem bardziej niż odpowiednia. Może to jednak zająć trochę czasu, miejmy nadzieję, że nie za długo.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech