Elektrownia balkonowa w świetnej cenie: mini system fotowoltaiczny teraz tańszy niż kiedykolwiek

Elektrownia balkonowa w świetnej cenie: mini system fotowoltaiczny teraz tańszy niż kiedykolwiek

Wielu sprzedawców oferuje teraz mini systemy słoneczne, które można po prostu podłączyć do gniazdka i wytwarzać własną energię. Jednak ceny są bardzo zróżnicowane. Znani sprzedawcy energii słonecznej często sprzedają swoje elektrownie balkonowe na eBayu. Obecnie dostępny jest model za jedyne 550 euro.

Elektrownia balkonowa za 550 euro

Aktualizacja z 10 marca 2023 r.: Na eBayu można kupić zestaw elektrowni balkonowej NuaSol z dwoma ogniwami słonecznymi (750 watów), 600-watowym falownikiem, kablem Schuko i nasadką za jedyne 549,90 euro (sprawdź na eBayu). Nie ma kosztów wysyłki, więc naprawdę pozostaje w tej cenie.

NuaSol elektrownia balkonowa 750W/600W fotowoltaiczna instalacja solarna Gotowa do podłączenia WIFI Smart

Teraz cena może być wyższa. Cena na dzień 3.10.2023 22:59

Jeśli ten mini system solarny jest wyprzedany, poniżej znajdziesz inne oferty.

Oryginalny przedmiot:

Jeśli chcesz kupić elektrownię balkonową, zdecydowanie powinieneś zajrzeć na eBay. Tam różni sprzedawcy energii słonecznej, którzy sprzedali już tysiące mini systemów słonecznych i innych produktów solarnych, mają naprawdę dobre oferty. Dealerzy skompletowali kompletne pakiety z dwoma ogniwami słonecznymi, mikroinwerterem, kablem i adapterem po cenach czasami poniżej 600 euro. Zwykle koszty wysyłki są już wliczone, więc otrzymujesz elektrownię balkonową w naprawdę niskiej cenie, która pozwala zaoszczędzić pieniądze.

Powinieneś znać następujące oferty:

Różne pakiety różnią się mocą, kolorem i rozmiarem paneli słonecznych i falownika. Jeśli miałbym teraz ponownie kupować elektrownię balkonową, to na pewno byłaby to elektrownia z panelami słonecznymi, które osiągają ponad 800 watów i z mikroinwerterem, który ma w sobie WiFi, jak ten model za 600 euro (spójrz na eBay).

Elektrownia balkonowa 600W/840W fotowoltaika BlackFrame Gotowa do podłączenia WIFI

Elektrownia balkonowa 600W/840W fotowoltaika BlackFrame Gotowa do podłączenia WIFI

Produkt nie jest już dostępny. Ostatnio sprawdzane: 03.10.2023 23:07

Powody są oczywiste. Nawet jeśli wyprowadzane jest maksymalnie 600 watów, jeden generuje po prostu więcej energii przy złej pogodzie. Ponadto wkrótce powinno być możliwe maksymalnie 800 watów. Wtedy wystarczy wymienić mikroinwerter i od razu można zużywać więcej energii. Warto więc przygotować się na nadchodzące zmiany przepisów. Taki mikroinwerter kosztuje maksymalnie 200 euro. Jeśli więc wymienisz go po kilku latach, cała zabawa zwróci się o wiele bardziej.

Oto, co musisz wiedzieć o elektrowniach balkonowych:

Kup elektrownię balkonową od innych sprzedawców

Jeśli nie masz ochoty kupować w serwisie eBay, możesz też odwiedzić innych sprzedawców. Elektrownie balkonowe można teraz znaleźć w Amazon, MediaMarkt, Netto i Otto. Ceny są tam zwykle nieco wyższe niż u dealerów eBay. Sprawdź również, czy w Twoim regionie są dotacje na mini systemy fotowoltaiczne.

Nie chcesz przegapić więcej wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i przewodników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech