Testuję: Cricut Maker 3

Testuję: Cricut Maker 3

Dzięki Cricut Maker 3 kreatywność nie zna granic, jeśli chodzi o majsterkowanie. Maker 3 to cyfrowy ploter, maszyna do cięcia, rzeźbienia, a nawet grawerowania w 300 materiałach, takich jak tkanina, winyl lub papier, a nawet metal. Otwiera to nieograniczone możliwości dzięki temu ploterowi wielotnącemu. Sprzęt w połączeniu z wyrafinowanym oprogramowaniem i inteligentnymi funkcjami sprawia, że ​​ta kreatywna bomba jest dostępna dla każdego.


Dzięki swoim produktom francuska firma Cricut udostępnia to, co mogą zrobić tylko profesjonalni entuzjaści zaawansowanych technologii, zarówno laikom, jak i ambitnym użytkownikom. Urządzenie swoimi możliwościami zalicza się do produktów klasy premium i dzięki stosunkowo niskiej cenie zakupu polecane jest do wielu zastosowań półprofesjonalnych. Rysowanie, wycinanie, grawerowanie: kreatywne pomysły nie mają granic.

Cyfrowe rzeczy, których możesz dotknąć

W żadnym przedszkolu i szkole nie brakuje nożyczek rzemieślniczych i wyrzynarki do drewna balsy, które wspierają kreatywność. Dzięki Cricut Maker 3 ta kreatywność staje się teraz cyfrowa, ponieważ wszystko, co zostało utworzone za pomocą aplikacji lub na komputerze stacjonarnym, można przenieść na odpowiedni materiał nośny w ciągu zaledwie kilku minut. A jeśli chodzi o możliwe materiały, Cricut jest bardziej elastyczny niż jakikolwiek inny produkt. W naszym teście skrupulatnie wycinaliśmy, rysowaliśmy, składaliśmy, perforowaliśmy i grawerowaliśmy, ale ze względu na ograniczenia czasowe nie udało nam się wykorzystać wszystkich materiałów i dlatego ograniczyliśmy się do papieru, folii winylowych, drewna i metalu. Jeśli chodzi o sam papier i folię, wybór jest przeogromny, gdyż na każdą okazję znajdziemy odpowiednie materiały. Niezależnie od tego, czy jest to kubek do kawy, czy t-shirt, prawdopodobnie w Cricut Maker 3 nie ma powierzchni, której nie można ozdobić niestandardowym materiałem zawierającym tekst, obraz lub jedno i drugie. Przy właściwym użyciu narzędzi Cricut nie poprzestaje na drewnie i metalu i rzeźbi lub graweruje zgodnie z cyfrowym szablonem i w szybkim tempie. Aplikacja Cricut oferuje mnóstwo szablonów na każdą możliwą okazję, które można następnie spersonalizować, oferując w ten sposób przestrzeń dla niemal nieskończonej kreatywności.

Oprogramowanie: Paradoksalnie proste twierdzenie

Celem oprogramowania jest bycie równie atrakcyjnym dla początkujących jak i profesjonalistów. I tu kryje się jedyna zauważalna słabość. Korzystając z dołączonego oprogramowania
Chociaż Design Space chce być tak prosty i intuicyjny, jak to tylko możliwe, nie zawsze oddaje sprawiedliwość profesjonalistom i niemal niewyczerpanym możliwościom i aplikacjom produktu Cricut.

Wniosek:

Cricut Maker 3 obsługuje prawie każdy materiał – od papieru, przez tkaninę, aż po drewno balsa – a dzięki Adaptive Tool System otwiera niemal nieograniczone możliwości projektowania, tworząc kreatywną rewolucję zarówno dla początkujących, jak i profesjonalistów.

Cena: 479,99 EUR / Masa masy: 180 x 560 x 150 mm / 6,9 kg / Cechy: tnie 300 materiałów, kompatybilnych z 13 narzędziami / bit.ly/sm-cricutmaker3

Ocena: Doskonała (91%)

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android