Hit Apple: iPhone 14 z planem 50 GB w najniższej cenie

Hit Apple: iPhone 14 z planem 50 GB w najniższej cenie

Szukasz atrakcyjnej oferty na iPhone’a 14? W takim razie Curved ma dla Ciebie dobrą ofertę. Aktualnie najnowszy smartfon firmy Apple możesz zabezpieczyć w połączeniu z taryfą 50 GB w fantastycznej cenie. Przyjrzeliśmy się ofercie i wyjaśniliśmy, dlaczego jest to oferta najlepsza.

iPhone 14 z 50 GB 5G za 37,99 euro miesięcznie w Curved

Curved oferuje obecnie dobrą, efektywną cenę najnowszego iPhone’a. Masz teraz iPhone’a 14 37,99 euro miesięcznie (Zobacz ofertę w Curved). Ponadto istnieje silna taryfa z Pojemność danych 50 GB w sieci o2. Za dodatkową płatność i koszty wysyłki zostanie pobrana jednorazowa opłata w wysokości 5,99 EUR. Cena połączenia nie obowiązuje. Co jest specjalnego w tej taryfie: Otrzymujesz 5 GB wolumenu danych rocznie – czyli w drugim roku masz już 55 GB wolumenu danych. Dodatkowo z taryfy można korzystać aż na 10 urządzeniach jednocześnie.

Zobacz ofertę w Curved

Szczegóły taryfy w skrócie:

Sieć: o2
Taryfa: Mobile M Boost Allnet i SMS-y, ryczałtowa stawka
Limit danych 50 GB w sieci 5G (maks. pobieranie 300 Mbit/s) Roaming UE z płatnością w ratach przez 36 miesięcy Minimalny okres obowiązywania umowy 24 miesiące, okres wypowiedzenia 1 miesiąc
Funkcja połączenia: Z taryfy można korzystać jednocześnie na maksymalnie 10 urządzeniach. Ilość danych zwiększa się z roku na rok 5 GB jakiś

Apple iPhone 14 z umową: dlatego warto skorzystać z tej oferty

Nasza przykładowa kalkulacja dotyczy spłaty raty wynoszącej 36 miesięcy. Istnieje również możliwość spłaty urządzenia w ciągu 24 lub 48 miesięcy. Minimalny okres obowiązywania taryfy wynosi zawsze 24 miesiące i jest niezależny od wybranego planu ratalnego.

Koszty pakietu taryfowego w skrócie

Opłata podstawowa
(miesięczny)
37,99 Euro

dodatkowa opłata
(jednorazowo na początku umowy) 1 euro

opłata za połączenie
(jednorazowo na początku umowy) bezpłatnie

Wysyłka
(jednorazowo) 4,99

Całkowity koszt po 36 miesiącach
(w przypadku rozwiązania umowy po upływie minimalnego okresu umowy,
miesięczny i doliczone koszty jednorazowe)
1.373,63 Euro

wartość urządzenia
(aktualna najlepsza cena online według idealo.de) 764,90 euro

efektywna taryfa kosztowa
(Koszty całkowite pomniejszone o wartość urządzenia) 608,73 euro

Efektywna stawka kosztowa miesięcznie
16,91 Euro

Do oferty w Curved

The Apple iPhone 14 z 128 GB Według porównania cen Idealo, obecnie kosztuje on około 765 euro (wliczając wysyłkę) u renomowanych sprzedawców detalicznych. Jeśli odejmiemy tę kwotę od całkowitych kosztów w ciągu 36-miesięcznego okresu obowiązywania umowy, na taryfę pozostanie 608,73 euro. Odpowiedni 16,91 euro miesięcznie – niska cena za ryczałt Allnet/SMS z wolumenem danych 50 GB. Dla porównania: normalna cena taryfy „Mobil M Boost” to o2 bez smartfona za 37,99 euro.

Zobacz ofertę w Curved

Kalkulacja z niską ceną działa tylko wtedy, gdy anulujesz umowę po upływie minimalnego okresu umowy. Jeśli o tym zapomnisz, umowa nie zostanie przedłużona o kolejny rok, ale będzie można ją wypowiedzieć co miesiąc.

Wideo: Jak sprawdzić, czy taryfa jest tania, czy nie:

Nie chcesz przegapić kolejnych aktualności ze świata technologii, gier i popkultury? Brak aktualnych testów i poradników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech