Google znacznie ulepsza telefony, tablety i pierwszy zegarek Pixel dzięki aktualizacjom oprogramowania

Google znacznie ulepsza telefony, tablety i pierwszy zegarek Pixel dzięki aktualizacjom oprogramowania

Firma Google wydała nową aktualizację funkcji dla wielu obecnych i starszych urządzeń Pixel. Tym razem funkcje zostaną dodane nie tylko do nowszych telefonów Pixel 8, ale także smartfonów Pixel 7, tabletu i pierwszego Pixel Watcha. Google chce zwiększyć produktywność i rozwija funkcje zdrowotne.

Google udostępnia ważną aktualizację oprogramowania

Każdy posiadacz urządzenia Pixel regularnie otrzymuje nowe funkcje w ramach aktualizacji funkcji od Google. Teraz znowu tak jest. Od dziś Google dystrybuuje wiele aktualizacji oprogramowania dla nowych i starszych urządzeń.

Wprowadzone zostaną następujące innowacje:

Dzięki Pixelowi 8 (Pro), Pixelowi 7 (Pro) i Pixel Fold możesz teraz przesyłać 10-bitowe filmy HDR do Instagram Reels i zdjęcia Ultra HDR do swojego kanału na Instagramie. Po aktualizacji Pixel 7 (Pro) będzie mógł uzyskać dostęp do Circle to Search. Pixel Watch 1 został rozszerzony o funkcje z Pixel Watch 2. Po aktualizacji możesz używać treningu szybkościowego do trenowania do wyścigów lub osiągnięcia określonego tempa. Informacje dotykowe dostarczają informacji o tym, czy poruszasz się we właściwym oknie prędkości. Alternatywnie możesz sparować słuchawki Pixel Buds Pro, aby otrzymywać powiadomienia. Trening w strefie tętna zostanie również przeniesiony na pierwszy zegarek Pixel. Dzięki temu możesz zaplanować trening według stref tętna. Również w tym przypadku zostaniesz poinformowany dotykowo, czy poruszasz się we właściwej, wcześniej zdefiniowanej strefie. Oprócz przeprojektowanego interfejsu użytkownika zapewniającego lepszą czytelność, Google dodaje także funkcję automatycznego uruchamiania i automatycznego zatrzymywania do pierwszego zegarka Pixel Watch. Była to prawdziwa wada występująca w teście pierwszej generacji i obecnie jest ona naprawiana. Gdy tylko zegarek wykryje, że jedziesz na rowerze, śledzenie rozpoczyna się automatycznie. Pierwszy Pixel Watch obsługuje teraz także aplikację Fitbit Relax, za pomocą której możesz wykonywać ćwiczenia oddechowe. Zarówno pierwsza, jak i druga generacja Pixel Watch obsługują teraz trasy transportu publicznego za pośrednictwem Map Google. Możesz je pobrać bezpośrednio na swój smartwatch i nie musisz już zawsze patrzeć na telefon komórkowy. Google wprowadza aplikację Screen Sharing, dzięki której możesz udostępniać ekran w dowolny sposób na tabletach Pixel, Pixel Fold i telefonach Pixel od modelu 5a. Nie musisz już udostępniać całego ekranu podczas spotkania, ale możesz ograniczyć to do określonych obszarów. Jeśli sparowałeś już urządzenie Bluetooth z urządzeniem Pixel, możesz uzyskać do niego bezpośredni dostęp poprzez ustawienia na innym urządzeniu, jeśli jesteś zalogowany na tym samym koncie. Wszystkie smartfony i tablety z Androidem w wersji 8 lub nowszej mogą mieć w dokumentach odręczne adnotacje przy użyciu „oznaczeń Dokumentów Google”. Działa to zarówno z palcem, jak i piórem. Tablety Pixel otrzymują ulepszony pasek narzędzi, który zapewnia więcej miejsca do pracy.

W filmie przedstawiamy Pixela 8 i Pixela 8 Pro:

Zaprezentowano Pixel 8 i Pixel 8 Pro: czy może być trochę więcej sztucznej inteligencji?

Aktualizacja funkcji dla wszystkich nowszych urządzeń Pixel jest już dostępna. Jak zawsze, dotarcie wszędzie zajmuje kilka tygodni.

Spodobał Ci się post? Śledź nas na WhatsApp i Google News i nie przegap żadnych aktualności na temat technologii, gier i rozrywki.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech