Domowe biuro w samochodzie: 5 pomysłowych gadżetów do mobilnego biura

Domowe biuro w samochodzie: 5 pomysłowych gadżetów do mobilnego biura

Wielu z nas nie może lub nie chce w tej chwili iść do biura. Ponownie, w domu nie zawsze jest cisza i spokój. GIGA pokazuje, jak zamienić swój samochód w mobilne biuro przy niewielkich zasobach.

Powiadomienie o aktualizacji: Ostatnio sprawdzaliśmy ceny i dostępność wymienionych tu produktów 9 maja 2022 r. o godzinie 12:35.

Wiele osób postrzega własny samochód jako dom na kołach. Prywatny azyl, w którym możesz bez przeszkód słuchać ulubionej muzyki w drodze do pracy. Corona eliminuje dojazdy do pracy dla wielu osób, a z kolei w domowym biurze jest wiele rozrywek. Różni producenci rozpoznali problem i oferują Akcesoria do mini gabinetów w samochodzie – dobry sposób na pracę w ruchu, zwłaszcza przy rosnących temperaturach. Z naszego przeglądu GIGA dowiesz się, które gadżety są warte zachodu.

Pulpit kierownicy: biurko wielofunkcyjne Ohmotor

Stolik na kierownicę Ohmotor (czarny)

Na stole wielofunkcyjnym Ohmotor jest przynajmniej miejsce na laptopa i ulubioną kawę.

Cena może być teraz wyższa. Cena od 05.09.2022 09:52

Dzięki temu wielofunkcyjnemu stołowi firmy Ohmotor (widok na Amazon) szybko poczujesz się jak w biurze w samochodzie. Można go łatwo zainstalować na kierownicy i oferuje wystarczająco dużo miejsca na laptopa i mysz. W czasie przerwy obiadowej można go szybko zamienić w stół obiadowy.

Internet w samochodzie: skonfiguruj swój własny hotspot za pomocą CarConnect

Adapter Telekom CarConnect (Schwarz)

Adapter Telekom CarConnect (Schwarz)

Dzięki adapterowi CarConnect firmy Telekom możesz jeszcze łatwiej łączyć się z Internetem w samochodzie.

Cena może być teraz wyższa. Cena od 05.09.2022 12:11

Dobre połączenie internetowe jest niezbędne do pracy mobilnej w biurze samochodowym. Oczywiście, możesz łatwo połączyć się z Internetem za pomocą funkcji hotspot w telefonie iPhone lub telefonie komórkowym z systemem Android. Ale wygodniej jest z adapterem CarConnect firmy Telekom (patrz Amazon). Jest on instalowany w samochodzie za pośrednictwem interfejsu OBD. Za 9,95 miesięcznie możesz surfować po sieci Deutsche Telekom z maksymalnie 5 urządzeniami jednocześnie.

Niebezpieczeństwo: Według Stiftung Warentest (wydanie 07/2018), adapter Telekom CarConnect działa tylko w samochodach spalinowych zbudowanych w 2006 roku lub później.

Szafa na dokumenty do siedzenia pasażera: Bott wprowadza porządek w biurze samochodowym

Biuro samochodowe Bott (Grau)

Biuro samochodowe Bott (Grau)

Bott’s Car Office błyskawicznie zamienia siedzenie pasażera w (porządne) biurko.

Cena może być teraz wyższa. Cena z dnia 05.09.2022 11:27 rano

Dzięki Bott Car-Office (widok na Amazon) Twoje mobilne biuro będzie idealne. Fotel pasażera będzie do szafki na dokumenty w mgnieniu oka. Powierzchnia nośna zapewnia wystarczająco dużo miejsca do pisania, a kilka kieszeni służy jako miejsce do przechowywania materiałów biurowych.

Ładuj laptopy i smartfony w podróży: Power banki o dużej pojemności

Powerbank Iniu (czarny)

Powerbank Iniu (czarny)

Dzięki powerbankowi Iniu nie zabraknie Ci energii nawet w podróży.

Cena może być teraz wyższa. Cena od 05.09.2022 15:36

Aby nie zabrakło Ci mocy w samochodzie, potrzebujesz kilku powerbanków. Do laptopa warto wybrać power bank o pojemności co najmniej 20 000 mAh (patrz Amazon) – ale są też Modele 50 000 mAh (widok na Amazon). Wiele dobrych wskazówek dotyczących zakupów znajdziesz w naszym poradniku zakupu Powerbanków:

Wskazówki dotyczące czytania

Sebastian Trepesch

Przeciw duszności w biurze: mini nawilżacz powietrza

Mini nawilżacz (biały)

Mini nawilżacz (biały)

Dzięki temu mini nawilżaczowi nie musisz się już martwić o złe powietrze w samochodzie.

Cena może być teraz wyższa. Cena z dnia 05.09.2022 09:56

Aby nie pachniał w samochodzie, możesz postawić na półce mini nawilżacz powietrza na baterie (zobacz na Amazon). Przez wbudowany dyfuzor zapachowy w biurze zawsze pachnie świeżością.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech